SSU دانشجو شکایت کوتاتی پلیس وی از سوی مامورین نیروی بیش از حد

یک سونوما دانشگاه دولتی دانشجوی کارشناسی ارشد بود که مورد ضرب و شتم توسط پلیس در زمان دستگیری اش در سال گذشته در خارج از کوتاتی نوار ثبت فدرال حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و اداره پلیس ادعا دو افسر بررسی یک گزارش از یک استدلال اشتباه او را به عنوان یک مظنون و با استفاده از نیروی بیش از حد در برابر او در دستگیری و اسیر در نظارت تصویری.

کریستوفر “CJ” الکلا, 25, گفت که او انتظار برای یک بارگذاری راننده rideshare خارج از Tradewinds نوار در نزدیکی زمان بسته شدن در جولای 19, 2019, زمانی که افسر آنتونی Garber و سرجوخه اد گالو) برایان Deaton خاص او را از یک جمعیت از مردم است. هر چند الکلا ادعای او آنها را مقاومت در برابر ماموران با استفاده از تاکتیک های خشونت آمیز در حالی که دستگیری او با توجه به شکایت.

یک افسر هل الکلا به دیوار و دیگری او را گرفت و به زمین با توجه به شکایت و تصویری. افسران پانچ الکلا و سست عنصر او را در سر “با ضربات پرقدرت” با توجه به شکایت.

“آنها را نگه داشته و خود را به زانو در من نگه داشته و در فوق العاده سر من به زمین و ساخت آن را به طوری که من می توانم هر چیزی را نمی توانستم نفس بکشم” الکلا گفت. “آنها فقط به خاطر در رفتن سخت تر و سخت تر است.”

الکلا گرفته شد به ساتر سانتا رزا مرکز پزشکی قبل از رزرو به Sonoma County Jail ظن عمومی مستی و مقاومت در برابر بازداشت.

دادستان کاهش یافته است به فایل هر اتهامات جنایی علیه الکلا یک تصمیم رسید و در ماه مارس هشت ماه پس از دستگیری با توجه به Sonoma County معاون دادستان منطقه برایان Staebell. دادستان تعیین شواهد علیه الکلا “بود و نه کافی برای اثبات اتهامات فراتر از شک معقول در دادگاه به اتفاق آرا داوران” Staebell گفت.

الکلا است تحت پیگرد در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در سان فرانسیسکو برای مشخص خسارت به حبس نادرست بیش از حد نیروی حمله و باتری.

“من واقعا می خواهم به کوتاتی پلیس برگزار می شود مسئول آنچه که آنها انجام می دهند در خارج وجود دارد” الکلا گفت.

کوتاتی رئیس پلیس مایکل محله کاهش یافته است به بحث در مورد الکلا را بازداشت و او نیز کاهش یافته است می گویند که آیا این گروه تا به حال انجام یک بررسی اداری از ماموران اقدامات است. محله گفت: او نمی خواهد صحبت در مورد این پرونده به دلیل انتظار طرح دعوی در دادگاه. Garber و Deaton نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

الکلا وکیل پاتریک Ciocca گفت: او در ابتدا استخدام الکلا به نمایندگی از او در پرونده بود که در نهایت پس از ثبت هشت ماه از دادگاه continuances. به عنوان او آموخته بیشتر در مورد این مورد و به تماشای فیلم او خواست الکلا به نظر سنجی گروه به دلیل اعتقاد او به مشتری خود را انجام داده بود هیچ چیز به حکم چنین اقدام خشونت آمیز در بخشی از پلیس.

“آنچه این بود که هیچ چیز دیگر از مد افتاده, ضرب و شتم” گفت: Ciocca.

آلکالا به تازگی فارغ التحصیل از SSU در رشته کسب و کار. او در خانواده اش را از مزرعه خارج فرزنو و در حال حاضر زندگی در آمریکا, دره عمیق و باریک, کار به عنوان یک مدیر پروژه با اشتغال موقت آژانس.

الکلا گفت: صحنه خارج Tradewinds فقط قبل از 2 صبح آن شب گیج کننده بود و خشن و بی ادب. الکلا بود که در یک پنج شنبه شب هنگامی که کوتاتی را در مرکز شهر خوشه ای از میله تساوی اوج جمعیت برای چه بسیاری از تماس “کوتاتی خزیدن.”

او اصرار او بود و مبارزه با هر کسی و گفت: سوار وارد شده بود که پلیس او را کنار کشیده. او گفت که او به آنها گفت که او تا به حال سوار امن و استدلال با آنها به او اجازه می دهد به ترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>