وزارت امور خارجه آهنگ های 21 ترافیک مربوط به مرگ و میر در سه ماه اول سال

در مجموع 21 ترافیک مربوط به مرگ و میر شده اند اندکی از شروع سال تا 31 مارس با توجه به آخرین آمار مقدماتی از هاوایی بخش حمل و نقل است.

از مجموع شش درگیر موتور خودرو سرنشینان نه درگیر پیاده و شش درگیر موتور سیکلت. اکثریت 11 رخ داده است در اوآهو.

این تعداد به شدت کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته زمانی که دولت شمارش مجموع از 32 ترافیک مربوط به مرگ و میر.

بسیاری از مرگ و میر در ماه مارس شامل تنها اپراتور.

یکشنبه گذشته در Waialua 64-سال-مرد موتورسوار از دست داد و سقوط کرد و به پیاده رو در Waialua جاده ساحلی. سرعت به نظر می رسد یک عامل است.

در مارس 23, 90 سال برخورد به ستون بتن در حالی که رانندگی یک نقره تویوتا سدان در یک ساختار پارکینگ در Makiki منطقه است. او گرفته شده بود به یک بیمارستان منطقه در شرایط بحرانی که در آن او بعد درگذشت.

این آمار شامل 21 ساله لهینا مرد که کشته شد پس از از دست دادن کنترل وسیله نقلیه خود را و رفتن بیش از یک صخره در غرب مائوئی در روز چهارشنبه.

ترافیک کاهش یافته است به طور قابل توجهی پس از هر دو رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige و هونولولو شهردار کرک کالدول را صادر کرد “stay-at-home” سفارشات با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد که در اواخر ماه مارس است.

شهردار stay-در-خانه/کار از خانه به منظور رفت و به اثر در 4:30 بعد از ظهر در مارس 23. فرماندار اقامت در خانه و محل کار از خانه به منظور شروع مارس 26 و طول می کشد از طریق 30 آوریل معافیت ضروری کارگران است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی هونولولو اداره پلیس رئیس سوزان بالارد گفته شده است وجود دارد افزایش در سرعت پس از سفارشات با توجه به باز جاده ها با ترافیک کمتر.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>