SPC مبارزه با بیش از ‘preying در ویروس ترس

Benita KolovosAAP

Production at the SPC Ardmona factory in Shepparton may be hit by industrial action.
آیکون دوربینتولید در SPC Ardmona کارخانه در شپپرتن ممکن است ضربه های صنعتی عمل است.

Coronavirus وحشت خرید است موجب تشدید در ویکتوریا صنعتی اختلاف با اتحادیه متهم SPC از ترس.

کارگران در SPC در شپپرتن در حال برنامه ریزی برای گرفتن یک ساعت کار در روز جمعه و نه کار روز ویکتوریا تعطیل عمومی به عنوان آنها به مذاکره پرداخت مقابله با کارخانه صاحبان جدید.

این شرکت اجرایی راب جایلز در توصیف این اقدام به عنوان “خودخواه و خود خدمت” در زمانی که مصرف کنندگان در حال وحشت خرید مواد غذایی فاسد نشدنی با توجه به COVID-19.

“آن را در یک زمان می آید زمانی که بسته بندی محلی و محصولات با کیفیت در حق بیمه با توجه به کوروناویروس. بیشتر محدود عرضه خواهد شد اضافه کردن به وحشت” آقای جایلز گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

“این را ترک خواهد کرد مشتریان در معرض در یک زمان زمانی که آنها آسیب پذیر هستند.”

استرالیا تولید کارگران اتحادیه ملی صنایع غذایی, منشی, Jason Hefford توصیف آقای Giles دیدگاه به عنوان “ننگین”.

“(آن را) تلاش بازی در حال حاضر نگرانی های عمومی در مورد کوروناویروس در هزینه کارگران در تلاش برای مذاکره یک معامله منصفانه” او در بیانیه ای گفت.

کارگران شده اند در پرداخت مذاکرات با SPC صاحبان جدید از ماه اوت پس از کوکا کولا Amatil فروش این شرکت در ماه ژوئن.

آنها امیدوارند برای صفر درصد افزایش دستمزد در سال اول و 1.8 درصد افزایش دستمزد در سال دوم با گاه به نگه داشتن خود را موجود و حقوق و نرخ پرداخت.

“ما در حال صحبت کردن در حدود یک ساعت خاموش در روز جمعه و کارگران تصمیم گیری به انجام اضافه کاری در روز شنبه” آقای Hefford گفت.

“آنها است آنها می توانند درک نیاز به ایجاد یک سود است اما نباید آن را در هزینه از کارگران است.”

در بیانیه خود آقای جایلز گفت: این شرکت در میان گوجه فرنگی پردازش نجومی که با توجه به شرایط خشکسالی و در نتیجه بالا آب قیمت در حال حاضر بازده کمتر از نتایج مطلوب.

“برای حفظ کیفیت آن ضروری است که شدنی پردازش به عنوان و زمانی که آنها در حال تحویل از مزرعه دروازه به کارخانه فرآوری,” او گفت:.

او تخمین زده SPC را از دست بدهند و بیش معادل یک میلیون قوطی 425gm گوجه فرنگی به دلیل پیشنهاد اکشن – ادعای آقای Hefford rubbished.

“گوجه فرنگی نمی تواند گرفته شده از زمین به دلیل آن را بیش از حد مرطوب” اتحادیه رهبر گفت.

وحشت خرید دیده می شود قفسه های سوپر مارکت محروم از ملزومات مانند کاغذ توالت و مواد غذایی کنسرو شده را در سراسر چندین متحده است.

ویکتوریا شورای خدمات اجتماعی مدیر عامل شرکت اما پادشاه خواست مردم برای جلوگیری از انباشت کالا به عنوان آن را به طور نامتناسبی تحت تاثیر آن بر کم درآمد یا پرداخت های دولت از جمله بیمار و سالمند.

“این مردم زندگی می کنند در هفته-به-هفته کمی پول نقد و به سادگی نمی باید درآمد قابل تصرف به خرید یک چرخ دستی پر از کاغذ توالت,” او گفت: AAP.

متخصصان پزشکی و دولت نیز گفت: هیچ نیاز به ذخیره.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>