دولت در اجاره تعطیلات افزایش یابد با وجود شکست در اوآهو

دولت لگد سال با افزایش تقاضا برای اجاره تعطیلات است که در حال رشد در عرضه به جز در اوآهو.

دلیلش این است که این شهرستان در بخش برنامه ریزی و اجازه در ماه اوت شروع به اجرای یک سرکوب غیر قانونی اجاره تعطیلات.

هونولولو معاونت برنامه ريزي و اجازه صادر کرده است 339 متوجه تخلف از قانون جدید اثر در زمان حدود شش ماه پیش. در حالی که بسیاری از موارد نقض اصلاح شده اند در این بخش هنوز زیر 85 نارسای موارد از جمله 11 موارد مکرر نقض شده است. DPP صادر کرده است یکی دیگر از 16 اعلامیه منظور که برخی از آنها منجر به جریمه.

اوآهو تنها عمده جزیره به تجربه کاهش در اجاره تعطیلات عرضه و واحد تقاضا در ماه ژانویه با توجه به تعطیلات اجاره گزارش منتشر شده در روز دوشنبه توسط هاوایی سازمان گردشگری.

نیز وجود دارد ramped شده تا اجرای اجاره تعطیلات مائوئی که در آن رای دهندگان تصویب افزایش جریمه از طریق یک 2018 منشور اصلاح. در دسامبر. 22 Maui County مطرح اولیه خوب به $20,000 عامل یک تخت خواب و صبحانه, صفحه اصلی گذرا اجاره تعطیلات و یا دیگر گذرا اقامت بدون مجوز. هر روز این عمل غیر قانونی همچنان ادامه دارد باعث یکی دیگر از $10,000 خوب است.

اواخر دسامبر اجرای در مائوئی به نظر نمی رسد که تا کنون برای تحت تاثیر HTA ژانویه اجاره تعطیلات گزارش نشان داد که قوی دو رقمی افزایش در اجاره تعطیلات عرضه و تقاضا برای Maui, هاوایی, جزیره کائوآئی. داده ها آمد از شفاف هوش, Inc., که gleans اطلاعات خود را از لیست در Airbnb Booking.com, HomeAway و مشاورین.

HTA گزارش داد که ایالت اجاره برای تعطیلات در ماه ژانویه افزایش بیش از 8% به 797,257 واحد شب در حالی که ماهانه تقاضای افزایش در حدود 15% به 657,926 واحد شب. عرضه-و-تقاضا نسبت منجر به طور متوسط ماهانه واحد اشغال 82.5 درصد افزایش 4.6 درصد اگر چه تعطیلات اجاره واحد بر خلاف هتل ها لزوما در دسترس در طول سال و یا به صورت روزانه در طول ماه. متوسط نرخ روزانه (ADR) برای اجاره تعطیلات در سطح ایالت در ماه ژانویه بود $247 یک بیش از 15 درصد افزایش از ژانویه 2019.

آملیا Lim مدیریت مدیر CBRE هتل ها مشورتی که صحبت می کرد در یک سقوط HTA به روز رسانی گفت: تکنولوژی و مهمان تقاضا اجازه داده اند اجاره تعطیلات برای تبدیل شدن به یک “بزرگ مخل زور” در محل سکونت میباشد.

“در گذشته 24 ماه Airbnb اول پیشی گرفت هیلتون از نظر مقدار دلار از رزرو” Lim گفت. “گاهی اوقات در طول سال گذشته آنها پیشی گرفت ماریوت.”

با وجود قوی تقاضای مصرف کننده مقررات است و تحت تاثیر تقاضا در سراسر کشور به خصوص در مکان هایی مانند بوستون و نیویورک و سان فرانسیسکو, او گفت:.

“ما همچنان نگران اوآهو خطرناک کاهش در اجاره تعطیلات گزینه های پس از لایحه 89 به تصویب رسید گفت:” فیلیپ Minardi Expedia مدیر گروه سیاست ارتباطات است. “صاحب خانه محلی در حال تجربه بسیار آسیب واقعی است که در نهایت اثرات گسترده تر کسب و کار کوچک اکوسیستم.”

“ما باور داریم که بهتر مسیر و نگاه به جلو به ادامه تعامل با اوآهو اعضای جامعه ما شرکای محلی و سیاستگذاران. ما با هم می توانید پیدا کردن یک راه حل است که کار می کند” Minardi اضافه شده است.

اریک Kloninger از Kloninger &Sims مشاوره گفت: اوآهو تعطیلات اجاره عرضه شد افزایش 20 ٪ -plus منتهی به ماه اوت است.

“آنچه که ما شاهد در اوآهو قبل از اجرای چیزی بود که ما در ادامه به دیدن همسایه سلیمان: افزایش عرضه از اجاره برای تعطیلات رانده تقاضا,” او گفت:.

ژانویه اتاق عرضه در اوآهو کاهش یافته است 13% در سال بیش از سال به 224,634 واحد شب در حالی که تقاضا کاهش یافت تقریبا 6% به 181,852 واحد شب. اما اوآهو است اشغال رشد 6.3 درصد به 81 درصد و در آن ADR افزایش 20 درصد به بیش از $190.

Kloninger گفت: در ماه ژانویه 2019 که اوآهو تا به حال قابل ملاحظه ای بیشتر تعطیلات واحد از مائوئی اما در حال حاضر که این مورد نیست.

“مائوئی را عرضه کرده است در حال حاضر دمیده شده توسط اوآهو است,” او گفت:.

Maui County آن دیدم تعطیلات اجاره, اجاره برای تامین رشد بیش از 27% به 265,374 واحد شب و تقاضای خود را افزایش 29 درصد به 227,218 واحد شب. اشغال افزایش یافته و به 85.6 درصد افزایش 1.2 درصد در حالی که ADR افزایش بیش از 10 درصد به بیش از $311.

مائوئی را افزایش می دهد جالب توجه است که Maui County, معاونت برنامه ریزی داده ها همچنین نشان می دهد پیشرفت های قابل توجهی در مهار غیر قانونی اجاره تعطیلات. این گزارش گفت: مائوئی برنامه ریزی اداره صادر شده بیش از 180 اعلامیه های هشدار دهنده و 80 اعلامیه تخلف به غیر قانونی اجاره تعطیلات اپراتورها در سال 2019. بخش گفت و شناخته شده غیر قانونی اجاره تعطیلات در کاهش 2019 و این انتظار برای دیدن و حتی کمتر غیر قانونی اجاره در سال 2020 به عنوان heftier جریمه و دیگر اقدامات اجرایی رول.

هاوایی جزیره کائوآئی همچنین نوشته شده در اجاره تعطیلات سود در ماه ژانویه است. جزیره هاوایی واحد عرضه افزایش بیش از 9 درصد به 192,034 واحد شب در حالی که تقاضا افزایش 23 درصد به 156,712 واحد شب. اشغال رز 9.1 درصد به 81.6% و ADR صعود بیش از 10 درصد به بیش از $184.

کائوآئی را عرضه افزایش یافته و به 115,215 واحد شب به دست آوردن نزدیک به 24 درصد. تقاضا افزایش بیش از 19 درصد به 92,144 واحد شب. اشغال کاهش 2.7 درصد به 80 درصد در حالی که ADR افزایش 11 درصد به بیش از $308.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>