SSU سخنگوی پله پایین به راس جدید سونوما کانتی ارتباطات تیم

پل Gullixson جوک که او را پله به عنوان دانشگاه ایالتی سونوما معاون رئیس جمهور از ارتباطات وجود دارد بسیار کمی در حال رفتن به کالج در رونرت پارک.

در واقع Gullixson مشغول به کار مشغول 26 ماه به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سخنگوی SSU که کشتی در حال حاضر با اثرات این بیماری همه گیر. او را در حال حرکت به آنچه که می تواند حتی بیشتر خواستار است.

Gullixson شروع به کار در ماه ژوئن برای سونوما کانتی می زنیم تا تلاش خود را به تمرکز و تمرکز ارتباطات میان بخش های مختلف و اشخاص که به مدت طولانی به طور جداگانه و قرار دادن اطلاعات به مردم است.

به عنوان یک مدیر ارشد برای شهرستان Gullixson, 60 را تا ارتباطات جدید تیم. شارژ خود را به عنوان شرح داده شده در این کار استخدام, جزوه است برای رسیدن استراتژیک به Sonoma County ساکنان و اطلاع از شهرستان برنامه ها و طرح های خود را هماهنگ و سازگار باشد و صدای واحد در سراسر سیستم عامل های مختلف.”

Gullixson سابق دیرین مطبوعات دموکرات سرمقاله مدیر نظارت بر این عقیده صفحات گفت که در میان اهداف خواهد بود “به انجام بیشتر برای ارتباط با ما اسپانیایی زبان ساکنان.”

او آماده نیز گفت: برای کمک به بخش ارتباطات عملیات به عملکرد کمتر در یک “بحران به بحران” بر اساس.

“من تلاش خواهد شد تا ما به فکر می کنم بیشتر در دراز مدت” او گفت:.

Gullixson که زندگی در سانتا رزا حال کار برای چندین دهه به عنوان یک روزنامه نگار که در مارس سال 2018 به او پیوست و دولت از SSU جمهور جودی Sakaki به عنوان معاون رئیس جمهور برای ارتباطات استراتژیک.

Gullixson صحبت کرد برای این دانشگاه در شادمان و همچنین زمان های دشوار است. او در نقل اخبار در مورد جنایات مرتکب شده در SSU تعلیق از یک برادری برای ممنوع, متوحش کننده, کالج تلاش برای مقرون به صرفه مسکن برای اعضای هیات, افتتاح اتاق خوابگاه به عنوان سرپناه موقت برای افراد بی خانمان و صرفنظر از فضا ممکن است برای درمان افراد بیمار توسط COVID-19.

Sonoma County مدیر شریل Bratton گفت: در یک بیانیه نوشته شده است: “ما خوش شانس به تعیین کسی که با پل تخصص حرفه ای پس زمینه در جامعه و تیم-ساختمان مهارت به فرض نقش به عنوان رئیس این شهرستان متمرکز ارتباطات گروه است.”

Gullixson را کسب حقوق و دستمزد شروع از $157,536.

او گفت: تیم جدید خود را با رسیدگی ارتباطات برای اکثر شهرستان بخش اما است که یک چند در میان آنها کلانتر و آب آژانس ادامه خواهد داد به کار خود ارتباطات کارکنان.

آخرین روز خود را با کالج 12 ژوئن و اول خود را با شهرستان ژوئن 29.

Gullixson گفت: او به نظر می رسد به جلو به کمک به شهرستان خود را بگویید ، او افزود: “بسیاری از داستان های خوب را بگویید.”

شما می توانید تماس با کریس اسمیت در 707 521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de