متهم از fudging یا بی مهارت COVID-19 داده

مقامات بهداشت عمومی در برخی از کشورهای در حال متهم به بی مهارت coronavirus عفونت آمار و یا حتی با استفاده از کمی تردستی به عمد همه چیز را بهتر از آنها هستند.

خطر این است که سیاستمداران و صاحبان کسب و کار معمولی آمریکایی است که در حال تصمیم گیری در مورد مستندات, reopenings و دیگر روز به روز مسائل چپ می تواند با این تصور که این ویروس را تحت کنترل بیشتر از آن واقع است.

در ویرجینیا و تگزاس و ورمونت به عنوان مثال گفته اند ترکیب نتایج حاصل از ویروسی آزمایشات نشان می دهد که عفونت فعال با آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که گذشته از عفونت است. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که می تواند به صورت قابل توجه به دنبال تست اما در مجموع نمی دهد یک تصویر واقعی از چگونه این ویروس در حال گسترش است.

در فلوریدا داده دانشمند که توسعه دولت coronavirus, داشبورد, Rebekah جونز در این هفته گفت که او از کار اخراج شد برای امتناع از دستکاری داده ها “به طبل حمایت از این طرح به بازگشایی شده است.” تماس به مقامات بهداشتی به نظر نمی شد و بلافاصله سه شنبه.

در گرجستان یکی از اولین متحده به سهولت بر مستندات و اطمینان عمومی آن امن بود به بیرون رفتن دوباره وزارت بهداشت منتشر شده یک گراف در اطراف مارس 11 که نشان داد جدید COVID-19 موارد کاهش در طول زمان در اکثر شدت تحت تاثیر قرار شهرستانهای استان است. روزانه نوشته های نه مرتب شده به ترتیب زمانی اما در نزولی.

برای مثال ممکن است 7 مجموع آمد درست قبل از مارس 26 بود که به دنبال آن ممکن است 3. یک نگاه سریع در نمودار ساخته است به نظر می رسد به عنوان اگر کاهش شد نرم و صاف تر از آن را واقعا بود. نمودار پایین گرفته شده است در حدود یک روز.

Georgia state Rep. یاس, Clark, یک دموکرات با یک دکترای میکروب شناسی گفت: این نمودار یک “مثال نخست از تخلفات.”

“متاسفانه این احساس وجود دارد تلاش برای ساختن داده های مناسب روایت و این که چگونه داده ها کار می کند,” او گفت:.

کالیفرنیا ، برایان کمپ را تکذیب وجود هر گونه تلاش برای فریب افکار عمومی.

دستورالعمل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گویند که قبل از اینکه متحده شروع بازگشایی آنها باید 14 روز روند نزولی در عفونت. با این حال برخی از ایالات آمریکا بازگشایی زمانی که عفونت هنوز نوردی و یا تا به حال plateaued. متحده نیز دستور داده شده است به گسترش و تست تماس با ردیابی.

ایالات متحده ثبت کرده است 1.5 میلیون تایید عفونت و بیش از 90 ، 000 مرگ و میر.

ورمونت و ویرجینیا گفت: آنها متوقف ترکیب دو نوع تست در چند روز گذشته. هنوز مقامات بهداشتی در ویرجینیا که در آن به لیبریا رالف نرتهم کاسته است تا بر محدودیت گفت که ترکیب اعداد ناشی از “تفاوت در کلی روند.”

در تگزاس که در آن مقامات بهداشت گفت: در هفته گذشته که در آنها از جمله برخی از آنتی بادی نتایج در تست بالغ و مورد شمارش کالیفرنیا ، گرگ ابوت روز دوشنبه گفت که تعداد آنها نمی شود commingled. مقامات بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به درخواست برای روشن شدن.

گرجستان وزارت بهداشت نیز به طور منظم منتشر نمودار نشان می دهد که موارد در طول زمان به جز عفونت های جدید ذکر شده در روز آنها آمد مثبت است که در عمل در بسیاری از کشورهای دیگر. به جای گرجستان لیست موارد جدید در روز بیمار اولین نشانههای گزارش شده.

که در عمل می تواند تغییر جدول زمانی از شیوع و آن را به نظر می رسد به عنوان اگر دولت در حال حرکت است گذشته اوج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net