استارباکس با دیدن بهبودی به عنوان جهانی فروشگاه بازگشایی

  • آسوشیتد پرس

    یک نشانه برای یک کافی شاپ استارباکس در میدان هاروارد در کمبریج., در سال 2018 است. استارباکس می گوید آن را شاهد بهبودی پایدار به عنوان فروشگاه خود را بازگشایی اما این انتظار تاثیر کروناویروس جدید به گذشته نیز به سقوط.

استارباکس می گوید آن را شاهد بهبودی پایدار به عنوان فروشگاه خود را بازگشایی اما این انتظار تاثیر کروناویروس جدید به گذشته نیز به سقوط.

قهوه غول پیکر, امروز گفت که درآمد مالی خود را در سه ماهه سوم کاهش یافت 38 درصد به $4.2 میلیارد دلار است. که هنوز هم جلوتر از وال استریت پیش بینی از 4 میلیارد دلار به گفته تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet.

سیاتل-بر اساس شرکت گفت: 97 درصد از شرکت خود عمل فروشگاه در سراسر جهان در حال حاضر باز از جمله 99% از فروشگاه ها در چین و 96% در آمریکا اما برخی از franchised برگزار می گردد مکان باقی می ماند بسته به ویژه در فرودگاه ها و در محیط های دانشگاهی.

جهانی همان فروشگاه فروش شد پایین 40% برای ماه آوریل تا ژوئن دوره, ضرب و شتم تحلیلگران پیش بینی 42 درصد افت. استارباکس گفت: این انتظار جهانی همان فروشگاه فروش به پایین در طیف وسیعی از 12 درصد به 17 درصد در آن مالی سه ماهه چهارم و سال کامل.

استارباکس گفت که انتظار تعدیل سود بین 18 سنت و 33 سنت در هر سهم در سال مالی سه ماهه چهارم. تحلیلگران انتظار دارند 27 سنت در یک سهم با توجه به FactSet.

استارباکس گزارش از دست دادن خالص $678 میلیون دلار برای سه ماهه سوم از یک $1.4 میلیارد دلار سود از یک سال پیش. تنظیم به صورت یک بار اقلام این شرکت از دست داده و 46 سنت در هر سهم. که به مراتب بهتر از 59 درصد از دست دادن تحلیلگران پیش بینی است.

استارباکس سهام حدود 4% در پس از معاملات بازار پس از انتشار این گزارش درآمد.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>