دولت می تواند با پرداخت 1 میلیون دلار برای حل و فصل دعاوی

هاوایی اخبار

اقدامات قبل از قوه مقننه مناسب بیش از 1 میلیون دلار برای حل و فصل دعاوی علیه دولت است. ادامه مطلب

اقدامات قبل از قوه مقننه مناسب بیش از 1 میلیون دلار برای حل و فصل دعاوی علیه دولت — $650,000 از آن را نسبت به طرح دعوی در دادگاه بیش 2014, مرگ یک نوجوان بود که سوار روروک مخصوص بچه ها در یک مانند مانند بزرگراه onramp.

حل و فصل و دیگران هستند که پیشنهادی تحت سنا لایحه 2844 و همراه آن خانه بیل 2288 که بودجه مناسب برای مدعی علیه دولت وزارت امنیت عمومی وزارت زمین و منابع طبیعی وزارت آموزش و پرورش و وزارت حمل و نقل.

بزرگترین حل و فصل برای $650,000 شامل مرگ 16 ساله Nicolette Maile Vares بود که سوار روروک مخصوص بچه ها هنگامی که او کنترل را از دست داده و سقوط کرد یک guardrail در مانند مانند بزرگراه onramp رهبری نسبت به H-3.

Vares’ پدر نیک Vares شکایت دولت ادعا علامت بود و ناکافی برای هشدار دادن به دختر خود را از سطح شیب دار را “به نوبه خود پیچ تند” و موفق به دیدار با ترافیک استانداردهای مهندسی. Vares بود سوار یک موتور سیکلت در پشت Nicolette در زمان تصادف در 20 مارس 2014.

جان چوی وکیل برای Vares خانواده گفت: در دادگاه اسناد و مدارک کامل از نظر ماهیت خطرناک این پیچ تند منحنی مسدود شده توسط یک جنگل بزرگ. “جنگل مانع از رانندگان از درک تغییر بنیادی جهت ناشی ناگهانی پیچ تند منحنی او گفت:” در اسناد دادگاه.

چوی همچنین با اشاره به موارد سه نفر دیگر از رانندگان که درگذشت در همان منطقه در حالی که همین به نوبه خود ظرف یک سال از Nicolette Maile Vares’ مرگ است.

تصادف خودرو گزارش های واصل در این مورد گفت: این تصادف باعث شد توسط Vares’ قضاوت ادعا او سوار بیش از حد سریع برای بزرگراه شرایط و موفق به ماندن در او لین. حل و فصل رسیده بود از طریق واسطه.

صورتحساب قبل از اینکه قوه مقننه نیز پوشش $300,000 حل و فصل یک دعوی در دادگاه در سال 2017, تصادف در نمایش عمومی درآید. در آن صورت هلن Hayselden و جوآن مایو اصابت یک تخته سنگ را در وسط جاده در حالی که رانندگی شمالی در مسیر 19 در Maulua دره گود و باریک در ساعت 5 Feb. 24, 2013.

مایو آیا زمان برای جلوگیری از سقوط به دلیل “تخته سنگ دراز کشیده بود در موضوع بزرگراه در اطراف یک کور unilluminated گوشه و نمی شد به آسانی قابل مشاهده در تاریکی به او نزدیک” با توجه به اسناد دادگاه.

هر دو دچار آسیب های جدی با هزینه های پزشکی از $10,000 در ترکیب با توجه به سوابق دادگاه.

دولت “تا به حال اطلاع واقعی از سنگ سقوط خطرات و مرتبط باقی مانده در موضوع بزرگراه حداقل از 1994-1995 چون هاوایی دولت مقننه است و به طور منظم اختصاص بودجه برای rockfall کاهش پس از این زمان برای این و دیگر جاده های با توجه به سوابق دادگاه.”

یکی دیگر از حل و فصل خواهد بود که تحت پوشش اختصاص بودجه شامل Kalani دبیرستان ویژه-
آموزش و پرورش دانش آموز که تقریبا غرق شده در استخر مدرسه در یک کلاس تربیت بدنی در سال 2017. دانش آموز نمی تواند شنا و گفته شد به ماندن در انتهای کم عمق استخر بود اما تنهایی توسط یک فرد بالغ.

وجود دارد هیچ فیزیکی تقسیم مسدود کردن انتهای عمیق استخر و هیچ شناوری دستگاه های ارائه شده به nonswimmers با توجه به شهادت از دولت دفتر دادستان کل است. کودک برتر پایان عمیق استخر و زیر آب برای حدود سه تا چهار دقیقه و تا به حال به احیا توسط وزارت آموزش و پرورش مربی شنا.

حل و فصل در این مورد است که برای $130,000.

دولت همچنین دستور داد به پرداخت $40,000 خسارت در مورد کائوآئی جامعه مرکز تادیبی زندانی که در سال 2011 اجازه داده نمی شد توسط کارکنان پرستاران به درد دارو بود که به او تجویز شده توسط پزشک شخصی.

دولت وزارت امنیت عمومی سیاست اجازه نمی دهد که برای استفاده از مواد مخدر در زندان با توجه به شهادت توسط دفتر دادستان کل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>