SSU نیروبخش برای افت شدید در سال اول ثبت نام, کاهش بودجه

“این نمی شود اما آن را به ارائه یک فضای امن” او گفت:.

یک پلان عملیاتی برای ترم پاییز ارائه شد دوشنبه به دانشگاه ایالتی کالیفرنیا صدراعظم خود را برای تصویب و شامل یک درخواست برای 26 فوقانی تقسیم کلاس به آموزش چهره به چهره. این دوره شامل افراد مانند آزمایشگاه شیمی برخی از کلاس های هنر دانشکده پرستاری و مناطق موضوع است که نمی توان تکرار در یک محیط مجازی, Henne و دیگر اعضای هیات گفت.

آموزش را باید انجام شده در گروه های کوچک و در یک شیوه ای است که اجازه پادمان در برابر گسترش ویروسی.

تمام کلاس های دیگر برگزار می شود آنلاین.

سال اول کلاس خاص تمایل به بزرگ و در نتیجه به چالش کشیدن برای نگه داشتن در فرد Gullixson گفت.

یک سالن سخنرانی به عنوان مثال ممکن است نگه دارید 250 دانش آموزان است. اما گسترش آن دانش آموزان شش فوت از هم جدا و آن را به جا تنها 35 ایجاد موانع لجستیکی است که در نهایت هزینه سنگین است.

کلاس ثبت نام در حال حاضر کامل ترین بازگشت دانش آموزان نشان می دهد سطح بالایی از اعتماد به نفس در میان کسانی که تحمل ناگهانی محوری به آموزش از راه دور در ماه مارس زمانی که COVID-19 شکست در کالیفرنیا به سرعت بسته شدن مدرسه و دانشگاه در هر سطح و در نتیجه گسترده پناهگاه در محل سفارشات در سراسر منطقه است.

سال تحصیلی جدید آغاز می شود Aug. 18 اما بازگشت دانش آموزان هنوز هم هفته از چپ به ثبت نام. مهلت جولای 1, اما آنها هنوز هم می تواند ثبت نام دیر Gullixson گفت.

دانش آموزان جدید به SSU از جمله دانشجویان سال اول, انتقال و دانشجویان تحصیلات تکمیلی به حال ژوئن 1, مهلت متعهد برای پاییز و تحت فشار قرار دادند از 1 مه این سال با توجه به همه گیر. اما حتی کسانی که دانش آموزان باید مجدد دوره است که گسترش در اواخر جولای 31, Gullixson گفت.

جایی که در بسیاری از سال ها حدود 2,700 دانش آموزان را قرار داده پایین سپرده تضمین ثبت نام مهلت حدود 2,200 آیا در این سال با کاهش بیشتر در میان دانشجویان سال اول هر چند شکست در دسترس نیست Gullixson گفت.

این وضعیت انتظار می رود در شار. بیش از 2000 نفر به صورت نمونه قرار داده اند پایین 300 دلار سپرده به تامین مسکن دانشجویی کنون بیش از 1000 به 1200 کیلومتر است و در حال حاضر ظرفیت و روشن نیست چه آن دسته از دانش آموزان ممکن است انجام دهید اگر آنها قادر به زندگی در محوطه دانشگاه.

اما Henne گفت: هر تلاش ساخته شده است برای ارائه به عنوان بسیاری از کالج تجربه که ممکن است در صورت عدم وجود آزادی برای جمع آوری در گروه های بزرگ.

“ما تا به حال 807 مردم انجام می دهند مجازی گرایش دیروز” Henne روز سه شنبه گفت. “رهبران دانشجویی که ما با آنها در حال تعامل با ورودی سال اول کلاس. این واقعا یک فضای پویا است که ما در حال ارائه است.”

وات که به عنوان دانشگاهی سنا صندلی نبود آموزش در بهار گذشته گفت: انتقال ناگهانی به آنلاین کلاس های درس بود حیرت انگیز feat. اما بحث شدید پس از آموزش و در راه این تابستان با هدف ارائه مدرسان با هر دو ویژگی های ابزار و آموزش مهارت های لازم برای تعامل با دانش آموزان در یک محیط مجازی.

در حال حاضر آنها می دانند که محیط زیست با این نسخهها کار به خوبی برای برخی از دانش آموزان و کمتر از آن برای دیگران است.

در حالی که برخی از دانش آموزان ممکن است به طور کامل تعاملی دیجیتال, کلاس درس, دانش آموزان دیگر ممکن است پهنای باند کافی, کامپیوتر, بدون دوربین و یا برخی از دیگر ویژگی های شخصی یا استثنا است که برگ های آنها را در حاشیه وات گفت.

برخی از مدرسان تصمیم گرفته اند برای ارائه به دانش آموزان خود را برای انعطاف پذیری بیشتر با ضبط سخنرانی که می توان در هر زمان ممکن است.

در هر صورت آن را کمتر جذاب در محیط زیست ساخته شده است مشکل تر برای جدیدتر دانش آموزانی که مبارزه بدون ساختار منظم کلاس های وات گفت.

“دانشگاه واقعا بهترین ما می تواند به امتحان کنید و به جای دانش آموز مختلف نیاز دارد,” او گفت:. “واقعیت این است که برخی از چیزهایی که کار می کرد بهتر از دیگران و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم در حال حاضر به گوشت گاو تا چیز می شود و در ادامه به طور کامل آموزش دیده و آماده برای آموزش بیشتر آنلاین این سقوط است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>