دولت شل محدودیت و اعلام reopenings کمپینگ پارک

دولت است که با شل کردن محدودیت ها و بازگشایی پارک دولت در رابطه با هر یک شهرستان خاص قوانین و دستورالعمل های وزارت زمین و منابع طبیعی اعلام کرد این بعد از ظهر ارائه به روز رسانی در آخرین تغییرات.

Beachgoers در حال حاضر مجاز به سالن دولت در سواحل اما COVID-19 قوانین و اجتماعی فاصله دستورالعمل باقی می ماند و قابل اجرا DLNR گفت: در انتشار اخبار.

اما کمپینگ و اسکان در پارک دولت خواهد بود مرحله به مرحله در آهسته تر و یک شب کمپینگ در برخی از مکان ها امکان پذیر خواهد بود.

“با این حال لطفا توجه داشته باشید که محدودیت در پارک ساعت اندازه گروه و فعالیت های خاص در محل باقی می ماند و ما می خواهیم که تمام پارک کاربران پایبند به این بنابراین ما می توانیم نگه دارید به آرامی اقدام به بازگشت به حالت عادی” State Parks مدیر کورت Cottrell.

DLNR بر دولت امکانات کمپینگ و پارک اسکان هستند جایز نیست و قرنطینه مکان.

کائوآئی:

همه پارک ها و lookouts دوباره باز شده اند از جمله Kokee/Waimea Canyon و Wailua River State Park.

کمپینگ و اسکان در حال حاضر در دسترس در Kokee پارک ایالتی. رزرو در حال حاضر باز و محدود به 30 روز پیشبرد پنجره. همه گروه ها باید متعلق به همان خانواده است.

همه دیگر کائوآئی کمپینگ مناطق بسته باقی می ماند. کمپینگ تاریخ در حال پیش بینی می شود در دسترس برای کمپینگ تاریخ شروع تاریخ 16 ژوئن.

تجاری تورهای قایق از جمله تورهای قایق پارویی اسکیموها در Wailua River State Park و زودیاک تورهای امتداد ساحل Napali مجاز به از سرگیری عملیات موضوع به COVID-19 محدودیت.

Polihale پارک دولت باقی می ماند بسته به علت تعمیرات جاده ها است.

اوآهو:

اکثر اوآهو campsites بازگشایی جمعه. رزرو در حال باز محدود به 30 روز پیشبرد پنجره. همه گروه ها باید عضو همان خانواده است.

Malaekahana دولت منطقه تفریحی بسته باقی می ماند تا زمانی که فرش, پروژه کامل شده است.

اکثر پارک ها باز هستند اما lookouts مستعد ابتلا به ازدحام بسته شده است. در روزهای هفته به Waahila ریج دنباله و Makapuu فانوس دریایی نوین در دسترس هستند با راه رفتن در. پارکینگ دروازه باز هستند و فقط آخر هفته ها.

Nuuanu پالی دولت فرعی الماس سر دولت بنای تاریخی دهانه داخلی و اجلاس دنباله بسته باقی می ماند.

Kaena نقطه پارک دولت (Mokuleia بخش) دسترسی به وسیله نقلیه با اجازه از سر گرفته شده است.

مائوئی:

Makena پارک دولت باز است برای فعال و غیر فعال استفاده کنید. هیچ نجات دهنده خدمات و یا امکانات سرویس بهداشتی بنابراین مناطق پارکینگ بسته شده است.

Waianapanapa پارک دولت باقی می ماند بسته تا شرق مائوئی مدیریت ترافیک طرح به اتمام است.

Pailoa ساحل دسترسی مجاز است برای فعال و غیر فعال استفاده می کند.

انجمن ارتودنسی ولی دولت بنای تاریخی و حنا بزرگراه دولت Waysides بسته شده است.

یک شب خوابیدن برای مائوئی سایت انتظار برای بازگشایی ژوئیه 1.

مولوکای:

Palaau پارک دولت باز است برای استفاده در روز.

هاوایی:

ساحل منطقه تفریحی خارجه Hapuna و Kekaha کای پارک دولت باز هستند برای استفاده است. این Hapuna پارکینگ ساحل روزانه باز است. این Maniniowali (Kua خلیج) از بخش Kekaha کای باز است به وسایل نقلیه در تعطیلات آخر هفته تنها.

تاریخی ترین سایت ها بسته باقی می ماند اما باز خواهد شد به زودی.

اکثر هیلو پارک باقی می ماند بسته شده است.

Wailoa مرکز برنامه ریزی شده است برای بازگشایی اوایل ماه جولای.

Akaka Falls State Park بسته است.

یک شب خوابیدن پیش بینی شده است برای بازگشایی در اواسط تا اواخر ماه ژوئن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>