دولت به دانشجویان پرستاری مسیر به فارغ التحصیلی

ساکرامنتو — هزاران نفر از کالیفرنیا دانشجويان چپ در برزخ طی ماه گذشته توسط coronavirus همه گیر خواهد شد که مسیر به سمت فارغ التحصیلی بعد از تنظیم کننده دولت در زمان عمل اواخر جمعه.

به دلیل شیوع بیماری و بیمارستان و شروع به بستن دست ها را در آموزش دانشجويان پزشکی — یک کلید مورد نیاز برای فارغ التحصیلی — به دلیل خطر از گسترش این ویروس است که باعث COVID-19.

که در سمت چپ تا 10000 نفر از دانشجويان پرستاری که نزدیک به فارغ التحصیلی بدون راه خود را برای تکمیل مدرک مورد نیاز و وارد کردن نیروی کار در زمانی که در کالیفرنیا است که بیشتر به دنبال پزشکی کارگران به مبارزه با ویروس.

دانش آموزان در حال حاضر نزدیک فارغ التحصیلی در حال حاضر قادر به انجام برسانند تا نیمی از خود را بالينی مورد نیاز از طریق شبیه سازی و آزمایشگاه-آموزش مبتنی بر اداره امور مصرف کننده اعلام کرد.

این شبیه سازی می تواند حساب فقط برای یک چهارم این آموزش.

مدارس پرستاری بود clamored برای تغییر از اوایل مارس به عنوان ویروس شروع به جارو ملت است.

“لازم بود به چشم پوشیدن از این شرایط به دیدار مداوم نیازهای کالیفرنیا سیستم مراقبت های بهداشتی و اجازه می دهد تا دانشجویان پرستاری فارغ التحصیل در زمان” گفت: Kimberly Kirchmeyer مدیر امور مصرف کننده بخش.

نیویورک و کشورهای دیگر در حال حاضر اجازه می دهد تا به نیمی از یک دانشجوی پرستاری بالینی ساعت به آمده از شبیه سازی که به تقلید از یک طیف گسترده ای از حالات مانند زایمان.

کشورهای دیگر این ماه نیز آرام قوانین اجازه می دهد تا پرستاران فارغ التحصیل و کمک به مبارزه با گسترش COVID-19 ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>