SRJC گسترش پردیس بسته شدن برای باقی مانده از بهار ترم

سانتا رزا Junior College چهارشنبه اعلام کرد این امر می تواند گسترش دانشگاه خود را از بسته شدن برای بقیه ترم بهار و شروع به کاوش در مورد چگونگی رسیدگی به خیمه حوادث مانند فارغ التحصیلی است که در تضاد با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

کالج است که بیش از 22 ، 000 دانش آموزان در آن دانشگاه در سانتا رزا و پتالوما از سر گرفته کلاس های پنج شنبه برای اولین بار در تقریبا دو هفته است. رئیس جمهور فرانک چونگ لغو کرده بود تمام آموزش و معلق مدرسه خدمات پس رخصتی بهار به پایان رسید که مارس 22.

اعضای هیات علمی شد به کارگردانی به استفاده از هفته گذشته به عنوان یک فرصت برای انطباق با کلاس به یک کنترل از راه دور تنظیم می باشد.

در بیانیه روز شنبه, چونگ خواسته جامعه به ماندن در خارج از پردیس سایت ها در بسته شدن آن از جمله رشته های ورزشی و فضاهای باز.

“SRJC است که به طور معمول یک محل که در آن مردم می توانند اتصال در طول زمان بحران” چونگ گفت. “اما در حال حاضر بهترین راه ما می توانیم حمایت از یکدیگر است به باقی می ماند در یک فاصله امن.”

روز شنبه اعلام یک روز پس از دکتر Sundari Mase منطقه سونوما کانتی سلامت عمومی افسر تمدید پناهگاه در محل سفارش از طریق حداقل 3 مه هماهنگی با حداقل هفت دیگر منطقه خلیج شهرستانهای استان برای کمک به کاهش, جامعه گسترش coronavirus.

مدارس دولتی در اطراف شهرستان سونوما تصویب سیاست های مشابه در هفته گذشته گسترش آموزش از راه دور از طریق مه 1 مگر اینکه محلی coronavirus چشم انداز به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. اما کالیفرنیا سرپرست مدارس تونی Thurmond توصیه شهرستان رهبران سه شنبه به آماده شدن برای دانشگاه بسته باقی می ماند برای بقیه سال تحصیلی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>