ورزشی طرح توجیهی استخر ردیف

جکسون Lavell-لیبوسلتن Dunsborough بار

Residents say a pool is needed to support Dunsborough's growing population.
آیکون دوربینساکنان می گویند یک استخر است که نیاز به حمایت Dunsborough جمعیت رو به رشد. اعتبار: Taelor Pelusey

شهر بوسلتن 10 سال-ورزش و امکانات تفریحی استراتژی شده است با انتقاد و شکایت پس از یک اقامت محور مبارزات انتخاباتی برای 50 متر استخر نادیده گرفته شد.

این $37 میلیون پیشنهاد شامل یک استعداد ورزشی توپی در Bovell ورزشی پارک توسعه Vasse پخش زمینه یک منطقه اسکواش تسهیلات در بوسلتن باشگاه گلف و توسعه یک جامعه بیضی در Yalyalup.

Dunsborough تماس برای امکانات بیشتر شنیده می شد با یک برنامه ریزی Dunsborough دریاچه های ورزشی, پارک های جدید از جمله داخل سالن دادگاه ها و زیرساخت های فوتبال و کریکت.

امکانات در Dunsborough زمینه های بازی خواهد بود افزایش یافته است به این Dunsborough کوسه فوتبال باشگاه, بدنسازی امکانات در Naturaliste جامعه مرکز به توسعه بالقوه در آینده است.

با وجود این جامع طرح Dunsborough ساکن Waveney Eastaugh گفت: جامعه نا امید شده بود یک 50متر استخر شده بود گنجانده شده است. “ما بسیار فعال Dunsborough جامعه و باور یک 50متر استخر خواهد بود و مورد استفاده برای همه افراد از کودکان نو پا و دانش آموزان … به توانبخشی بیماران و سالمندان” او گفت:.

“داده شده و ما در حال حاضر دو 25m استخر در بوسلتن که در ظرفیت آن را حس می کند به خصوص زمانی که نتایج این تحقیق به وضوح نشان می دهد که شنا چهارم-محبوب ترین فعالیت جلوتر از توپ های ورزشی.”

استراتژی پیشنهاد خوبی توسعه موجود 25m استخر سرپوشیده در Geographe مرکز اوقات فراغت.

NCC تماشاگران افزایش یافته 1278 درصد پس از 2015 به عنوان مخالف به GLC را 12 درصد افزایش می دهد. این شهرستان از بوسلتن مدیر جامعه و خدمات بازرگانی نائومی سرل گفت: شنا مشارکت ثابت باقی مانده است در حالی که ورزش هایی مانند فوتبال, فوتبال, بسکتبال, جیرجیرک و نت بال تا به حال نشان داده شده است رشد بیشتر.

“مشارکت در فعالیت شنا برای کودکان در سراسر منطقه راستا با مشارکت دولت نرخ و سطح آبزی ارائه تسهیلات در اینجا در شهر بوسلتن دیدار توصیه هایی برای یک شهرداری فعلی ما اندازه,” او گفت:.

Ms سرل گفت: در حال توسعه یک استخر برای Dunsborough بود “غیر قابل تحمل” و نیاز سالانه عملیاتی یارانه و “قابل توجهی” در صف مقابل سرمایه هزینه تاخیر در اولویت های دیگر. Vasse MLA لیبی Mettam گفت: GLC محدود بود در ظرفیت خود را به جای رشد در اطراف مناطق و او را حمایت بررسی سایت های مختلف.

“با توجه به رشد در اطراف شهرها که همچنین با استفاده از این امکانات به اعتقاد من روشن است که نیاز به برنامه ریزی یک منطقه ورزشی مرکز که شامل 50 متر استخر,” او گفت:.

شهر بوسلتن نمایندگان هنوز به طور رسمی در نظر SRFS برنامه ای که باز است برای جامعه مشاوره در خود می گویند.بوسلتن.wa.gov.au/sport-rec.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>