دولت امضا کردن روی گاز محدودیت در سانتا رزا هلدزبرگ ویندزور

مقامات دولتی اجازه خواهد داد که سانتا رزا هلدزبرگ و ویندزور به ممنوعیت یا محدودیت گاز طبیعی در بسیاری از خانه های جدید اقدامات به منظور کاهش محلی گلخانه ای گاز خروجی که آمده اند زیر آتش از سازندگان و باعث دعاوی از توسعه دهندگان.

کالیفرنیا کمیسیون انرژی در روز پنج شنبه تایید برنامه توسط سه منطقه سونوما کانتی حوزه های قضایی به اعمال انواع محدودیت در استفاده از گاز, لوازم خانگی در بسیاری از ساخت و ساز مسکونی جدید تا سه داستان است. هر سه به تصویب قوانین محلی خود را در سال گذشته و در انتظار این کمیسیون تصویب قبل از محدودیت های جدید می تواند اثر را.

در این زمان بین عبور گاز ممنوعیت و پنج شنبه را تایید دولت هر چند سانتا رزا و ویندزور بودند شکایت کرد توسط توسعه دهندگان محلی که استدلال می کنند که ممنوعیت غیر قانونی هستند. این موارد — حداقل دو در ویندزور و یکی در سانتا رزا — هنوز هم در انتظار حکم اما سانتا رزا با اعتماد به نفس باقی می ماند و نمی خواهد صبر کنید برای یک قاضی برای شروع به اجرای آن گاز ممنوعیت.

“ما در حال حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده” به گفته دیوید Guhin دستیار شهرستان manager.

این ممنوعیت در زمان اثر بلافاصله, اما آن را تا به هر نهاد محلی برای تصمیم گیری زمانی که شروع به اجرای. شهرستان سانتا رزا کارکنان به احتمال زیاد برای نهایی کردن محلی بان به عنوان اوایل به عنوان پایان ماه فوریه ، قانون جدید اعمال نمی شود به مالکان بازسازی از اکتبر سال 2017 طوفان.

مقامات با ویندزور و هلدزبرگ و یک وکیل به نمایندگی از ویندزور در دادخواهی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر جمعه در زمانی که کسانی که در حوزه های قضایی آغاز خواهد شد اجرای خود را تمام برقی و قوانین.

در کمیسیون انرژی نقش به مطمئن شوید که ممنوعیت تجاوز نمی کند دولت قانون و به اطمینان حاصل شود که شهرستانها در نظر گرفته شده هزینه. قوانین خواهد بود در اثر حدود سه سال است و می تواند به صورت محلی را تمدید کرد که در آن زمان.

بسیاری از شهرستانها که گذشت تمام برقی و قوانین متکی بر یک مطالعه نشان می دهد صرفه جویی در هزینه های بودجه توسط PG&E. صورتی سودمند است که کار راه خود را از طریق رسیدگی به ورشکستگی است در سابقه حمایت از ممنوعیت گاز ممنوعیت به عنوان هزینه-صرفه جویی در اندازه گیری است که اجازه خواهد داد که آن را برای جلوگیری از سرمایه گذاری در زیرساخت ها است.

هر دو سانتا رزا و ویندزور تصویب ممنوعیت با چند معافیت در گاز کنسول به سوخت وسایل در بسیاری از خانه های جدید است. شهرستان و شهر بودند با آمار پرونده های حقوقی به زودی پس از.

برجسته Sonoma County توسعه دهنده بیل Gallaher شکایت کرد هر دو سانتا رزا و ویندزور در حالی که جداگانه محلی شرکت ویندزور-Jensen زمین شرکت ، به چالش کشیده و تنها در این شهر است.

شرکت حقوقی استخدام Gallaher به طور خاص درخواست دولت به کمیسیون انرژی انکار برنامه های کاربردی از سانتا رزا و ویندزور بر اساس دادخواهی. این کمیسیون رای دادند 5-0 به تصویب گاز ممنوعیت به هر حال.

این ممنوعیت افزایشی گام برای کاهش انتشار کربن را حمایت از محیط زیست. این ممنوعیت مخالف توسط اعضای محلی ساختمان جامعه و همچنین وال استریت ژورنال هیئت تحریریه که وزن در برابر ممنوعیت محلی در ماه دسامبر.

هلدزبرگ که به نظر نمی رسد به رو به یک طرح دعوی در دادگاه گذشت کمتر محدود نسخه ای که نیاز به لوازم الکتریکی برای گرمایش اما اجازه می دهد تا گاز کوره و شومینه.

هر دو از موارد در برابر ویندزر بودند متوقف شد توسط یک قاضی در ماه گذشته به احزاب زمان برای مذاکره شهرک که هیچ کدام تا به حال شده نهایی روز جمعه آخرین روز از قضایی استراحت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im