دولت لبنان قرار می دهد در $350k سعی کنید برای جلوگیری از کوسه ماهی مصرف کردن خطوط

شانون Verhagenجنوب غربی بار

Bunbury fishermen Rob Harrison and Luke Mott had two 4-5m bronze whaler sharks take the dhufish they had on their line in the Abrolhos Islands.
آیکون دوربینبونبوری ماهیگیران راب هریسون و لوقا مات به حال دو 4-5 متر برنز صیاد بالن کوسه را dhufish آنها بر روی خط خود را در Abrolhos سلیمان. اعتبار: عرضه

بسیاری از ماهیگیران با آن آشنا هستند ناامید کننده احساس از اتصال مناسب و معقول ماهی تنها به خط ناگهان بکشید و سپس slacken, و مجبور می شود به حلقه در از یک و نیم ماهی — و یا حتی فقط سر آن است.

“نیش آف” شناخته شده بروز کردن و ساحل و همه می دانند مقصر — کوسه.

و با شواهد نشان می دهد 70 درصد از ماهی قلاب در حال گرفتن nicked قبل از آنها بوده ام فرود آمد دولت است پرتاب بیش از $350,000 در آن از طریق ماهیگیری تفریحی طرح صندوق به سعی کنید برای پیدا کردن یک راه حل است.

A tiger shark took most of this spanish mackerel for lunch before Bunbury fisherman Luke Mott could reel it in at Exmouth.
آیکون دوربینیک ببر کوسه در زمان بسیاری از این ماهی خال مخالی اسپانیایی برای ناهار قبل از بونبوری ماهیگیر لوقا مات می تواند حلقه آن در اخموته. اعتبار: عرضه

یک بونبوری ماهیگیری باشگاه عضو کمیته می داند و این احساس خیلی خوبی است.

“ما در یک سفر در Abrolhos در سال گذشته و دو نفر از ما گرفتار dhufish و آنها را گاز گرفته و در نیمه 4 متر-5 متر برنز whalers در راه” لوقا مات گفت.

Mr مات همچنین به یاد می آورد داشتن یک breaksea cod در خط خاموش بونبوری ساحل یک زن و شوهر از سال, تنها به 3.5 m ببر کوسه را سهم فقط قبل از آن شکست سطح.

او گفت: در حالی که آن را بیشتر رایج بود تا شمال آن را هنوز هم اتفاق افتاده جنوب و بسیاری از ماهیگیران محلی تا به حال داستان در مورد آن.

همانطور که برای انواع ماهی آنها رفت و برای آقای مات خندید به او گفت که “به طور معمول غذا خوردن خوب آنهایی که”.

Bunbury fishing family Kaidence Mott, 11, Luke Mott and Noah Mott, 6, love throwing a line in, but not when a shark takes their fish.
آیکون دوربینبونبوری ماهیگیری خانواده Kaidence Mott, 11, لوقا مات و نوح Mott, 6, عشق پرتاب یک خط در, اما نه زمانی که یک کوسه طول می کشد ماهی خود را. اعتبار: شانون Verhagen

بوسلتن ماهیگیر جسی گیبسون گفت: بیش از 10 سال گذشته او متوجه افزایش جمعیت کوسه به خصوص شمال در Pilbara و Gascoyne سواحل که در آن تعداد زیادی از جنوب غرب فیشر صرف تعطیلات خود را. اما او گفت: پایین جنوب این غیر معمول نیست به برنز whalers یا کوسه ماکو در نظر گرفتن حمل و نقل خود را به عنوان به خوبی.

“این درد واقعا” آقای گیبسون گفت.

وزارت صنایع اولیه و توسعه منطقه ای (مطالعه شامل خواهد شد در دریا آزمایش بازدارنده دستگاه های — از جمله تقویت صدا و آهن ربا نزدیک به قلاب و یک تیم از Edith Cowan University canvassing منشور قایق اپراتورها و فیشر.

هر دو ماهیگیران ذکر شده ایجاد تغییرات به تجاری ماهیگیری کوسه صنعت به عنوان یک راه حل ممکن است.

Bunbury fisherman Luke Mott wasn't happy when a 3.5m tiger shark took most of his Breaksea Cod before he'd reeled it in off Bunbury.
آیکون دوربینبونبوری ماهیگیر لوقا مات نبود خوشحالم که 3.5 m ببر کوسه در زمان بسیاری از Breaksea Cod قبل از او می خواهم reeled آن در بونبوری. اعتبار: عرضه

آقای گیبسون گفت: تمرکز مورد نیاز برای تغییر از سفید کوسه ها شامل گونه های دیگر نیز هست و آن جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که راه حل آنها آمد تا با.

“آنها نیاز به افرادی که صید آب برای مقدار x از سال با داشتن یک ورودی و شدت درگیر,” او گفت:.

“شما می توانید به عنوان بسیاری از فیلم های مستند به عنوان دوست دارید اما شما نیاز دارید که تجربه بودن در خارج وجود دارد.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>