SRJC می یابد آزمایشگاه علوم و تئاتر دوره دشوار برای آموزش آنلاین

ترم بهار در سانتا رزا Junior College وعده بازگشت به آزمایشگاه علوم کلاس برای تلولا Kuula و به عنوان یک زیست شناسی دانش آموز او هیجان زده بود برای کار تخصصی در رشته.

در حال حاضر او جانورشناسی کلاس خواهد بود تا در طول آن ترم سفر با dissections کاوش های مختلف سازگاری موجودات زنده از ساده و ابتدایی موجودات پیشرفته پستانداران زمین.

به جای Kuula 20 ساله خود را صرف مدرسه ساعت جدا شده بر روی پشت عرشه از خانه و خانواده خود را در سباستوپول که می افتد کوتاه از کندو-ذهن محیط یک کلاس درس که در آن آن را آسان تر به ماندن متمرکز, او گفت:.

پس از تهدید coronavirus مجبور تاریخ و کالج به دانشگاه خود را در اواسط ماه مارس او بتنی کلاس کاهش یافته بود به پرورش و آزمونها و جانورشناسی عمدتا شامل سخنرانی های تصویری و مطالعه آناتومی از طریق عکس.

آزمایشگاه علوم و هنرهای دوره های ارائه شده است که تکیه بر حیاتی دست در آموزش از جمله آن کسانی است که دشوار است به تکرار در سوئیچ به آموزش از راه دور. اعضای هیات علمی سخت کار کرده اند برای انطباق با این کلاس ها در راه قابل توجه اما برخی از آنها دلسرد محدودیت ها از یک کلاس درس مجازی. آنها نگران هستند که بیش از 8,300 از SRJC را 22,000 دانش آموزان ثبت نام شده در آزمایشگاه را تحت فشار قرار دادند به جلو با یک مصالحه پایه و اساس است.

“ما واقعا مراقبت زیادی در مورد دانش آموزان ما و آنچه را که آنها یاد بگیرند و چه نوع از تجربه ما در حال ارائه آنها را” استاد زیست شناسی استیون کسلر گفت. “این درست است که یک چالش کشیدن این شش هفت ماه آن را به عنوان معنی دار که ما راحت هستید.”

Kuula تقدیر معلمان خود را برای راه آنها اقتباس کرده اند و باز بودن خود را به دانش آموزان پیشنهادات خود را برای مشارکتی در کلاس های آنلاین. آن را فقط نبوده است که به پایان دوره تصدی خود را در SRJC او امیدوار بود.

“آن سه” گفت: Kuula که انتقال به UC Davis در پاییز. “بود که جالبترین بخش از آزمایشگاه گرفتن برای قرار دادن آنچه شما بوده ام به یادگیری تمام ترم وجود دارد و دیدن آن کار در حیوان شما به دنبال در. در حال حاضر من فقط صحبت کردن به خودم در من سر این نیست که هیجان انگیز است.”

بیش از 2600 دوره های مختل شد وقتی وارد کالج به حالت تعلیق در کلاس درس و بسته آن دانشگاه آوریل 12 به عنوان بیشتر coronavirus موارد نوظهور در جامعه است. پس از کوره در رفته استراحت دو هفته به امتحان و نجات هر دوره 92 لغو شد, کالج سخنگوی ارین Bricker گفت.

اکثر آنها در مهارت های حرفه ای مانند جوش, هنر آشپزی و یا فن آوری خودرو. اگر چه یکی دیگر از 43 دوره بودند متوقف شد تا چهره به چهره در کلاس می تواند از سر گرفت در سال 2021 در درجه اول در خدمات اورژانس و علوم بهداشت, زمینه, او گفت:.

برای شان Brumbaugh استاد زیست شناسی می آموزد که Kuula را جانورشناسی کلاس “چند ماه گذشته شده اند سخت ترین زمان” در 15 سال تدریس در دانشگاه, او گفت:.

ناگهانی تبدیل به یک مجازی تنظیم او را مجبور به قراضه امضای درس خود را در کلاس های ساخته شده در اطراف و به جای در آغوش خسته کننده کاغذ مطالعات به تدریس موضوعاتی که در پاییز کوتاه بدون دست در مفهوم.

برخی از دانش آموزان خوب خواهد شد Brumbaugh گفت: اما دیگران نیاز به کالج دانشگاه, محیط زیست بهتر در توسعه بسیار مهم مهارت های زندگی. او کشتی با مفهوم آموزش عالی در طول این بیماری همه گیر است که وادار کردن معلمان برای پیشبرد دانش آموزان قبل از آنها آماده است.

“من فکر می کنم که ما بزرگترین نگرانی” Brumbaugh گفت. “آنها در حال گرفتن آنچه آنها نیاز به موفقیت در مرحله بعدی دور بعدی دوره؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de