دولت 14 روز در قرنطینه دارای نقاط ضعف

اکثریت 460 بازدید کننده ای که پرواز را به اوآهو در روز جمعه و شنبه گفت: آنها را به ماندن با خانواده یا دوستان است.

هاوایی سازمان گردشگری گفت: 255 از 460 بازدید کنندگان توضیح داده شده خود را اقامت در اوآهو به عنوان “دوستان و خانواده” و 218 گفت: هدف از سفر خود به هاوایی به “دیدار دوستان و بستگان است.”

سوال این است که آیا کسانی که بازدید کنندگان اقامت با خانواده و یا دوستان شما هستند و پس از 14 روز در قرنطینه به عنوان دستور رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige در 26 مارس به سرعت گسترش جدید کروناویروس. در طول دو هفته قرنطینه بازدید کنندگان مجاز به ترک محل اسکان خود به هر دلیل دیگر از مراقبت های پزشکی و مجاز به بازدید کنندگان است.

معلوم نیست که آیا اضطراری قرنطینه نظم باعث می شود آن را غیر قانونی برای بازدید کنندگان به ماندن با ساکنان محلی گفت: دولت بهداشت ، داناون Dela Cruz, رئیس کمیته ویژه مجلس سنا COVID-19.

“من حدس می زنم که می تواند تا حدودی از یک راه گریز است که ما را به … همکاری با دادستان در” Dela Cruz گفت: روز شنبه در یک مصاحبه.

Dela Cruz گفت که او شنیده ام برخی از مردم با استفاده از برنامه های مانند Couchsurfing که در آن کاربران پیدا کردن دوستان در اینترنت به ماندن با, و یا با استفاده از نرم افزار برای اجاره وسایل نقلیه خصوصی یا دوچرخه حتی اگر اجاره وسایل نقلیه را به هر کسی زیر 14 روز در قرنطینه ممنوع است تحت دولت اضطراری سفارش.

Couchsurfing تبلیغ خود را به عنوان یک راه برای “ماندن با مردم محلی” و دیدار با دوستان جدید.

“این برای تلفن های موبایل مانند ما در حال رفتن به جلسه دیگری در این کاملا به زودی” Dela Cruz گفت. “متاسفانه برخی از این افراد در حال پیدا کردن نقاط ضعف است.”

Dela Cruz گفت: سناتورها خواسته اند دولت دادستان کل به آن را حذف به ساکنان محلی مسکن بازدید کنندگان تحت قرنطینه که آنها نیز مسئول اگر بازدید کنندگان را به دنبال شده است.

او گفت: اعضای کمیته خواسته دولت به دنبال به انجام تصادفی رانندگی-bys یا بازرسی به مطمئن شوید که بازدید کنندگان خود quarantining در خوابگاه های خصوصی.

این مهم دولت در رفع مشکلات به دلیل ساکنان محلی را قربانی بیش از حد برای دیدن بازدید کنندگان می آیند و خطر اندازد تلاش برای حفظ coronavirus موارد کم Dela Cruz گفت.

“ما نیاز به تمیز کردن و آن را تنگ تر می شود به طوری که به عنوان بیشتر و بیشتر بازدید کنندگان می آیند وجود دارد برخی از اعتماد به فرآیند” او گفت:. “در حال حاضر وجود دارد بسیاری از بی اعتمادی و نگرانی و نا امیدی در مورد چه خبر است.”

همچنین یکشنبه دولت فقط گزارش یک مورد جدید از coronavirus — در اوآهو آوردن هاوایی مجموع به 632. شده اند وجود دارد 58 موارد جدید از آوریل 18, آخرین زمان دولت تا به حال دو رقمی افزایش coronavirus موارد است.

از کسانی که آزمایش مثبت 561 آزاد شده اند از انزوا. دولت با استفاده از یک علامت مبتنی بر استراتژی برای آزاد کردن مردم از انزوا معنی آنها آزمایش قبل از انتشار. به جای این افراد باید به دیدار فدرال معیارهای آزادی مانند انتظار حداقل سه روز پس از قطعنامه از یک تب و یا حداقل 10 روز پس از علائم خود را برای اولین بار به نظر می رسد.

Hawai مرگ و میر یکشنبه ایستاده بود در 17 بدون تغییر برای بیش از یک هفته است.

از اوایل ماه مارس وجود داشته است 37,785 coronavirus تست های انجام شده در هاوایی تنها 1.7 درصد از آنها را به آینده مثبت است.

این HTA گزارش روز شنبه که 857 مسافران که وارد شنبه در هاوایی در 14 پرواز شامل 334 ساکنان 255 بازدید کنندگان 127 خدمه اعضای 79 در نظر گرفته شده و ساکنان و 62 مسافر ترانزیت به مکان های دیگر.

در این زمان در سال گذشته هاوایی بود دریافت حدود 30,000 مسافران یک روز با بسیاری از آنها را به بازدید کنندگان است. در آوریل 2019, 856,250 بازدید کنندگان به هاوایی. از مارس 26 فقط بیش از 6500 بازدید کنندگان وارد در هاوایی است.

اکثریت — 773 — روز ورود مسافران از جمله خدمه و ساکنان پرواز به اوآهو. کائوآئی بود 21 مسافر و Kona تا به حال 63 ورود.

از 217 بازدید کننده که وارد اوآهو حدود 50 ذکر شده امکانات رفاهی دیگر از “دوستان و یا خانواده” در کشاورزی فرم اظهارنامه. گزینه های دیگر شامل “خوابگاه” “هتل” “محل سکونت” “دیگری” “اتاق خصوصی” “به اشتراک گذاشته شده اتاق دیگر” و “اجاره خانه.”

چهل و هشت به این سوال پاسخ دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de