پایدار آب و هوا کوچک کرافت مشاوره برای کائوآئی امروز; معاملات انتظار می رود به سهولت ایالت

متوسط شادی بخش تجارت بادها ادامه خواهد داد امروز اما روشن کردن شروع روز سه شنبه از طریق بقیه از این هفته به عنوان یک فشار کم از طریق حرکت در شمال هاوایی با توجه به پیش بینی.

خدمات ملی آب و هوا نیز با صدور صنایع دستی کوچک مشاوره برای غرب و بادپناه کائوآئی آب و Kauai, کانال های موثر از طریق 6 بعد از ظهر امروز.

امروز پیش بینی شده است که تا حدودی ابری با اوج از 82 تا 87 درجه فارنهایت و بادها از 15 به 25 مایل در ساعت. امشب انتظار می رود که تبدیل به ابری با پایین از 67 تا 72. معاملات امشب باقی خواهد ماند و در 15 تا 25 مایل در ساعت محدوده.

برخی از نور جدا دوش انتظار می رود بیش از 24 ساعت آینده غالبا بیش از بادگیر و mauka مناطق.

گشت و گذار می رود که باقی می ماند در زیر مشورتی آستانه امتداد سواحل این هفته است.

ثابت کوچک تا متوسط اندازه گشت و گذار می رود که در امتداد شمالی و جنوبی در سواحل این هفته به عنوان یک سری از شمال به شمال غربی متورم از طریق حرکت می کند. گشت و گذار در امتداد شرقی سواحل را نگه دارید ثابت از طریق پنج شنبه و همچنین سپس کمی پایین تر در وسط هفته به عنوان تجارت بادها سهولت.

گشت و گذار در امتداد سواحل شمالی خواهد بود 3 تا 5 فوت و سپس افزایش به 5 تا 7 فوت سه شنبه. گشت و گذار در امتداد غربی سواحل خواهد بود 1 به 3 فوت امروز و سپس افزایش به 3 تا 5 فوت سه شنبه.

گشت و گذار در امتداد شرقی سواحل خواهد بود 3 تا 5 فوت از طریق پنج شنبه در حالی که گشت و گذار در امتداد سواحل جنوبی خواهد بود 2 پا و یا کمتر از طریق پنج شنبه.

گفت: پیش بینی دوش بیشتر فعالیت نیز انتظار می رود از طریق هفته و ممکن است همچنان به عنوان تعطیلات آخر هفته.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de