دولت ایالت Breene Harimoto می میرد پس از جلسه با سرطان

دولت ایالت Breene Harimoto درگذشت پنج شنبه شب پس از پنج سال نبرد با سرطان لوزالمعده و سپس سرطان ریه — که نمی نگه داشتن از ادامه خدمت خود را پرل هاربر-مروارید شهر-Aiea منطقه از طریق بخش اول این جلسه.

او 66.

شهردار کرک کالدول و سنا تایید مرگ این صبح است.

“Breene Harimoto یکی از مهربان ترین مردم من تا کنون شناخته شده است, یک مرد که واقعا در مورد مراقبت از دیگران” گفت: رئیس جمهور مجلس سنا Kouchi, در بیانیه ای. “او در خدمت ترکیبات خود را با افتخار و درمان هر کس در اطراف او با مهربانی و احترام. میراث او از خدمات عمومی ادامه خواهد داد و به نفع مردم هاوایی برای سال های بسیاری آمده است. از طرف هاوایی سنا ohana ما ارائه می دهیم ما عمیق ترین تسلیت خود را به همسر شریل و فرزندان و نوه ها.”

Harimoto یک دموکرات برای اولین بار انتخاب به سنا در سال 2014 پس از گذراندن چهار سال در هونولولو شورای شهر. قبل از آن, او یک عضو و یک بار رئیس آن انتخاب دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش است.

“Breene بود مهربان ترین من تا کنون ملاقات کرد گفت:” کالدول با آنها Harimoto اغلب متحد سیاسی است. “من را دیده اند و نه هر کسی که با استانداردهای که او زندگی می کردند زندگی خود را توسط یک فرد روحانی بسیار اخلاقی فرد است.”

این جلسه Harimoto حمایت لایحه منع کارکنان دولت با اتهام جنایت از دریافت حقوق بازنشستگی خود را.

و با وجود نرم-صحبت رفتار Harimoto نبود خجالتی به ذهن خود صحبت می کنند حتی اگر این امر او را از لحاظ سیاسی منفور و یا قرار دادن او در سیاسی doghouse.

او به حمایت از سی متری تلسکوپ. در سال 2018 او یکی از تنها دو نفر در 25 عضو که رای دادند در برابر پزشکی کمک مرگ با استناد به ایمان خود را به عنوان او مبارزه با سرطان است.

همواره در تقابل با سابق شورای شهر رئیس Ernie مارتین Harimoto خواهد بود اغلب تنها “هیچ” در رای او استدلال کرد که انجام می شود برای مجمع تشخیص مصلحت نظام سیاسی.

Harimoto نیز در میان سخت ترین کار سیاستمداران است. خبرنگاران را از نشستن بی سر و صدا در گوشه ای در بحث ها در شب محله جلسات هیئت مدیره در خارج از منطقه خود.

Harimoto مشغول به کار آغاز بخشی از این سال قانونی جلسه بود اما بیش از حد بیمار به شرکت های زوم هنگامی که قانونگذاران reconvened ماه گذشته.

خارج از محل کار Harimoto شد مدیر اجرایی غیر انتفاعی مروارید شهر پایه/Momilani مرکز جامعه.

او یک بار فناوری اطلاعات حرفه ای است.

Harimoto یک زندگی طولانی مروارید ساکن شهرستان. او جان سالم به در با همسر شریل. هر دو فارغ التحصیل از Waipahu دبیرستان و دانشگاه هاوایی در Manoa. آنها سه فیلم فرزند و سه نوه دارد.

خدمات در حال انتظار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>