روز سنت پاتریک راهپیمایی لغو شد در شیکاگو, سان فرانسیسکو, دیگر شهرستانها عمده

شیکاگو — شیکاگو روز چهارشنبه پیوست صفوف از شهرستانها در سراسر جهان به قراضه روز سنت پاتریک رژه نگرانی در مورد گسترش این کروناویروس جدید, تماس یک رویداد است که جذب ده ها هزار نفر گرفتم که در خیابان ها صف بسته خود را به بارها و همکار به یک رودخانه است که هر سال تبدیل شده است با رنگ سبز روشن.

شیکاگو شهردار گفت که او نمی تواند خطر ابتلا به این نوع از جمع آوری است که دانشمندان هشدار می دهند می تواند در تسریع و گسترش بیشتر COVID-19.

“مانند شهرستانها در سراسر کشور ما به این نتیجه رسید که داشتن یک رژه در این زمان مطرح شده غیر ضروری در معرض خطر به سلامت” شهردار لری Lightfoot به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری با حمایت فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر.

یک گروه از رهبران کسب و کار در ساوانا گرجستان بعد از آن اعلام کرد که شهر 196-سال رژه روز سنت پاتریک, برنامه ریزی برای مارس 17 و یک آخر هفته جشنواره اتفاق نمی افتد. شهر گردشگری شورای رهبری منتشر شد بیانیه ای کوتاه گفت: این جشن شده است “به تعویق افتاد به بعد هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود.”

شیکاگو رژه برنامه ریزی شده برای روز شنبه پیش از روز سنت پاتریک روز سه شنبه.

“همه ما می دانیم آنچه که در این روز سنت پاتریک جشن به معنی شهر شیکاگو گفت:” پریتزکر یک دموکرات است. “از آنجا که از آنچه که ما دیده ایم در سراسر کشور و در سراسر جهان افزایش خطر ابتلا به اجتماعات بزرگ این بود که سمت راست تماس بگیرید.”

این تلقی از حق تماس در شهرستانها از بوستون و فیلادلفیا به دنور و سان فرانسیسکو. شهرهای دوبلین — یکی در اوهایو و یکی در ایرلند — نیز کشیده شمع بر روی آنها رژه می روند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

لغو آمده که تعداد تایید coronavirus موارد صعود. در ایالات متحده کل را در صدر 1,000. در سراسر جهان بیش از 119,000 آلوده شده اند و بیش از 4200 فوت کرده اند. Lightfoot اعلام یک روز پس از مقامات اعلام کرد که تعداد موارد در ایلینوی صعود به حال هشت تا 19.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

ساوانا آخر هفته جشن و مارس 17 رژه قرعه کشی جمعیت نزدیک شدن به نیم میلیون نفر به طور بالقوه بیش از سه برابر اندازه 146,000 مقیم شهر برای چند روز. آغاز شده توسط مهاجران ایرلندی به گرجستان قدیمی ترین شهر در 1824 مارس 17 رژه ballooned است و به یک حزب خیابانی که ساوانا, بیشترین سود گردشگری قرعه کشی.

در شیکاگو لغو شنبه رژه خبر بد برای رستوران ها که معمولا بسته بندی شده با عیاشان در تمام طول روز و به شب.

“برای ما این ویرانگر” گفت: کیه Aherne مدیر منطقه ای از Fado میخانه ایرلندی چهار بلوک از رودخانه شیکاگو که معمولا خواهد بود رنگ سبز. “شنبه بزرگتر است در اینجا از روز سنت پاتریک و این خواهد بود که شش رقم از دست دادن برای ما است.”

در اخبار انتشار Lightfoot دفتر گفت: این شهرستان با سازمان به reschedule رژه. اما Aherne که گفت: کسب و کار مانند او در حال حاضر گرفته شده مالی با آمار اخیر نشان می دهد تجارت لغو فکر می کند چنین بحث فقط خیلی آبجو ریخته.

“این نیست که مانند برخی از رویداد خیریه که شما می توانید برنامه ریزی مجدد و بازگشت,” او گفت:. “هنگامی که شما را به اواسط ماه آوریل این کشتی میره کرده است.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده اهل روسیه به bynum کمک به این گزارش از ساوانا, Ga.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de