دولت اسپانیا می گذرد 1st مانع برای قانونی کردن اتانازی

لیسبون, پرتغال >> اسپانیا در پارلمان تایید کرده است, تلاش جدید سوسیالیستی به رهبری دولت برای قانونی کردن اتانازی و نیجریه.

پس از انتخابات زود هنگام دو بار در سال گذشته خنثی حزب سوسیالیست تلاش برای تغییر قانون در مجلس رای دادند و امروز با 201 رای به 140 در حمایت از پذیرش آن سر ترحم لایحه برای در نظر گرفتن.

گام قرار می دهد این لایحه در یک مسیر ممکن است به تصویب. در حال حاضر آن را می رود به بهداشت و درمان مجلس کمیته ای برای بحث و گفتگو و سپس سر به سنا قبل از بازگشت به مجلس برای رای نهایی.

هیچ جدول زمانی ثابت برای کسانی که مراحل اما وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت که او امیدوار است برای دیدن کشتن از سر ترحم قانون مصوب ژوئن.

که اسپانیا فقط چهارمین کشور عضو اتحادیه اروپا — پس از بلژیک لوکزامبورگ و هلند — اجازه می دهد تا کشتن از سر ترحم است که زمانی که یک دکتر جان بیماران در درخواست خود را. و همچنین به عنوان کسانی که کشورهای کمک به خودکشی — که در آن بیماران تجویز داروی کشنده خود را تحت نظارت های پزشکی — نیز مجاز در سوئیس و برخی از ایالات آمریکا.

سوسیالیستی نخست وزیر پدرو سانچز از سیاستمداران خواست به جلو حرکت می کند به سرعت.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم در حال انتظار این است که هیچ وقت برای از دست دادن” سانچز گفت: در یک صدای جیر جیر.

هر دو از سر ترحم و نیجریه در حال حاضر غیر قانونی در اسپانیا و حمل زندان تا هشت سال است. احزاب چپ سعی کرده اند در دوازده نوبت از سال 1997 به تصویب لوایح برای کمک به تسهیل کمک حال مرگ.

مجلس در کشور همسایه پرتغال که در آن سوسیالیست ها نیز در قدرت را مورد بحث بعد از این ماه مشابه پیشنهاد به اجازه کشتن از سر ترحم و کمک به خودکشی.

اخیر, اسپانیایی, نظر سنجی نشان داده اند گسترده حمایت عمومی برای چپ-از-مرکز ائتلاف دولت قصد دارد. موضوع ملاقات مقاومت از سیاستمداران محافظه کار و کلیسای کاتولیک.

اسپانیایی کنفرانس اسقف’ می گوید در وب سایت خود را که کشتن از سر ترحم “است که همیشه یک نوع از قتل” و پیشنهاد بهبود مراقبت تسکینی. که پیشنهاد حمایت محافظه کار حزب محبوب است که در کنار راست بورسی, تنها مخالف در پارلمان به حزب سوسیالیست پیشنهاد.

قانون پیشنهادی در اسپانیا اعمال را برای افراد مبتلا به یک بیماری علاج ناپذیر با بیمار انتظار بیش از یک ماه برای این روش پس از درخواست آن را.

این درخواست باعث مشورتی روند با بیمار, دکتر, مورد نیاز برای به دست آوردن یک نظر دوم از یک همکار خارج از تیم خود را. پس از دو هفته بیمار باید تکرار درخواست اولیه است که پس از آن فرستاده شده به یک کمیته برای ارزیابی.

یک پزشک می تواند تجویز دوز به طور مستقیم و یا بیماران می توانند یک نسخه و اداره آن را به خود یا در خانه و یا در یک محل عمومی یا خصوصی امکانات پزشکی است.

پزشکان تمایلی به درگیر در این روش می توانید انتخاب کردن به عنوان وجدان معترضان اما جایگزینی دکتر باید در بر داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>