جاده سریع السیر تماس برای پشتیبانی پس از Kaos در این کشور لغو موجب صرفه جویی در زندگی

Travis and Ernie Menghini after a close call at Katanning Speedway Club.
آیکون دوربینتراویس و موبایل Menghini پس از تماس نزدیک در Katanning باشگاه جاده سریع السیر. اعتبار: لیام Croy

تصمیم به قراضه Kaos در کشور در ظاهر مناسب و معقول آب و هوا در اوایل سال و ماه خود را پایین رفت مثل یک تخت تایر با برخی از جاده سریع السیر طرفداران که تا به حال ساخته شده سفر به Katanning.

اما ایستاده در داخل محل برگزاری یک هفته بعد, احاطه شده توسط سوخته بوتهزار جدیدترین و تراویس Menghini فکر می کنم این یک تصمیم گیری است که مانع از فاجعه است.

“در مورد 10در در صبح روز شنبه ما تا به حال یک جلسه با DFES و سر از DFES گفت: متاسفانه ما نمی خواهید به قادر به رفتن پیش با رویداد” تراویس گفت.

“آن نگاه مانند باد که قرار بود به نوسان در اطراف در بعد از ظهر به سمت جاده سریع السیر — و من فکر نمی کنم او می تواند ساخته شده اند بهتر تماس بگیرید.

“من معتقدم که تماس خود را ذخیره کند.”

این Menghinis کمک به اجرای سریع السیر — Ernie است باشگاه جمهور و مسئول بازاریابی و روابط عمومی است.

این Katanning باشگاه جاده سریع السیر بازسازی شده است بیش از 12 سال گذشته تا حد زیادی به لطف تلاش های جمع آوری اعانه و سخت کار از محکم گره مسابقه جامعه است.

همه که کار سخت آمد بسیار نزدیک به رفتن در شعله های آتش در فوریه 8, در طول bushfire که مجبور به تخلیه بخش های زیادی از Katanning.

هنگامی که آتش در اوج خود در اواخر بعد از ظهر برخی از مردم در این شهر موقت تخلیه مرکز گفت: آنها معتقد بودند این جاده سریع السیر نابود شده بود.

Ernie and Travis Menghini are putting on a big event at the speedway this weekend. Pic: Liam Croy
آیکون دوربینجدیدترین و تراویس Menghini با قرار دادن در یک رویداد بزرگ در جاده سریع السیر در این آخر هفته. عکس: Liam Croy

اما قابل ملاحظه ای از شعله های آتش licked در دیواره های محل و محاصره آن و بدون ابتلا به روی سایه بادبان و یا ساختمان.

“آتش اساسا فرا گرفته همه از بوتهزار در اطراف جاده سریع السیر و اگر آن را برای آتش DFES و کشاورزان محلی و داوطلبان وجود دارد یک شانس واقعی ما می تواند از دست داده اند سریع السیر” تراویس گفت.

“ما فقط به حال نگاه کردن به عقب وجود دارد در حال حاضر و آن را به پشت دیوار. آن را به همه در اطراف حصار خطوط در اینجا در این باشگاه و در اطراف مقابل محل به عنوان به خوبی. ما بسیار خوش شانس نیست که از دست هر گونه زیرساخت ها است.”

برای یک باشگاه جاده سریع السیر مانند Katanning, Kaos در کشور یک رویداد بزرگ. حدود 80 رقبای آمده بود به شهر یکی از آنها تمام راه را از کانبرا.

مقدار زیادی از زمان و پول رفت و به آماده شدن برای تعطیلات آخر هفته هنگامی که صدها نفر از تماشاگران شد و انتظار می رود بسته به محل.

باشگاه امیدوار است برای جبران برخی از کسانی که ضرر و زیان هنگامی که آن را قرار می دهد در یک جامعه سریع السیر رویداد به نام پادشاه این کشور در روز شنبه.

این Menghinis همچنین می خواهم برای دریافت یک آتش سوزی کامیون در مسیر دامان افتخار است.

Ernie گفت: bushfire بود “بسیار وحشتناک” تجربه برای شهر و هر کس نیاز به گروه با هم.

“ما copped مناسب از دست دادن مالی با لغو” Ernie گفت.

“این امر می تواند خوب اگر مردم می آیند و اگر این شهر می تواند از آن حمایت و پشتیبانی باشگاه است.”

روز شنبه در دیدار با قابلیت مسابقه بخش نرم افزار-modifieds V8 بدون بال سال sprints speedcars فوق العاده 6s, تولید خودروی سواری و فرسودگی اتومبیل نیز به رقابت بپردازند.

دروازه باز خواهد شد در 3 بعدازظهر.

بلیط ها $15 برای بزرگسالان و 10 دلار برای کودکان 12-17. ورود برای کودکان زیر 12 رایگان است.

برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید facebook.com/katanningspeedway.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de