‘روح بازمانده’: سرطان بازمانده 86 در نهایت حرکت به بازسازی خانه های تخریب شده در Tubbs آتش

کیرستن نجار می خواستم به استقبال مادرش خانه بدون نقشه کشی بیش از حد از جمعیت.

او موفق شد در اولین شمارش و شکست خورده در دوم.

دو سال و هفت ماه و 13 روز پس از از دست دادن او Larkfield املاک خانه در Tubbs آتش 86-year-old بورلی Nystrom — نجار مادر — بازگشت به یک نسخه جدید و بهبود یافته از آن را فقط بعد از ظهر روز پنج شنبه. شرح داده شده توسط دختر خود را به عنوان یک نوع از “مادر بزرگ محله” Nystrom استقبال شد با حد پمپ و شرایط به عنوان همه گیر مجاز است. نقاب همسایگان و دوستان عطا کارت های گیاهان و متفرقه دیگر هدیه در او سپس در آغوش او از شش پا در pantomimed “مجازی” آغوش.

اتومبیل بوق cruised به آرامی گذشته خود را اشغال فریاد “خوش آمدید صفحه اصلی Bev!”

هزاران نفر از مردم که از دست داده خانه در سال 2017, North Bay, آتش سوزی بازگشته اند به بازسازی خانه. اما چند در مواجهه با چالش های که Nystrom یک بیوه غلبه به آن را به روز شنبه را “کلید ارائه” و housewarming درایو در چلسی درایو.

مبتلا به یک, پزشك زنان, سرطان, چهار روز قبل از Tubbs آتش در زمان او خانه Nystrom به تعویق افتاد در اطراف به بازسازی. “ما حتی نمی تواند فکر می کنم در مورد آن گفت:” کارین Nystrom دیگری دختر. “ما فقط می خواستم به مطمئن شوید که او هست.”

پس از انجام موفق عمل جراحی برای برداشتن سرطان بورلی درگیر یکی دیگر از دشمن توانمند: او شرکت بیمه. با وجود شرایط استثنایی, مزرعه دولت در اصل رد درخواست او برای تمدید او پرداخت اضافی برای هزینه های زندگی در گذشته دو سال از سالگرد Tubbs آتش.

در اکتبر. 25, 2019 — دو روز پس از فشار دموکرات تماس State Farm برای اظهار نظر در مورد یک مدیر دستور بررسی Nystrom درخواست تجدید نظر. او مزایای تمدید شد شش ماه.

“من روح یک بازمانده” او اعلام کرد در پنج شنبه, ایستاده در جلوی خانه. “با که می آید را به فشار سخت!”

که در آن نقطه توجه خود را منحرف شد به اعطای شروود, 10 و تقریبا هشت ساله خواهر ژوئن ارائه نمود که همسایه خود را با خانه کارت.

“ما از همان روز تولد” گفت: بورلی از اعطای. “زمانی که من 80 او بود.”

آن پدر خود براد شروود که به بورلی نجات شب از آتش است. او می خواهم قدرت را از دست داده در حالی که او درب گاراژ بود ، شنوایی او گریه می کند برای کمک به او به سرعت از طول کشیده تا درب به صورت دستی و مطمئن ساخته شده او را کردم.

“دانستن اینکه چگونه او تا به حال به مبارزه با به عقب بر گردیم در اینجا گفت:” Sherwood “به ارمغان می آورد اشک به چشمان من.”

در رسمی حیاط جلویی مراسم Nystrom شد و سپس با استقبال Cory McCormick, یک شرکت صاحب سانتا رزا مبتنی بر Holly & ساخت و ساز آن به اتمام چهار اتاق خواب خانه های تشکر شده توسط مجاور آن پیرزن واحد.

بورلی Nystrom وجود دارد خواهد ماند در حالی که کیرستن و استیو نجار و چهار پسر — ایان, آیدان, Brennan و کامرون — زندگی می کنند در خانه اصلی. بزرگ قرارگاه هر چند از آن است که همه چیز می تواند احساس کمی تنگ در قرنطینه. راه اندازی در پایان مقابل از میز ناهار خوری اتاق استیو می آموزد علم در Piner دبیرستان در حالی که کیرستن دستور kindergarteners در J. H. Wilson مدرسه. خنده فوران میان استیو فیزیک دانش آموزان در اوایل این هفته زمانی که آنها قادر به شنیدن کاملا واضح است که یک گروه کر از kindergarteners آواز “قورباغه چرخه زندگی آهنگ” او به یاد می آورد.

حتی به عنوان او خوشحال می شود نزدیک به خانواده بورلی ارزش او در استقلال است. “نگاه من گاراژ خود را,” او اشاره کرد. دو خانه متصل هستند توسط او صبحانه قطعه زمین پیش امده. آن است که عاری از مبلمان در حال حاضر, اما نه برای مدت طولانی.

بورلی و همسر مرحومش, جوانه خریداری محل در سال 1973. آن را ندارد و تهویه مطبوع و اکثر روزها به آن نیاز نیست به لطف گسترده درخت گردو ریخته گری سایه در حیاط خلوت.

در حالی که درخت از دست داده بود و در دوزخ به اندازه کافی از آن چوب سالم بود برای یک محلی صنعتگر به مد شومینه منتل به در اصلی خانه و یک میز قهوه برای Bev صبحانه قطعه زمین پیش امده.

این دروازه آهن نرم بدست میآوردند به Bev جدید حياط به نظر می رسید یک نی نی از محل در میان نام تجاری جدید مواد: آن تاب خورده و آتش-زخم.

سوخته در Tubbs آتش که دروازه سالم بود توسط کیرستن قرار داده و آن را در ذخیره سازی. در پنج شنبه, McCormick دست بورلی یک جفت قیچی که او مورد استفاده برای برش روبان گره خورده به دروازه آهن نرم بدست میآوردند یک لینک به قبلی حیاط. پله از طریق او تبدیل به چهره ازدحام از همسایگان و دوستان که با وجود ماسک خود را و فاصله مناسب هنوز تشکیل یک جمعیت.

برگزاری آغوش او در پیروزی او اعلام کرد:

“من دوست دارم همه شما!”

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @ausmurph88.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de