سنت وینسنت 4-ورزشی ورزشکار می شود بسیار سزاوار شکستن

سه-ورزشي ورزشکاران در دبیرستان در حال محو نژاد است. هنوز هم وجود دارد تعداد کمی از ورزشکاران که شرکت در سه ورزش است اما تعداد رو به کاهش است.

سنت وینسنت دبیرستان فارغ التحصیل الهام اسمیت نادرترین نادر. در طول سال آخر در پتالوما مدرسه کاتولیک او چهار, ورزش, ورزشکار. او با بازی فوتبال در پاییز, بازی بسکتبال, در زمستان, بیسبال دارای توپ نرم در بهار و هنوز هم وقت نشد به تیم اول دانشگاه یا دانشکده cheerleading تیم.

متاسفانه خود دستاورد می آید با یک ستاره. بهترین و مورد علاقه, ورزش, بیسبال دارای توپ نرم, آن فصل لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پس از فقط چهار بازی. در پایان ناگهانی را کاهش می دهد منحصر به فرد خود را انجام.

در سال آخر خود بود فوق العاده ای برای فعال ورزشکار اما او چهار سال در St. Vincent باید همه فعال بوده است. او با بازی تیم اول دانشگاه یا دانشکده فوتبال و سافتبال و تاریخ اول بسکتبال به عنوان یک دانشجوی سال اول اول بسکتبال و سافتبال به عنوان یک دانشجوی سال دوم و یک تاریخ بود و همه آن را به عنوان یک ارشد.

در حال حاضر او در حال ترک تمام رشته های ورزشی در پشت به تمرکز بر دانشجو بودن در دانشگاه نوادا در رنو است.

اسمیت کالج انتخاب ساخته شده بود و نه آرامی.

“من چک کردن بسیاری از مدارس” او گفت:. “من دوست رنو. این موقعیت و قیمت. از آن ساخته شده حس بیشتر.”

در رنو, او را به آنچه برای او این است که لوکس نیست تاکنون از کلاس درس به مشق شب به ورزش است.

“من تا به حال به استفاده از زمان من بود,” او گفت:. “من سعی کردم به انجام کار من در مدرسه, بنابراین من می خواهم که زمان برای عمل است. گاهی اوقات آن سخت بود اما زمان زیادی از آن بود.”

اگر چه او لذت می برد تمام فعالیت های اسمیت گفت که او در درجه اول یک بازیکن سافت بال. “من شده است بازی سافتبال از آنجایی که من در کلاس اول. من آن را دوست دارم. من نزدیک ترین دوستان من بازی بیسبال دارای توپ نرم,” او توضیح داد.

و او بسیار خوب در بازی است.

در فصل گذشته به عنوان یک تازه وارد او آغاز شده در پایه اول و batted .350 با پنج دونفره و اجرا خانه. او تا به حال 21 بازدید در 21 بازی کمک ایرانی برنده سه قهرمانی در سه فصل.

آن را به خوبی ممکن است چهار قهرمانی در چهار فصل اگر در سال آخر خود شده است دور گرفته شده توسط یک پایان ناگهانی به سال تحصیلی.

“من قطعا غمگین و نا امید به دست در این فصل” اسمیت گفت. “من واقعا به دنبال به جلو به من ارشد سال است. این غم انگیز است که آن را از من گرفته شده من هم تیمی ها و مربیان است.”

اسمیت نیز با ارزش کمک کننده به هر دو سنت وینسنت بسکتبال و فوتبال و تیم ها و این سال اضافه شده cheerleading به لیست خود را از موفقیت است. او گفت که او تا به حال شده است صحبت کردن با دوستان خود در مورد cheerleading و آنها تصمیم گرفتند که در سال آخر آنها فقط برای آن بروید.

“من مربیان بسیار درک و ساخته شده است که آن را آسان تر برای من,” او گفت:. “این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است.”

در حال حاضر این ورزش در بانک حافظه و او آماده است برای تبدیل شدن به یک دانش آموز کالج.

“من بسیار هیجان زده هستم” او گفت:. “من فکر می کنم از آن خواهد شد یک تجربه بزرگ و من نمی توانم صبر کنید برای پیدا کردن دوستان جدید.”

اسمیت پدر و مادر استیو و ملیسا اسمیت. او اعتبار آنها نه تنها برای حمایت خود را, اما برای نگه داشتن او انگیزه برای حفظ کالج شایسته نمرات از طریق بسیاری از فعالیت های.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>