دولت توقف beachwater باکتری تست برای مدت coronavirus پناهگاه در خانه سفارش

تمام روال ساحلی, ساحل, نظارت بر آب متوقف شده است به منظور تطابق با رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige را پناهگاه در محل سفارش با هدف متوقف کردن گسترش این رمان coronavirus هاوایی وزارت بهداشت امروز اعلام کرد.

نمونه برداری و آزمایش از ساحل آب برای انتروکوک یک مدفوع باکتریهای شاخص است که نشان می دهد حضور عوامل بیماری زا است که می تواند باعث بیماری های منتقله از راه آب نمی خواهد از سر تا اورژانس stay-at-home منظور برداشته شده است.

مردم هنوز هم می تواند شنا اما در معرض خطر خود را.

“اگر دولت و شهرستان پارک ها بسته شده اند و برای تجمعات عمومی است, هنوز مجاز به شنا و گشت و گذار و از نو خلق کردن در آب برای ورزش در حالی که متوجه اجتماعی فاصله مورد نیاز” DOH بیانیه ای گفت:.

“هیچ به روز رسانی آب تست کیفیت اطلاعات در دسترس خواهد بود به صورت عمومی اطلاع رسانی شخصی خطر در بازآفرینی در آب پس لطفا با استفاده از حس مشترک و ایمن ماندن.”

تا به حال یک نفر می تواند در بررسی بخش آب تمیز شعبه وب سایت برای مشاوره در برابر شنا در سواحل جایی که مسیریابی نظارت بر داشت خطر آستانه 130 انتروکوک در هر 100 میلی لیتر شده بود فراتر رفته است.

یک حس مشترک حکومت است به ماندن در خارج از قهوه ای آب که نشان می دهد آلودگی است که شسته شده و از زمین به اقیانوس پس از باران های سنگین. “اگر آن را به قهوه ای به نوبه خود در اطراف” بیانیه ای گفت و اشاره کرد که آب قهوه ای, ساحل, مشاوره ادامه خواهد داد ارسال شده در eha-cloud.doh.hawaii.gov/cwb .

این بنیاد Surfrider اوآهو آب آبی نیروی کار نیز متوقف نظارت باکتری ها در سواحل هاوایی با توجه به این پناهگاه در محل قاعده گفت: Christina راحتی یک آب-آزمایش داوطلبانه برای سازمان های غیر انتفاعی و سازمان محیط زیست.

“ما خواسته شد به تعلیق توسط دانشگاه هاوایی (چرا که) این امر را نقض اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات برای کار در آزمایشگاه در حال حاضر” آسایش با اشاره به آزمایشگاه که در آن داوطلبان در زمان نمونه آب به صورت هفته ای دوبار یا ماهانه تست.

برای اطلاعات بیشتر oahu.surfrider.org/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>