مقامات بهداشتی دولت ساخت تا تیم بهداشت عمومی کارگران به عنوان هاوایی بازگشایی اقتصاد آن

مقامات بهداشتی دولت ایجاد یک تیم از بهداشت عمومی کارگران به طرح قطار 320 تماس با ردیاب در اواسط ماه جولای در راستای افزایش coronavirus موارد به عنوان هاوایی بازگشایی اقتصاد آن است.

هر کارگر قادر خواهد بود برای ردیابی تا 20 نفر روزانه به اطمینان حاصل شود کسانی که آلوده جدا هستند برای جلوگیری از گسترش این بیماری, سلامت, مدیر بروس اندرسون گفت: سنا COVID-19 کمیته در روز سه شنبه. این ردیاب را با استفاده از یک برنامه به نام SafePaths که جمع آوری داده های مکان از COVID-19-مثبت بیماران و مخاطبین خود را.

“قرنطينه شده اند فوق العاده مفید در نگه داشتن مردم به دور است که COVID-19. همانطور که ما نگاه به جلو رفتن می بینیم خیلی بیشتر اتفاق می افتد,” او گفت:. “ما نیاز به توانایی برای پاسخ سریع. ما در این برای دراز مدت است.”

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige است که بلند کردن اجسام از 14 روز interisland سفر قرنطینه ژوئن 16 اجازه می دهد تا ساکنان هاوایی به سفر آزادانه بین سلیمان و بازگرداندن اقتصاد محلی در میان coronavirus بیماری همه گیر. Ige برنامه های اعلام تاریخ مورد نظر در هفته آینده در زمانی که اقیانوس آرام سفر می تواند از سر گرفت.

هاوایی شروع ماه ژوئن با جدید تایید coronavirus موارد در جزایر و فقط در یک مورد جدید در اوآهو گزارش روز شنبه, آوردن ایالت مجموع به 653. مقامات بهداشت گفت: 27 عفونت هنوز فعال است و 609 بیماران منتشر شده است از انزوا پس از شروع شیوع — بیش از 90 درصد از افراد آلوده. دولت به هر حال نمی COVID-19-مربوط به مرگ و میر به مدت چهار هفته و در مجموع 17 coronavirus مرگ و میر پس از شروع شیوع کمترین مرگ و میر در کشور است.

همچنین روز شنبه, ملکه نظام سلامت اعلام کرد بازدید کننده محدودیت در چهار بیمارستان های آن برداشته خواهد شد شروع امروز.

ملکه پزشکی مرکز ملکه غرب اوآهو, ملکه جنوب هاوایی بیمارستان جامعه و مولوکای بیمارستان عمومی خواهد شد و در حال حاضر اجازه می دهد تا یک بازدید کننده در هر بیمار در هر روز ساعت بازدید از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر بازدید کنندگان که باید 18 سال یا مسن تر مورد نیاز خواهد بود برای تحت درجه حرارت کنترل و نمایش های بهداشتی و باید پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله. بیمارانی که تایید شده یا مشکوک به داشتن جدید کروناویروس هنوز هم نمی خواهد اجازه بازدید کنندگان.

دانشگاه هاوایی در کمک به آموزش عمومی سلامت نیروی کار به طوری که وزارت بهداشت می تواند به استخدام کارگران به سرعت اگر وجود دارد سنبله در مواردی که محدودیت ها برداشته و فعالیت های اقتصادی را افزایش می دهد. آموزش رایگان و پرداخت می شود کمک هزینه فدرال پول هر چند اشتغال تضمین شده نیست.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که یک نیروی کار در دسترس است برای DOH باید آن نیاز به استخدام کسانی که در تماس با ردیاب” دکتر Aimee فیض مدیر دفتر آه استراتژیک طرح سلامت گفت: این کمیته تماس برای اطلاعات بیشتر همسایه جزیره متقاضیان است.

تا به امروز بیش از 800 به کار گرفته شده برای تماس با ردیابی برنامه های. اولین آهنگ برای کسانی که با بالينی پس زمینه — مانند پرستاران و مددکاران اجتماعی داروسازان و پزشکان و دستیاران پزشک — تدریس خواهد شد آنلاین برای 1-1/2 روز آغاز و تا روز دوشنبه. مسیر دوم برای کسانی که با هیچ تجربه بالینی, اما کسانی که دارای درجه کارشناسی اجرا خواهد شد به مدت شش هفته آنلاین. این دانشگاه همچنین در جذب دانش آموزان به عنوان جامعه سلامت کارگران که می توانید پیوستن به DOH داوطلب پزشکی سپاه ذخیرۀ. اعمال می شود در go.hawaii.edu/AQX.

هدف این است که برای آموزش و 320 نفر در اول مسیر تا اواسط ماه جولای 250 نفر در مسیر دوم و اضافی 100 سلامت جامعه کارگران در سال آینده. DOH هنوز به کار کردن چگونه سلامت عمومی کارگران پرداخت خواهد شد باید دولت به آنها نیاز دارید به عنوان کوتاه مدت استخدام اندرسون گفت.

“ما می تواند ساخت تا یک کادر از تماس با ردیاب و احتمالا رسیدگی 1,000 موارد جدید در روز,” او گفت:. اوج در طول دوره های اخیر شیوع طور متوسط 30 مورد در هر روز است.

دولت را تست ظرفیت نیز قابل ملاحظه افزایش در هفته های اخیر. دولت و بالینی آزمایشگاه باید در حال حاضر انجام شده بیش از 49,508 COVID-19 آزمون در هاوایی فقط 1.3% بازگشت مثبت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>