استنفورد می افتد در کلید Pac-12 مرحله نهایی مسابقات با اورگان

دانشگاه استنفورد — سابرینا Ionescu قدرت الهام او اورگان مربیان و هم تیمی های تمام روز از راه او شجاعانه صحبت کرد در یادبود کوبه برایانت لس آنجلس پیش از آن در روز و سپس پرواز را به منطقه خلیج و در زمان دادگاه در مدت کوتاهی پس از استفراغ در رختکن همه قبل از پیشرو اردک با یکی دیگر از عملکرد درخشان در هر دو به پایان می رسد.

و انجام چیزی است که هرگز قبل از انجام داده در کالج بسکتبال توسط یک مرد یا یک زن.

Ionescu شد اولین بازیکن در NCAA تاریخ برای رسیدن به 2000 امتیاز 1,000 کمک و 1000 پرتاب ریباند و بریده او رکورد 26 حرفه ای سه گانه-دو بیش از حد منجر No. 3, اورگان, گذشته چهارم-رتبه بندی دانشگاه استنفورد 74-66 سه شنبه شب ،

Ionescu نبود در دسترس ساخته شده به رسانه ها برای دومین مستقیم بازی به زبان ای اس پی ان در روز دوشنبه.

“که یکی بود برای او. به انجام آن در 2-24-20 بود,” او گفت: شبکه. “ما صحبت در مورد آن در فصل. من نمی توانم آن را به کلمات. او را به دنبال کردن و من افتخار و شاد برای این لحظه با تیم من است.”

Ionescu آمار نقطه عطف در یک دفاعی ارتجاعی با 1:47 باقی مانده در سه ماهه سوم به پایان رسید و با 21 امتیاز و 12 پاس گل و 12 ریباند در اولین سه گانه-دو برابر بالا-10 حریف و هشتم به طور کلی در این فصل به کمک اورگان (26-2, 15-1 Pac-12) پرچ حداقل یک سهم از سوم آن راست Pac-12 به طور منظم فصل عنوان شده است.

“باور نکردنی است. من فکر کردم او خیلی آماده و پس قلبی امروز” گفت: مربی کلی گور که همسر مریم همراه Ionescu. “در سن نسبی و محدود تجربه و چیزهایی که دوست دارم, من فقط فکر می کردم او آن را به میخ. آن شگفت انگیز بود و او نوشت که که از او. او خیلی ویژه تر در راه است که فقط آنچه که شما شاهد در دادگاه است.”

Ionescu نیز تا به حال یک سه گانه – دو جمعه شب در کال در حالی که بازی در نزدیکی او شرق خلیج زادگاه ولنوت کریک و سپس تحویل او هشتم حرفه ای جاده triple-double برای اردک عاطفی, روز تنها چند ساعت پس از حضور در این سرویس برای برایانت و دختر Gianna در جنوب کالیفرنیا.

“من می دانم بسیاری از مردم که می تواند انجام آنچه او انجام داد امروز” گور گفت. “… من می دانستم که این راه آن بود به پایان امشب برای او. من خوشحالم که آن را به پایان رسید در یک پیروزی اما من می دانستم که او در حال رفتن به دریافت کنید که. بنابراین شایسته است که او این کار را امشب.”

سالن از شهرت استنفورد مربی تارا VanDerveer تعجب نیست توسط Ionescu سختی آن روز سخت است.

“او یک بازیکن. من که اصلا انتظار چیزی متفاوت از آنچه ما را به” VanDerveer گفت.

او در حال حاضر 2,467, 1,041 کمک و 1,003 ریباند کمک اورگان امن دوشنبه حداقل 15 کنفرانس برنده برای سومین فصل متوالی. Ionescu شات 9 برای 19, گم, سه 3 نقطه تلاش است. او تا به حال مقدار زیادی از کمک Satou Sabally که به ثمر رساند 27 امتیاز 10-برای-17 تیراندازی با چهار 3-اشاره گر.

“هنگامی که او آمد ما وجود دارد ، نبود ساده ترین بعد اما او همیشه پشت ما پس از آن به نوبه خود ما را به پشت او” Sabally گفت. “ما فقط او را برداشته است.”

رزمندگان ستاره Stephen Curry نشسته بر پایه حمایت از Ionescu و بسکتبال زنان برای دومین مستقیم بازی او با بازی در شمال کالیفرنیا پس از او در برکلی با دو دختر خود را شب جمعه. او را تماشا اورگان اجرا به پیروزی خود در 14 و نه راست بر روی جاده ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im