SRJC ورزشکار یک مرد آهنگ دیدار را فراهم می کند stuck-at-home طنز

در ابتدا جف موریس را شکست نیزه قطب. شاید به این دلیل که خود را در پرش با نیزه قطب بود جارو.

Cooped در مرکز شهر سانتا رزا خانه هفته گذشته سانتا رزا Junior, کالج, میدانی, ورزشکار تصمیم به مرحله خود را در مسیر ملاقات. در اتاق نشیمن خود را. تنها با یک رقیب: Jeff Morris.

“من واقعا خسته شدم” گفت: موریس یک اشتباه دوم بالا جهنده و پرتاب نیزه که فارغ التحصیل از برسی بالا در سال 2018 است. “من تا به حال این ایده که از آنجا که من نمی تواند به خارج و انجام تمام این کار من فقط رفتن به آن را انجام دهد داخل.”

موریس مثل بقیه توله خرس و بقیه از بسیاری از جهان را دیدم زندگی را در انتظار نگه داشته زمانی که coronavirus اعلام شد جهانی همه گیر. رفته ظاهر شد و خود بهار ترم رفته بود و او دو و میدانی فصل است. بنابراین خارش به خارج, خارش, برای چیزی — هر چیزی — برای انجام, او تصمیم گرفت به هنر و صنعت خود را اصلاح heptathlon. فقط با شش, حوادث, اجازه دهید آن را شوید.-athlon.

“این قطعا یک حواس پرتی,” او گفت:. “این فوق العاده سرگرم کننده قادر به دریافت ذهن من از همه چیز است.”

او نوشته شده محصول نهایی به رسانه های اجتماعی برای اولین بار به Infinite سپس به Instagram. رسمی SRJC تیم حساب مشترک آن است. و سپس آن را به سهام و دوست دارد از ESPN و ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست گفت. معلوم است همه ما نیاز به کمی حواس پرتی که در آن ما می توانید آن را پیدا کنید.

با ملکه “don’t Stop Me Now” به عنوان موسیقی متن فیلم موریس قطب خزانه بیش از آنچه به نظر می رسد مانند یک Swiffer طبقه duster با استفاده از یک جارو به عنوان یک قطب. این دومین جارو روز. موریس جامعی یکی از اولین.

و رفتن بالا ؟ که نبود ساده یا. معلوم نیست آسان به تکرار جستن از مشروع پرش ارتفاع تشک.

“رختخواب من بود و خیلی نرم بود من فقط غرق و من توانستم به اندازه کافی سریع,” او گفت:.

نیزه موریس با استفاده از یک رول از تعطیلات بسته بندی کاغذ که هنوز تخمگذار در اطراف خانه. و 100 متر فاصله که در آن او با استفاده از چه شبیه صندل به عنوان شروع بلوک ؟ بود که همه زاویه دوربین.

موریس یک دانشجو که با این نسخهها کار پاره وقت در dick’s Sporting Goods — او در خانه نیست به اندازه کافی بزرگ برای یک مقام رسمی فاصله داش.

“این بیشتر شبیه یک 10-پا نوع از چیزی که” او گفت:, و اضافه کرد که فاصله موجود خود را بی باک کردن درب جلو.

تریبون شات در پایان ؟ موریس افزایش شش بسته کاغذ توالت به عنوان یک جایزه. خوب به عنوان طلا.

اما به عنوان او در آن مشغول به کار او بیشتر به آن است. بیشتر طول می کشد. بیشتر ترفند. پناهگاه در محل انجام خواهد شد که به شما.

او تا Stanley Kubrick در مورد آن دوربین خود را crew —نام هم اتاقی خود را به طور موقت AWOL.

“ما برای رسیدن به کمال” او گفت:. “بنابراین اگر چیزی بود با یکی از فیلم آن بود که” ما می توانیم بهتر انجام دهید اجازه دهید که ازنو.’ هم اتاقی من نوع شورش او مانند ” من نمی خواهم به انجام این کار شوم.’ من تا به حال به انجام یک کمی استدلال به او و در نهایت او مجوف.”

که توجه به جزئیات در خدمت موریس هست. به عنوان یک بلوز, او تا به حال ساخته شده گام های بزرگ در این سال پس از هدف قرار دادن یک دیوار در سال اول کمپین است.

“من می خواهم ساخته شده است پیشرفت های بزرگ است. من در مورد رفتن به اولین دیدار با او گفت:” یک دیدار در سن دیگو که در آن او قرار است به رقابت کارش با JC تیم. “من پشت کردم به 6 فوت و 6-3 در عرض یک هفته. آنها پیشرفت های بزرگ است. من هنوز رفتن من هنوز کار نزدیک شدن به 6-4, 6-5. در حال حاضر من حتی نمی تواند کار انجام می دهند که دیگر نیست. آن را واقعا دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>