تنظیم کننده دولت OK محدودیت های جدید در whipping racehorses

لس آنجلس — سوارکاران رقابت در کالیفرنیا نمی شود مجاز به اعتصاب یک اسب بیش از شش بار در طول مسابقه و پس از آن تنها در یک underhanded موقعیت با توجه به قانون جدید تصویب شده توسط کالیفرنیا مسابقه اسب هیئت مدیره.

این قانون اجازه می دهد بیش از دو حمله پی در پی با استفاده از شلاق است که باید در دیدار با هیئت مدیره جدید استاندارد برای نرم کردن ضربات.

هیئت مدیره رای دادند 4-2 روز پنج شنبه در یک جلسه به طول انجامید که نزدیک به هفت ساعت به تصویب این قانون که اولین بار پیشنهاد شده در مارس 2019. کمیسیون Alex Solis بازنشسته تالار مشاهیر اسب دوانی و دنیس Alfieri نمایندگی بدون رای.

نمایندگان از سوارکاران انجمن صنفی همراه با سواران مایک اسمیت و هارون Gryder بود خواست هیئت مدیره صبر کنید حداقل یک ماه قبل از رای گیری اجازه می دهد تا زمان بیشتری را برای یک پیشنهاد ملی حکومت شلاق استاندارد اجرا شود.

با این حال رئیس هیئت مدیره گرگوری فرارو مخالفت کرد و گفت کالیفرنیا باید مجموعه ای از تن در اصلاح نحوه racehorses درمان جای انتظار برای یک استاندارد ملی است.

“این صفحه تا به یک دستور از فرماندار به ایجاد اصلاحات در مسابقه که منجر به رفاه و اسب” فرارو گفت: در این جلسه از راه دور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. “ما شده است صحبت کردن در مورد این محصول قانون به مدت دو سال. من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از procrastinating و با تصویب یک قانون است.”

وکیل شین Gusman که به نمایندگی از سوارکاران انجمن صنفی گفت: قبل از رای گیری که شلاق دستورالعمل بر اساس درک عمومی می تواند منجر به حوادث احتمالی و منفی, تاثیر ورزش در کالیفرنیا است.

“ما نگران آن است که آن را به کار وجود دارد و آن رفتن به واقعی مسائل ایمنی هنگامی که یک سوارکار اسب دوانی شدن قادر به انجام کار خود,” Essa گفت. “چه اتفاق می افتد این است که شما در حال رفتن به یک حادثه و یا یک سوارکار اسب دوانی شدن در حال رفتن به صدمه و یا یک اسب در حال رفتن به پایین. شما در حال رفتن برای پایان دادن به مسابقه در کالیفرنیا است. آن را فقط اتفاق می افتد اگر شما به پایین این جاده از تلاش برای تنظیم ادراک به جای واقعیت است.”

اما فرارو گفت: “ما هرگز قصد لطفا jocks. آنها نمی خواهند به انجام هر کاری اما حفظ وضعیت موجود. ما قدردانی نموده است. اما آن را به پرواز در صورت تقاضای عمومی است که ما ترک هدف قرار دادن این اسب.”

این سوارکاران انجمن صنفی پاسخ در بیانیه ای روز شنبه پرداختن فرارو نظر در مورد حفظ وضعیت موجود گفت: “هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت است و فراتر از توهین آمیز است.”

“ما به طور کامل تشخیص نیاز به تغییر موجود استفاده از این محصول سواری قوانین” از سوارکاران انجمن صنفی گفت. “انجمن صنفی به طور فعال درگیر در جلسات سراسر کشور و نه فقط در کالیفرنیا به ایجاد یک حکومت است.”

CHRB قانون 1688 نیز منع استفاده از شلاق در طول آموزش صبح و بعد از پایان مسابقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net