مبهوت کار کارگران کمتر: چگونه coronavirus مؤثر است بازسازی در Coffey پارک

کارکنان ویندزور-بر اساس اسنایدر ساخت و ساز به تازگی ذینفع خاص همه گیر مربوط به جوشیدن.

“ما دستور داد برخی از لوکس جدید port – a-potties با واقعا خوب دست شویی ایستگاه” گفت: Olin Cohan شرکت مدیر عملیات.

کسانی لوکس لوس هستند و فقط یکی از مراحل اسنایدر ساخت و ساز است که به نگه داشتن کارگران و سالم و پروژه های خود را در حال حرکت رو به جلو است. آنها متناوب ورود پيمانكاران فرعي به مطمئن شوید که وجود دارد فقط تعداد کمی از مردم بر روی یک سایت کار در هر زمان داده شده.

اسنایدر دارای یک حضور قوی در Coffey پارک های شمالی سانتا رزا محله که از دست 1,422 خانه در Tubbs آتش از 2017. در حالی که Coffey پارک به تازگی با پیشی گرفتن از نقطه عطف از 1000 خانه های بازسازی شده و اشغال صدها نفر از خانه ها باقی می ماند و در برخی از مرحله ساخت و ساز.

آخرین اورژانس منظور صادر شده توسط سونوما کانتی به صراحت اجازه می دهد تا کار برای ادامه آتش بازسازی پروژه های. با وجود آن سبز, نور, کار غیر قابل انکار و قابل درک — آهسته در بسیاری از Coffey پارک پروژه های. برخی از کارگران در حال انتخاب به ماندن در خانه. و کسانی که نشان می دهد تا در کار سایت باید به درستی مبهوت: اتمام نجاران نمی تواند در خانه در همان زمان به عنوان برق, به عنوان مثال. تور اخیر از محله ها و مکالمات با 10 پیمانکاران روشن ساخته است که خانه در حال به تاخیر افتاد اما نه از خط خارج با این بیماری همه گیر.

“ما تنها کاری یک زن و شوهر روز هفته” گفت: لوله کش جیمز مولر از گاراژ یک خانه ناتمام در گرفتن محل. او و شریک کسب و کار جف مورلی را تشکیل می دهند M&M لوله کشی. نه به نظر می رسید هیجان زده می شود در این سایت است که آنها با گروه دیگری از پيمانكاران فرعي آنها نمی دانم.

“وجود دارد هیچ اجتماعی فاصله” گفت: Morley. “ما در حال قدم زدن به سمت راست گذشته هر یک از دیگر.”

زحمتکش فقط پایین خیابان بود پیمانکار عمومی فرانک Keaster که اشاره کرد که تا همین اواخر وجود داشته است و پنج خدمه مشغول به کار در گرفتن محل. در این روز که عدد را به دو.

و خدمه خود را از سه کارگر کارآمد بود. “معمولا ما سه نفر بیشتر بچه ها در اینجا,” او گفت: “اما آنها در نیمه spooked” توسط coronavirus “به طوری که آنها نمی خواهند به در آمده است.”

اریک Runft نیز پایین است دو مرد که انتخاب کرده اید به ماندن صفحه اصلی “حتی اگر کار وجود دارد” در حالی که ایستاده در جلوی حیاط یک سایت کار در کاج سبزه زار درایو. “شما باید حمایت از هر تصمیم آنها را.”

کمبود نیروی کار ماهر اضافه شده Runft صاحب EKR برقی در سانتا رزا “trickles را از طریق هر تجارت” با پایان نتیجه اینکه تاخیر در تکمیل تاریخ.

Runft همچنین کار بر روی پروژه های تجاری — که این شهرستان تلقی غیر ضروری و ممنوع حداقل تا مارس 3, سفارش “که واقعا در رفتن به یک ضربه به تجاری پیمانکاران گفت: Keith جنگل, مدیر عامل شرکت سواحل شمال سازندگان ارز.

باید آن را بکشید به اندازه کافی بلند, جنگل, ترس, اورژانس سفارش درایو می تواند برخی از سازندگان از کسب و کار.

اگر شما فکر می کنم همه چیز آهسته در حال حاضر Runfdt اشاره صبر کنید یک سال است. این Coffey پارک بازسازی است که باید همه اما تکمیل شده توسط پایان سال هستند که برای پرداخت با پول بیمه.

افرادی که می خواهند کار انجام شده پس از خواهد شد که پرداخت از جیب او پیش بینی کرد. اما سال آینده “آنها نمی خوای باید پول زیادی” برای چنین پروژه هایی است.

بنابراین Rundt و پیمانکاران همکار “در حال رفتن به مبارزه برای چه پول کمی وجود دارد,” او گفت:.

روز چهارشنبه بعد از ظهر کسب و کار بود آهسته به خزیدن برای آرماندو کرنل صاحب ال کرنل رستوران مکزیکی در سباستوپول و راننده تاکو کامیون پارک شده در Mocha خط و حمایت توسط نمرات از کارگران روزانه.

پس از اعمال یک مستند کسب و کار خود را پایین بوده است 70 ٪ است. در چهارشنبه مشتریان بودند حتی کمتر و دورتر بین — نتیجه او معتقد است که از اقامت در خانه سفارش در حال گسترش به 3.

“شما می توانید آن را در چهره بچه ها از این سایت گفت:” کرنل. “آنها از ترس شغل خود را تعطیل خواهد شد.”

برخی از پروژه ها را متوقف خواهد کرد و بسیاری را پایین آهسته است. اما بازسازی خواهد شد خرد بر ویروس سر در گم می شود.

در زمان هایی از این گفت: Phil Howard پس از نظارت بر بتن پور در Sansone درایو مهم برای مشتریان خود “برای دیدن همه چیز در حال حرکت رو به جلو” در خانه های خود.

“ما باید به مردم امید در حال حاضر گفت:” صاحب Howard ساخت و ساز. “به دلیل آن بوده است sh–طوفان این چند سال گذشته آن را واقعا است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @ausmurph88.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>