SSU جمهور وزن گزینه ها برای ترم پاییز: “ما می خواهیم به تصمیم درست’

دانشگاه ایالتی سونوما جمهور جودی Sakaki می گوید او کمی بیش از یک ماه برای مرتب سازی از طریق تمام عوامل و عدم قطعیت است که به تصمیم او در مورد چگونه دانش آموزان را از سر کلاس در طول پاییز سال 2020 ترم.

Sakaki, در مصاحبه روز شنبه گفت: او به دنبال در سه گزینه اصلی: کلاس های حضوری با تلفظ فاصله فیزیکی و افزایش بهداشت; ادامه داد: آموزش از راه دور از طریق بقیه تقویم سال; و یا ترکیبی از این دو که در آن بزرگ سخنرانی کلاس ممکن است برگزار می شود آنلاین اما گروه های کوچک تر در دوره های خاص ممکن است ملاقات در رونرت پارک پردیس.

بخشی از آن بستگی به ایالت و شهرستان سلامت سفارشات بخشی در راهنمایی از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا صدراعظم و خیلی لولا در مورد آنچه اتفاق می افتد در طول چند هفته آینده با شیوع کروناویروس در منطقه و هر نتیجه سلامت عمومی سفارشات.

اما Sakaki روشن دوشنبه که تعیین حدود SSU رویکرد به سقوط کلاس است که او را با ورودی از نزدیکترین مشاوران.

“ما می دانیم که ما نیاز به تصمیم گیری به سرعت نسبتا” Sakaki, گفت:, و اضافه کرد که او انتظار می رود برای رسیدن به آن تعیین پایان مارس یا اوایل ماه ژوئن در آخرین.

انتظار Sakaki را در حکم یک بدن است که به طور معمول حدود 9000 هر چند در این سال است که می تواند متفاوت باشد بر اساس ثبت نام تصمیم گیری و نه تنها برای دانش آموزان سال اول. همچنین انتظار در word که صدها نفر از اعضای هیات علمی و کارکنان مطمئن نیستید در مورد شکل دقیق از شغل خود را از ترم بعد.

دیگر با نفوذ در دانشگاه و جامعه: پدر و مادر از کودکان در سن خود که بازگشت به SSU ممکن است بخشی از معادله است.

بنابراین هیچ سوال در مورد فشار به فوریت حل و فصل این مسئله است.

اما در میان مرگبار جهانی همه گیر این مهم نیست که آسان به تعادل نوع عدم قطعیت در حال حاضر رو به کسانی که اجرا و موسسات آموزش عالی. بعضی از آنها در حال حاضر ساخته شده خود تماس بگیرید.

سانتا رزا Junior College هفته گذشته اعلام کرد این امر خود به گسترش آموزش از راه دور از طریق مانده از تقویم سال. San Jose State گفت: آن را در حال برنامه ریزی برای ارائه دوره های آنلاین و ترکیبی از کسانی که تدریس از راه دور و در فرد. دانشگاه کالیفرنیا در سیستم و در عین حال گفت: این امر تنها برای بازگشایی در سایت آموزش “هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار” — یک معیار است که UC مقامات نشان داد می توان بر اساس مذاکرات فدرال و دولت های محلی و مقامات بهداشتی.

بسیاری از آنها در یک شبیه برزخ با توجه به لیستی که توسط این وقایع از آموزش عالی است.

“ما واقعا مشتاق به این تصمیم گفت:” پل Gullixson یک SSU سخنگوی. “اما بیشتر از آن ما می خواهیم به تصمیم گیری درست.”

برنامه ریزی شده شروع به سقوط کلاس های باقی مانده Aug. 18.

ورودی اول به طور معمول می داشته اند تا روز جمعه, مه 1 به ارتکاب سپرده در شهریه و مسکن اگر آنها می خواستند برای رزرو یک نقطه.

اما همانطور که با بسیاری از مدارس SSU است و تاخیر در مهلت یک ماه پس دانش آموزان می توانید صبر کنید برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از ارتکاب.

که متوقف نشده والدین و دانش آموزان از تماس با دانشگاه و شفاعت برای اخبار به طوری که آنها می توانید تصمیم گیری در مسکن, سفر و یک شب اسکان به حرکت در تاریخ Sakaki گفت.

“بنابراین ما باید یک کمی از زمان و نه زیادی,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de