SRJC گسترش پردیس بسته نگه داشتن آموزش آنلاین از طریق 2020

تهاجمی, تست, تماس, تحقیقات و بهداشت عمومی روش برای جلوگیری از افزایش به طور جدی بیمار قریب به اتفاق مردم از بيمارستان ها یک بازی استراتژی است.

پنج شنبه, شب, شهرستان, گزارش 12 بیشتر موارد COVID-19 آوردن مجموع موارد مثبت به 244. تمام گفته ها وجود داشته است 5,850 تست های انجام شده در شهرستان برای ویروس اکثریت قریب به اتفاق منفی است.

بیست و پنج نفر که آزمایش مثبت برای COVID-19 بستری شده اند در شهرستان سونوما در طول بیماری با توجه به این شهرستان است. پنج نفر با COVID-19 و دیگری 14 نفر مشکوک به این بیماری بودند تحت درمان در بیمارستان های محلی که از شنبه, آخرین اطلاعات موجود از دولت است.

حتی با کاهش تعداد موارد مثبت از اپیدمیولوژیک مدل های پیش بینی Mase گفت: مردم باید همچنان محدود کردن فعالیت های خود را فراتر از ضروری کار, کارهای, و ورزش. پوشش صورت و فاصله فیزیکی مورد نیاز در محل باقی می ماند — به خصوص در تنظیمات کسب و کار.

عمومی, وزارت بهداشت و درمان است که هنوز ساختمان آن استراتژی اصلی برای جلوگیری از این ویروس از گردش به طور گسترده ای در جامعه در درجه اول از طریق گسترده تست و ردیابی هر فرد با COVID-19 و هر کسی که آنها ممکن است در معرض.

Mase گفت: این شهرستان است که هنوز هم در حال انتظار برای دریافت راهنمایی از Newsom در مدارس. اما فرماندار ندارد قدرت را به طور مستقیم مدارس که برای بازگشایی — که بر عهده محلی بهداشت عمومی افسران و مدارس.

“من واقعا نمی بینید ما باز مدارس در ماه جولای” Mase گفت.

در ماه مارس Mase و منطقه سونوما کانتی اداره آموزش و پرورش توصیه این منطقه 40 مدرسه منطقه به گسترش به طور موقت خاموش کردن سفارش برای بقیه سال تحصیلی. در عرض چند ساعت آن به تصویب رسید در سراسر شهرستان.

Sonoma County سرپرست مدارس استیو Herrington گفت که او انتظار دارد به ملاقات با Mase و محلی مدرسه superintendents در اواخر این ماه به بحث در مورد چه نوع از شرایط می تواند اجازه می دهد دانشگاه به بازگشایی دانشگاه ها در ماه اوت است.

“وجود دارد بسیاری از گزینه های برای مدرسه چه ممکن است مانند نگاه بسته به شرایط در پاییز” او در بیانیه ای گفت. “این می تواند شامل ادامه داد: آموزش از راه دور در فرد یادگیری حاوی یک مدل یا عقب هل دادن مدرسه شروع تاریخ.”

تصمیم گیری در کالج ها و دانشگاه ها ساخته شده اند به طور مستقل. پل Gullixson, Sonoma, دانشگاه, سخنگوی, گفت: 9,200 شخص پردیس است و نه حکومت یک بازگشت در پاییز است اما هنوز بررسی تجدید نظر دستور و راهنمایی از Newsom استان و بهداشت عمومی.

تقریبا 2,600 SRJC کلاس بودند به حالت تعلیق در مارس 12.

در وار دو هفته حمله رعد اسا حدود 2500 شد تبدیل از چهره به چهره آموزش آموزش آنلاین آغاز شد که در مارس 30 با هشت هفته باقی مانده در ترم.

نود و دو لغو شد, عمدتا به دلیل آنها نمی خواهد به خوبی ترجمه برای صفحه نمایش کامپیوتر, مانند هنرهای نمایشی جوش و مهارت های آشپزی.

برخی از برنامه هایی که آموزش کارگران ضروری مانند پلیس و آتش نشان و پرستاران و یا تکیه بر دست کار آزمایشگاه ارائه خواهد شد در شخص در پاییز اما با محدودیت های است که اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله پروتکل های چونگ گفت.

اما سنتی سخنرانی کلاس های دشوار خواهد بود برای نگه دارید و با خیال راحت در کلاس های درس است که پر کردن بلوط نکردم پردیس در مندوسینو خیابان. یک مربی محاسبه حدود 10 دانش آموزان را جا به نمونه درس. چونگ گفت که او نمی تواند تضمین ایمنی دانش آموزان و کارکنان و افزود که او نگرانی در مورد احتمال موج دوم coronavirus بعد از این سال.

“بسیاری از ابراز نگرانی در مورد آینده را بیش از حد به زودی,” او گفت:. “حتی با اجتماعی فاصله آن دشوار است.”

سوئیچ به آموزش از راه دور بوده است حیاتی اما تجربه بسیاری از مدرسه 283 هیات علمی تمام وقت و حدود 1000 مربی نیمه وقت.

مارتین شان یک استاد فلسفه و رئیس جمهور همه دانشکده انجمن صنفی است که نشان دهنده مدرسان گفت: او کار کرده است از ساعت 8 صبح تا نیمه شب و شش روز در هفته از پردیس shutdown.

“حجم کار به صورت آنلاین آموزش فقط باعث می شود آن را اساسا فرسوده گفت:” مارتین می آموزد که تنها دو کلاس به دلیل نقش اتحادیه. “من از بین برود.”

در یک کلاس درس او می تواند تعامل با 30 تا 40 دانش آموزان در حالی که آنلاین می تواند 40 ایمیل و تا دو ساعت به تحویل اطلاعات مشابه او گفت:.

مربیان استفاده می شود که به صرف 95 درصد از وقت خود را حد عالی رساندن بهترین راه برای برقراری ارتباط با دانش آموزان در حال حاضر صرف همان تلاش “فقط مدیریت تکنولوژی طرف آن را,” او گفت:.

و برای همه است که مارتین گفت: آموزش آنلاین است “کاهش را تجربه کنند.”

“ما موجودات بیولوژیکی; ما اقتباس راه های برقراری ارتباط است که واقعا دشوار است برای تبدیل به یک رسانه آنلاین,” او گفت:. “دانش آموزان در حال گرفتن قوی آموزش و پرورش در این زمینه است.”

نویسنده کارکنان مرد Kovner کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de