تقسیم سنا می یابد تهمت گناه نیست در استیضاح محاکمه

“این امر تبدیل این کشور جدا” الکساندر گفت: قبل از اینکه رای خود را.

دیگر خواهان همکاری با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن زمان برای پایان دادن به آنچه که مک کانل به نام “سیرک” و در حرکت است. مغلوب ساختن پیشی جستن متحد لیندزی گراهام گفت که آن “شم” طراحی شده برای از بین بردن ریاست جمهوری است.

اکثر دموکرات ها هر چند تکرار این خانه مديران هشدار که مغلوب ساختن پیشی جستن اگر در سمت چپ بدون کنترل ادامه خواهد داد به سوء استفاده از قدرت خود را برای شخصی سیاسی به دست آورید و سعی کنید به تقلب دوباره پیش از 2020 انتخابات.

“من همیشه گفته ام اگر من می توانید به خانه بروید و آن را توضیح دهید من می توانم به آن رای” گفت: سناتور. Joe Manchin D-W. Va., یک میانه رو از یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که حیرت زده کرد برخی با رای دادن به رئیس جمهور گناه. “من می تواند توضیح دهد رای من بر اساس شواهد.”

در میان سناتورها در حال اجرا به صورت دموکراتیک ریاست جمهوری, نامزدی, Bernie Sanders, الیزابت وارن و ctq نقش برآب بازگشت از New Hampshire برای رای دادن.

در طول نزدیک به سه هفته محاکمه, آمریکا رسیدگی به پرونده های مورد استدلال کرد که برنده شدید قدرت شبیه هیچ دیگر رئیس جمهور در تاریخ زمانی که او تحت فشار اوکراین به بررسی بایدن و پسرش هانتر بایدن پیش از سال 2020 انتخابات.

آنها جزئیات فوق العاده ای سایه دیپلماسی اجرا تهمت وکیل رودی جولیانی که تنظیم کردن آلارم در بالاترین سطوح دولت. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25 تلفن تماس با اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موقت متوقف کمک های ایالات متحده به مبارزه متحد مبارزه خصمانه روسیه در مرز خود را. این پول در نهایت منتشر شد در ماه سپتامبر به کنگره مداخله کرد.

هنگامی که از خانه جستوجو کرد تهمت اقدامات رئیس جمهور دستور کاخ سفید و مشاوران به زودی کنگره احضاریه منجر به انسداد شارژ.

یک کلید دموکرات ایالت آلاباما Doug Jones — شاید بیشتر در معرض خطر سیاسی برای انتخاب مجدد در یک وضعیت که در آن تهمت محبوب است — اعلام کرد او می خواهد رای به محکوم کردن. “سناتور انتخاب می شوند به انتخاب های دشوار” جونز گفت.

سوال از اوکراین موضوع همچنان به چرخش. آمریکا ممکن است در عین حال احضار سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به شهادت در مورد آیات از آینده کتاب است که ارائه یک حساب تازه از مغلوب ساختن پیشی جستن ، دیگر شاهدان عینی و اسناد و مدارک تقریبا مطمئن به سطح.

در پایان استدلال برای محاکمه شود دادستان Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا اعتراض به سناتور’ حس نجابت که “مسائل حق” و “حقیقت مسائل” و مغلوب ساختن پیشی جستن “است که شما هستند.”

او گفت که امیدوار است این رای به محکوم کردن ” را به عنوان یک محدودیت در رئیس جمهور تخلف است.”

“اما ما در حال رفتن به باید مراقب باشند به خاطر این است که یک رئیس جمهور است که هدایت هر نوع اخلاقی, قطب نما,” او گفت: آسوشیتد پرس.

پلوسی در ابتدا تمایلی به راه اندازی استیضاح در برابر تهمت هنگامی که او در زمان کنترل از خانه پس از سال 2018 انتخابات زیرکی گفتن لیبرال تر است که صدای “او ارزش آن را ندارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و ایران با متحدان خود در کنگره استدلال می کنند که دموکرات ها در تلاش بوده اند به تضعیف او را از شروع.

اما خلاف کاران شکایت خود را از گفتگو با رئیس جمهوری اوکراین ولدیمیر Zelenskiy تنظیم کردن آلارم. تماس قرار داده شده بود روز بعد از مولر اعلام کرد یافته های خود را در روسیه آغاز کرد.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت پلوسی در ماه سپتامبر که تماس کامل بود او حیرت زده شد. “کاملا اشتباه” او گفت:. روز بعد از بلندگو اعلام رسمی استیضاح پرس و جو.

نتیجه این شد سریعترین ترین حزبی استیضاح در تاریخ ایالات متحده با جمهوری خواهان پیوستن به آمریکا برای رای دادن به اتهامات هر چند اوباما در کنگره چپ حزب و رای برای استیضاح و دو دموکرات پیوست و جمهوری خواهان به مخالفت. جمهوریخواهان سنا نگه داشته تا به سرعت با سریعترین دادگاه تا کنون و با هیچ شاهد و یا مشورت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی با وکیل Alan Dershowitz ساخته فراگیر, اگر خیره کننده ادعا که حتی اگر رئیس جمهور که در عوض به توصیف آن نیست impeachable چرا که سیاستمداران اغلب دیدگاه سیاسی خود را در منافع با منافع ملی است.

مک کانل که دستورات 53-47 اکثریت جمهوریخواه, محکم, برای, مخالفت, و امتناع از تلاش برای ادامه محاکمه با شاهدان بیشتر با این استدلال که مجلس باید انجام یک کار بهتر.

برخی از اوباما فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع و برخی خار پشت تماس از محافظه کاران به افشای نام ناشناس whistleblower.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز است که به طور کلی در حال ورشکستگی در اواسط به پایین-40s, آمار جدید از 49 درصد در آخرین نظرسنجی گالوپ که انجام شد به عنوان سنا محاکمه رسم بود ، این نظرسنجی نشان داد که 51% از دیدگاه های حزب جمهوری خواه مطلوب اولین بار در ایران با تعداد بیش از 50 درصد از سال 2005.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اریک تاکر لوری tanya warren متی دالی سیتی, Alan فرهم اندرو تیلور Zeke میلر و Padmananda راما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>