استنفورد می افتد در Pac-12 عنوان بازی

لاس وگاس — سابرینا Ionescu گفت که او می خواست به قطع شبکه سه با هم تیمی های او قبل از بسته شدن از او نامی حرفه ای.

یکی کردن دو برای رفتن.

Ionescu تا به حال 20 امتیاز 12 کمک و هشت ریباند به سرب شماره 3 اورگان به 89-56 پیروزی بر شماره 7 استنفورد در Pac-12 مسابقات عنوان بازی یکشنبه شب.

Ruthy Hebard اضافه شده 24 امتیاز در حالی که Minyon مور تا به حال 21 برای اردک ها که به پایان رسید در این بازی ضربه 31 55 (56.4%) از طبقه. اورگان به پایان رسید 10 19 (52.6%) از 3 نقطه محدوده.

“ما در اینجا در سال گذشته و ما می دانستم که آنچه در آن بود به از دست دادن” گفت: Ionescu بود که نام این مسابقات را MVP. “این یکی از تورهای ما می خواستیم به قطع این سال است.”

اردک و کاردینال بازی مسابقات قهرمانی برای سومین سال متوالی است. استنفورد برنده سال گذشته قهرمانی و اورگان برنده در سال 2018 است.

در مطابقت با اورگان برگزار شد استنفورد به 34.5 درصد (19 55) از طبقه. Kiana ویلیامز به ثمر رساند 21 امتیاز به رهبری استنفورد (27-6) و Ashten Prechtel تا به حال 14.

اورگان را تکان داد و یک تنبل سه ماهه اول و با استفاده از یک خفقان دفاعی برای خنثی کردن بسیاری از دانشگاه استنفورد تلاش در حالی که سوخت خود را از جرم در انتهای دیگر.

“شما دریافت می کنید یک شات و آنها در حال رفتن به راه دیگر خیلی سریع گفت:” استنفورد مربی تارا VanDerveer که همچنان پنج پیروزی خجالتی از عبور پت Summitt (1,098) به عنوان winningest مربی در زنان کالج بسکتبال تاریخچه. “من فکر می کنم اجماع بازیکن شماره یک در کشور در حال اجرا خود را در جرم و آنها را lights-out بورس است.”

دانشگاه استنفورد در Pac 12 قهرمانی برای 17th, زمان, آیا بهترین خود را برای آرام جمعیت اولیه.

کاردینال نا امید پرقدرت اردک در حالی که نگه داشتن Ionescu بدون گل و در زمان 17-14 منجر شود بعد از سه ماهه اول با وجود تیراندازی 5 از 14 (35.7%) از طبقه. ویلیامز انجام بسیاری از آسیب استنفورد به ثمر رساند 11 امتیاز در 3 بازی از 5 بازی — همه از 3 نقطه محدوده — به همراه یک زن و شوهر از خط پرتاب آزاد.

سپس اردک بیدار شد.

کشور کارآمد ترین جرم شات 8 12 از جمله 4 از 6 از 3 نقطه محدوده در سه ماهه دوم به outscore کاردینال 29-9.

در حالی که Ionescu به زندگی آمد آن 5-پا-8 مور که مشتعل اردک با او سر سخت بازی در هر دو به پایان می رسد. آیا او چالش برانگیز ویلیامز در دفاع و مبارزه برای هفتمین روز متوالی در برابر 6-1 Francesca Belibi و 6-3 الهام جروم ایجاد جرم برای هم تیمی های خود و یا ساخت جامپر او در ادامه به سوخت اورگان آتش.

“شما بازیکنان بزرگ پیدا کردن یک راه برای قدم برداشتن در بزرگترین لحظات” گور گفت. “Minyon وجود داشته است, بازی هنگامی که او تلاش می کرد. اما او قلب یک قهرمان است و در بزرگترین شب در بزرگترین مرحله او قادر به گام تا بازی خود را و من فکر کردم آن را تغییر کل بازی است.”

با این بازی گره خورده 22-22 در اوایل سه ماهه دوم اردک بسته نیم در یک 21-4 اجرا با مور به ثمر رساند نه از نقاط در حالی که اضافه کردن یک کمک به دوباره بجای اول برگشتن و سرقت.

اردک (31-2) به راستى دریافت شماره 1 دانه در مسابقات NCAA و شکل به حرکت در AP بالا 25 نظرسنجی پس از شماره 2 بیلور از دست داد به Iowa State 57-56 پیش از آن در روز یکشنبه ،

“من فکر می کنم که ما میخوایم یک No. 1, راستش من نمی دانم چقدر که مهم” اورگان مربی کلی گور گفت. “همه میخوام خوب. ما در حال دعا برای پورتلند من امیدوار هستم که در آن آنها قرار داده و ما, من فکر می کنم که خواهد بود خاص است.”

بالای 16 دانه در مسابقات NCAA میزبان اولین آخر هفته که به معنی اردک آغاز خواهد شد خود را به عنوان تلاش در یوجین که در آن آنها رفت 15-0 در این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de