Staley به عقب گرفته شده توسط احترامات پس از اعلام بازنشستگی

زمانی که جو Staley اعلام بازنشستگی خود را زیر ستارگان 13 سال فعالیت حرفه ای در سان فرانسیسکو او ناگهان توسط احترامات که ریخت از سابق 49ers هم تیمی ها و مربیان و رقبا.

محل موردتوجه وتماشای عموم در NFL معمولا برای بازیکنان که گرفتن اجرا و یا پرتاب توپ به پشت-صحنه کارگران که کمک به همه که اتفاق می افتد.

“من کاملا غرق شده و دور باد از پاسخ از همه” Staley روز سه شنبه گفت. “است که به معنای بسیار به من. من lineman. این کار ما را متوجه نمی شود و این کار ما فقط به انجام کار ما و خر خر کردن کار. این واقعا سرد بود.”

آن را نیز به خوبی سزاوار برای یک بازیکن که یکی از بهترین ها در این بازی در آنچه که او پس از ورود به NFL به عنوان اولین انتخاب دور از مرکزی میشیگان در سال 2007.

Staley ساخته شده شش Pro کاسه, بازی های برگزار شده 181 بازی بود و به تازگی مفتخر به عنوان یکی از NFL همه دهه بازیکنان برای 2010s.

امضای خود را بازی آمد و در اولین بازی حذفی برای 49ers در ژانویه 2012. با سان فرانسیسکو انتهایی نیواورلئان 24-23 در اختتامیه دقیقه Staley نشان داد سرعت خود را هنگامی که او کشیده در یک حافظ شتافت پایین میدان جلوتر از الکس اسمیت گذاشته و کلید بلوک در برابر روم هارپر 28-حیاط TD اجرا است که به کمک Niners رسیدن به NFC عنوان بازی.

اما او بیشتر طول می کشد افتخار در خود کمتر متوجه کار مانند زمان او پهن یک مدافع در یک دو تیم در بلوک و یا به کارفرمایی زمان پرتاب عمیق در لحظه ای حیاتی است.

Staley قادر به رشد در قدرت بازی که شایع بود در اوایل زندگی حرفه ای و ورزشی برای موفقیت در بیشتر باز های مدرن بازی.

“من فکر می کنم او یک Hall of Famer بدون شک. این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است” گفت: Niners حق مقابله با مایک McGlinchey شد و تحت Staley بال پس از انتخاب در دور اول در سال 2018 است.

“جو کامل ترین مانور از نسل او و این چیزی است که باید بدون شک تثبیت در سالن از شهرت.”

در حالی که Staley ارائه شده ثابت بازی تقریبا از همان آغاز زندگی حرفه ای او بود یک بیت از یک غلتک coaster از یک تیم نبوده است.

او برای شش مربیان در طول زمان خود را در سان فرانسیسکو برخورد با اوایل مبارزات تحت مایک نولان و مایک Singletary به تجدید حیات تحت جیم Harbaugh که برجسته سه سفر به NFC عنوان بازی و یک سوپر باول دست دادن به سقوط تحت جیم Tomsula و تراشه کلی.

Staley احساس احیا هنگامی که کایل Shanahan در زمان بیش از در سال 2017, منجر به یک 13-پیروزی فصل در سال گذشته و در سفر دوم به سوپر باول.

اما چه شده است باید لذت بخش فصل در زمینه موفقیت ثابت می شود سخت ترین Staley حرفه ای. او پای او را شکست در هفته 2 شکست یک انگشت خود را در اولین بازی برگشت در هفته 10 و پس از آن برخورد با یک گردن آسیب کردم که به تدریج بدتر از طریق پایان فصل و در نهایت منجر به تصمیم خود برای بازنشستگی در سن 35 سالگی.

“این تصمیم درست برای من” Staley گفت. “به دلیل آن است که واقعا سخت بود. آن را احتمالا خواهد بود رفتن به جلو بود اما حق تصمیم گیری و حق تصمیم گیری برای خانواده من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de