متحده نزدیک مرز به عنوان COVID-19 گسترش

Ashlea WitoslawskiAAP

"For many ... 2020 will be the toughest year of our lives," the PM says amid nationwide closures.
آیکون دوربین“برای بسیاری از … 2020 خواهد بود که سخت ترین سال های زندگی ما” را ب. ظ می گوید: در میان در سراسر کشور تعطیل.

برخی از ایالت ها بسته اند مرزهای خود را در حالی که دیگران در حال کشتی جودو بیش از تعطيلي مدرسه در میان ترس از COVID-19 همه گیر می تواند بر استرالیا برای سال آمده است.

کنترل مرز در حال حاضر در محل برای Queensland, South Australia, استرالیا و تاسمانی تنها با حمل و نقل و سفر ضروری معاف.

مدارس باز باقی می ماند در جنوب استرالیا, تاسمانی, استرالیا و کوئینزلند.

NSW است همچنین نگه داشتن مدارس باز اما برتر Gladys Berejiklian گفته پدر و مادر به نگه داشتن فرزندان خود در خانه اگر است.

ویکتوریا و این عمل باید نقل مکان کرد و تا اوایل تعطیلات به مدارس زمان برای راه اندازی آنلاین و آموزش از راه دور ترتیبات در حالی که مدارس خصوصی در حال ساخت تا ذهن خود را.

نخست وزیر اسکات موریسون هشدار داد تعطیلی بودند به احتمال زیاد در شش ماه گذشته و تشدید محدودیت ها می تواند در این راه اگر مردم هنوز هم موفق به توجه به هشدارهای بهداشتی.

“برای بسیاری از جوان و پیر 2020 خواهد بود که سخت ترین سال های زندگی ما,” او گفت مجلس.

“ما باید برای جراحی خودمان را برای شش ماه آینده و با هم کار کنند به سرعت گسترش به منظور صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

ورزشگاه سرپوشیده, سالن های ورزشی, کافه سینما, کاباره ها و قمار و برخی از مکان های عبادت در میان خدمات غیر ضروری بودن بسته برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در حالی که سوپر مارکت ها و پمپ بنزین و داروخانه ها باز باقی می ماند.

در سراسر استرالیا 1709 مردم تشخیص داده شده بود با کروناویروس در روز دوشنبه بعد از ظهر یک پرش به بیش از 300 نفر در روز قبل.

تعداد مرگ و میر باقی مانده در هفت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>