ورزش ممکن است مجبور به رفتن بدون طرفداران

بهار روال آموزش شده اند به آرامی تنظیم — شستن دست رفته تا تولدش ملاقات و خوش آمد می گوید با طرفداران بهینه سازی شده است و Servais گفت: دریانوردان باید دوباره jiggered برخی از ستاره شرق handshakes — اما اکثریت بازیکنان گفته اند که آنها و خانواده شان شده اند و بی ریا.

که باعث می شود آن را سخت به درک که طرفداران می تواند منع می شود در برخی از نقطه.

“این امر می تواند عجیب و غریب” گفت: Mariners پارچ Taijuan Walker, که گفت که او تا به حال بازی بیس بال بدون حداقل چند هزار طرفدار در حضور و غیاب از او در لیگ کوچک است.

“قطعا شما می خواهید برای تصمیم گیری درست برای ما طرفداران هر کسی که به بازی” Servais گفت. “ما هنوز هم نیاز به بازی بازی های ما, اگر ما می توانیم اما این که برای من تصمیم بگیرند. ما پایبند به تصمیم گیری است که در حال ساخته شده است. ما در حال برنامه ریزی در حال پخش یک فصل کامل در این سال, و من مطمئن هستم که ما خواهد شد.”

بین المللی هاکی روی یخ فدراسیون گفت: روز شنبه آن را لغو رقابت های جهانی مسابقات قهرمانی هاکی در کانادا و بخش سوم NCAA بسکتبال مسابقات بازی ها برگزار شد در یک محل خالی در دانشگاه جانز هاپکینز در این آخر هفته.

ورزشی, تقویم لود شده است با رویدادهای مهم در چند ماه آینده است که همچنین ممکن است مجبور به تنظیم از جمله NCAA بسکتبال مسابقات و کارشناسی ارشد.

Golf star Rory McIlroy گفت: او می خواهم به درک اگر مقامات نگهداری طرفداران دور از آگوستا ملی.

“من فکر می کنم مردم می دیدن خیلی بیشتر از گلف,” او گفت:. “این امر می تواند نوع سرد است. اما بدیهی است که من می خواهم به جای بازی کارشناسی ارشد با مردم وجود دارد از بدون.

“این خواهد بود درست مثل داشتن زود توپ را روی گوه زمان در تور PGA به هر حال,” او اضافه شده است. “من حدس می زنم برای بچه ها چند آن را نمی خواهد بود که بسیار متفاوت است.”

برای بسیاری از ورزشکاران نیز وجود دارد شک و تردید است که لیگ ممکن است به چنین افراط.

“من شنیده ام (LeBron است) نظر بر این که” آتلانتا هاکس گارد Trae جوان گفت. “نه بازی با طرفداران در حال رفتن به عجیب و غریب. راستش من نمی بینم که اتفاق می افتد. من نمی تواند بازی کند.”

البته این اتفاق قبل از. White Sox پارچ کارلوس Rodon به تماشای بسیاری از قفل-down 2015 بازی در بالتیمور از اغل گاو یا حشم و او آن را به یاد بودن خیلی آرام او می تواند شنیدن هر کلمه گفت: آرام مرکز fielder آدام جونز.

“وجود دارد مانند تنها پیشاهنگی و ما بنابراین شما می توانید فقط گوش مردم صحبت کردن در ستاره شرق,” Rodon گفت. “این فقط عجیب و غریب به دلیل آن تقریبا تکرار به دلیل وجود دارد هیچ کس در آن وجود دارد.”

که اعتقاد بر این بود که برای اولین بار لیگ بزرگ بازی بدون طرفداران, و آن را یک — یک برنامه ریزی ضرورت به بازی در پس از شورش در بالتیمور باعث مرگ فردی گری 25 ساله سیاه پوست که در بازداشت پلیس درگذشت.

“یک وضعیت کاملا متفاوت” Samardzija گفت.

اگر ویروس مربوط lockouts اثبات لازم است آن را سخت به آنها را ببینید که پس از جدا شده است. اگر گسترش یابد ورزشی برنامه به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده. اگر نه میلیون ها نفر از دارندگان بلیط ممکن است مجبور به ماندن در شهرستانها در سراسر کشور.

“بدیهی است که سلامت اول و بازی دوم است بنابراین ما فقط نیاز به مطمئن شوید که همه چیز مراقبت از گرفته شده و پیچیده شده بنابراین مردم می توانند لذت بردن از این بازی ها” Samardzija گفت. “اما من نمی توصیه بازی آنها را در خالی استادیوم.”

AP نویسندگان ورزشی جی کوهن در گلندیل, آریزونا; Tim غرفه در سیاتل; و داگ فرگوسن در اورلاندو فلوریدا; و مترجم آزاد رس بیلی در ممفیس تنسی کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de