دولت می گوید off-shore پناهگاه پرندگان از جمله Mokulua جزایر باقی می ماند بسته

مقامات وزارت امور خارجه امروز گفت که تمام ساحل جزایر که دولت seabird پناهگاه مانند Mokulua سلیمان خاموش Lanikai باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته با توجه به COVID-19 نگرانی.

این دریایی جزایر — به طور معمول به عنوان ذکر شده باز برای دسترسی محدود – تحت پوشش هونولولو شهردار کرک کالدول را بازگشایی سواحل در روز شنبه با توجه به وزارت امور خارجه از زمین و منابع طبیعی. در علاوه بر این به Mokulua سلیمان (همچنین شناخته شده به عنوان دوقلو جزایر ساخته شده از Moku Nui و Moku Iki) آنها عبارتند از Mokuauia (شناخته شده به عنوان Goat Island), Popoia (شناخته شده به عنوان تخت جزیره) و Kapapa.

قبل از COVID-19 مقررات paddlers می تواند بیرون رفتن به ساحل در Moku Nui با محدودیت در حالی که Moku Iki همواره به روی عموم بسته شده.

“جزیره و جزایر هستند پناه برای بسیاری از بومی پرندگان دریایی و گیاهان و حشرات نیز برای هاوایی راهب مهر و موم و محافظت شده و در خطر انقراض اقیانوس گونه” به DLNR گفت: در انتشار اخبار. “این زمان از سال زمانی که مهر و موم ممکن است pupping و این مهم است که آنها را از سمت چپ به تنهایی. هر کسی در این جزایر می توان اشاره کرد برای ورود به یک منطقه بسته است.”

اما Ahu O Laka یا Kaneohe Sandbar است نه یک دولت seabird پناهگاه باز می ماند.

دیگر اوآهو دریایی جزیره seabird پناهگاه از جمله Kihewamoku, Pulemoku, Kukuihoolua, Mokualai, Kekepa, Moku مانو Mokulea, Manana و Kaohikaipu هستند به طور معمول بسته شده و باقی می ماند.

این جزایر از جمله Kaneohe Sandbar هستند تحت صلاحیت این دادگاه ها از DLNR بخش از جنگل و حیات وحش است.

به طور منظم در طول سه روز تعطیلات آخر هفته از جمله آینده آخر هفته روز یادبود مصرف الکل در Kaneohe Sandbar ممنوع است و ماموران از DLNR بخش حفاظت از محیط زیست و منابع اجرای خواهد گشت زنی در منطقه برای اطمینان از انطباق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de