دولت مسائل مربوط به سخت جدید مرکز مراقبت از کودکان نیاز به مقابله با COVID-19 تهدید

مقامات دولتی منتشر دقیق دستورالعمل های جدید سه شنبه برای هاوایی امکانات مراقبت از کودک است که در حال حاضر و یا برنامه ریزی برای بازگشایی طول COVID-19 همه گیر و همچنین اعلام $11.9 میلیون اعطای کمک های مالی به تلاش برای ایجاد ثبات و حمایت از کودک مراقبت از اپراتورهای.

دستورالعمل جدید نیاز به حداکثر 9-به-1 کودک به مراقب و نسبت نیاز است که کودکان از هم جدا شوند به همان گروه روز به روز با همان مراقبان یا معلمان با هر گروه در هر روز. وانت و رها کردن بار به طور متناوب همراه با, هوای آزاد, زمان بازی و زمان غذا.

این دستورالعمل همچنین توصیه می کنند که “زمانی که تعیین فضای مناسب ظرفیت برای هر کودک مراقبت از گروه اطمینان حاصل شود که همه کودکان در یک گروه باید حداقل 36 هر فوت مربع از فضای شخصی اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله.”

دولت دستورالعمل ها در همراهی با دستورالعمل صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان جهانی بهداشت است اما وزارت خدمات انسانی مدیر Pankaj Bhanot اذعان کرد آن را دشوار است به تجسم دقیقا چگونه مراقبان در تاسیسات را حفظ اجتماعی فاصله زمانی که کودکان درگیر هستند.

“با توجه به سن 2 سال, 3 ساله و 4 ساله آنها عشق را به آغوش بوسه و اجرا در سراسر, قاپ زنی هر یک از دیگر اسباب بازی های مبارزه, بازی — آن را برای رفتن به دشوار” گفت: Bhanot. مورد نیاز اندازه کلاس کوچک کمک خواهد کرد به نگه داشتن فرزندان کوچک و جدا از یکدیگر به عنوان آنجا که ممکن است, او گفت:.

دستورالعمل جدید توصیف نظافت و بهداشت اقدامات فیزیکی, فاصله, اتاق تقسیم و درجه حرارت روزانه چک برای دانش آموزان و کارکنان. ماسک صورت یا چهره سپر پوشیده می شود توسط کارکنان “به عنوان آنجا که ممکن است.”

“در بازگشایی اقتصاد ما همیشه شناخته شده است که خوب و قابل اعتماد کودک مراقبت مورد نیاز خواهد بود برای کارمندان با خیال راحت به بازگشت به کار” گفت: Alan Oshima, هدایتگر, از دولت در امور اقتصادی و تاب آوری در تلاش است. “من مطمئن هستم که با این دستورالعمل همه ما می تواند احساس اعتماد به نفس در ما ترک keiki واجد شرایط مراقبت از کودکان در ایالت هاوایی است.”

کودک مراقبت از اپراتورها و ارائه دهندگان خدمات است که پس از اجرا-
مدرسه پلاس یا+ برنامه ها برای دولت و وزارت آموزش و پرورش باید تا تاریخ 31 ژوئیه به درخواست برای کمک های مالی که بودجه را با پول از فدرال مراقبت عمل می کنند. این بودجه برای کمک به پوشش هزینه های نظافت و بهداشت و دیگر فعالیت های لازم برای اجرای برنامه ها در طول همه گیر Bhanot گفت.

دبورا Zysman, مدیر اجرایی, هاوایی کودکان اقدام شبکه گفت: بودجه برای ارائه دهندگان مراقبت از کودکان است یک راه نجات است اما نه در دراز مدت حل کنند.

“تلفن های ما شده اند زنگ خاموش قلاب چون جدید نسبت به ایمنی و بهداشت — که ما فکر می کنم عاقلانه برای ایمنی و بهداشت — اقتصاد واقعا وحشتناک برای ارائه دهندگان مراقبت از کودکان,” او گفت:. “آنها در حال حاضر رفتن به خدمت کمتری کودکان و نوجوانان در حداکثر و چگونه می شود آنها احتمالا کار? به دلیل هزینه های خود را همین حالا برو پایین.”

عادی نسبت به بسیاری از ارائه دهندگان شد و 1 فرد بزرگسال به خدمت 16 فرزندان و+ ارائه دهندگان اغلب در خدمت کودکان و نوجوانان 20 به 1, او گفت:. در حال حاضر آنها می توانید مدیریت یک حداکثر از 9 فرزند به صورت 1 ،

“پس در هر صورت شما در حال رفتن به به طور چشمگیری افزایش قیمت شهریه برای خانواده هایی است که نمی توانیم آن را در حال حاضر و یا ما در حال رفتن به پیدا کردن برخی از راه های دیگر برای ارائه پول اضافی” برای حمایت از کودک مراقبت عملیات Zysman گفت.

مراقبت از کودک اپراتورها نیز تعجب که چگونه آنها به قرار تصمیم می گیرید که خود را مشتریان آنها را در خدمت و است که خانواده ها و کودکان آنها را به نوبه خود به دور به عنوان آنها کاهش اندازه کلاس, او گفت:.

وجود دارد حدود 600 کودک ارائه دهندگان مراقبت های عامل در هاوایی و ارائه مراقبت به کودکان از بدو تولد تا سن 5 سالگی و حدود 36,000 تنظیم مراقبت از کودک اسلات برای آن دسته از گروه های سنی در سطح ایالت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de