دولت رونمایی قوانین جدید حاکم بر خرچنگ شیلات به حداقل رساندن نهنگ و گیرایی

وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش در روز جمعه پرده برداری از یک دسته ای از مجموعه قوانین جدید طراحی شده برای کاهش خطر ابتلا به خطر انقراض نهنگ ها و لاک پشت های دریایی از گرفتار شدن در تجاری رندولف خرچنگ ماهیگیری.

پیش نویس مقررات در حال تنظیم نهایی شود قبل از بعد تجاری فصل شروع می شود در ماه نوامبر پس از یک دوره بررسی عمومی.

گسترش آنها در یک چارچوب تاسیس تحت حقوقی حل و فصل در سال گذشته رسیده است که اجازه می دهد تا برای دولت 60 دلار-میلیون-یک سال خرچنگ شیلات به تاخیر می افتد و یا بسته که نظرسنجی ها و مشاهدات نشان می دهد در معرض خطر متمرکز دنده ماهیگیری و زندگی دریایی با هم تداخل دارند در همان محل. قوانین جدید به منظور اجازه می دهد متنوع تر ارزیابی ریسک و مدیریت دقیق اعمال به جای بسته شدن swaths بزرگ از اقیانوس به عنوان دیده می شود در فصل های اخیر.

در میان مقررات گزینه برای محدود کردن ماهیگیری در عمق خاصی نیاز crabbers به مجموعه تنها یک سهم از تله است که آنها مجاز و یا محدود کردن مداخله برای هر یک از شش تازه تاسیس جغرافیایی مناطق به جای بزرگتر شمالی و مرکزی کالیفرنیا مدیریت مناطق که در حال حاضر وجود دارد.

“ما هیجان زده است که این آمد چرا که این واقعا یک فرایند طولانی به آنها را به نقطه ای از قوانین پیشنهادی و ما آرزو می کنیم این عمل در آمده بود سال پیش گفت:” کاترین Kilduff ارشد وکیل با مرکز تنوع زیستی که در سال 2017 طرح دعوی در دادگاه راند توسعه قوانین و مقررات. “این یک پیروزی بزرگ برای نهنگ ها و لاک پشت های دریایی و این چیزی است که هر شیلات است که دنده-گرفتار حیوانات باید انجام دهند.”

سهامداران باید بعد از 45 روز به بررسی سند است.

Crabbers ممکن است موضوع را با مقررات است که آنها را ترک با بار اثبات به نشان می دهد که آن را بی خطر در هنگام بررسی پروازها در حال حکومت کردن به آب و هوا یا به دلایل دیگر.

گروه حفاظت در ضمن احساس می کنم کافی وجود دارد انگیزه ای ساخته شده به پیش نویس قوانین برای سرمایه گذاری و نوآوری در ropeless و دیگر جایگزین دنده است که می تواند crabbing کمتر مخاطره آمیز برای پستانداران دریایی.

پیش نویس قوانین خوراک به فدرال تصویب مورد نیاز تحت خطر انقراض گونه عمل می کنند که اجازه خواهد داد که خرچنگ شیلات به ادامه, به عنوان طولانی به عنوان آن می تواند نشان دهد که تلاش قابل توجهی برای جلوگیری از درگیری افتتاح حیوانات.

سواحل غرب شیلات دیده می شود نگران کننده ای افزایش نهنگ و گیرایی از سال 2013 بسیاری از ارتباط تجاری خرچنگ دنده هر چند دیگر تجهیزات از جمله تله ها و شبکه نیز درگیر شده است.

در خطر انقراض نهنگ کوهان دار در ادامه به حساب برای بیشترین تعداد از گیرایی با 36 تایید از سال 2013. حداقل سه نفر در معرض خطر نهنگ آبی بزرگترین پستانداران روی زمین گرفتار شده اند از سال 2013 با توجه به دولت فدرال و حیات وحش سازمان.

نادر هستند و گیرایی مربوط leatherback لاک پشت های دریایی که فقط یکی از آنها تایید شده است از سال 2013. اما آنها در حال انقراض و سفر فوق العاده ای در فواصل بین تغذیه و پرورش زمینه را پس از هر ضرر قابل توجه Kilduff گفت.

سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت که آهنگ های دریایی و گیرایی تایید 48 حوادث گزارش شده خاموش کالیفرنیا, اورگان, واشنگتن, Baja و بریتیش کلمبیا در سال 2017, از جمله 19 به تجاری خرچنگ دنده.

اما سنبله وادار مرکز تنوع زیستی به شکایت وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش سال بعد.

ماه مارس 2019 حل و فصل است که شامل گروه های ماهیگیری مورد نیاز به طور منظم ارزیابی خطر و مجاز چاک بانهم دولت ماهی ها و حیات وحش, مدیر, به تاخیر انداختن و یا نزدیک رندولف شیلات زمانی که او تلقی خطر گرفتاری بیش از حد بالا است. فصل به پایان رسید 2½ ماه در اوایل سال گذشته با تاخیر یک ماه گذشته سقوط به پایان رسید و شش هفته در اوایل سال جاری بسته شدن روز جمعه.

در حال حاضر 5 سال از دولت اجاره گروه کاری متشکل از ذینفعان مختلف از جمله عمومی سازمان حفاظت تجاری crabbers و دیگران به دنبال حرکت شیلات از طریق پر آب.

سان فرانسیسکو ماهیگیر جان Mellor تجاری crabber برای برخی از چهار دهه و از اعضای موسس این گروه گفت: این نگرش از بین ماهیگیران پس از آن و در حال حاضر این است که “سیاه و سفید است.”

“زمانی که من اولین بار شروع کردند و واقعا مشکوک از آن و به من نگاه کرد با سوء ظن مانند” چرا شما انجام این کار؟’ “گفت: Mellor, 56. “آن را به طور کامل بدبختانه.”

آنها در حال حاضر درک آنچه در خطر است, او گفت:. “این مقررات را حفاظت از شیلات از یک بیشتر اژدهایی خاموش” گفت: یکی دیگر از کار گروه عضو جف Shester کالیفرنیا مدیر مبارزات انتخاباتی برای اوشنا غیر انتفاعی حفاظت ، “آن را به کمک شیلات تبدیل به قانونی تحت خطر انقراض گونه عمل می کنند.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de