اسپانیا آخرین پاندمی کانون

مادرید — فقط آخر هفته گذشته حدود 120,000 مردم در راهپیمایی در مرکز شهر مادرید به مناسبت روز بین المللی زنان. برخی از 60,000 طرفداران فوتبال پر یکی از شهر بزرگترین استادیوم. و 9,000 حامیان Vox اسپانیا سومین حزب جمع شده در داخل سابق صحنه یا میدان گاوبازی.

در حال حاضر اسپانیا در رتبه دوم بیشترین تعداد از عفونت از هر کشور اروپایی پس از ایتالیا — سبقت بزرگتر کشورهای فرانسه و آلمان — و چهره سریعترین گسترش سرایت در این قاره.

بین آخر هفته گذشته و روز شنبه تعدادی از موارد در کشور شات از چند صد نفر به 4,200 با 120 مرگ و میر و نخست وزیر هشدار داد که تعداد موارد می تواند رسیدن به 10 ، 000 در هفته آینده. که به اسپانیا یکی از سریع ترین نرخ از coronavirus سرایت در جهان است.

دولت اعلام وضعیت اضطراری است.

اسپانیا اولیه ظاهر blasé رویکرد به ویروس و شکست آن را کاهش مراحل دیر مواجه است انتقاد شدید. و در آینده از بحران در شمال ایتالیا که در آن آهسته پاسخ مجاز ویروس به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی اسپانیا تجربه یک بار دیگر بر ضرورت توجه دولت به, را دقیق, اقدامات اولیه برای مبارزه با این ویروس را گسترش.

آن را نیز ممکن است به اثبات می شود آخرین هشدار به دولت است که باید در برابر اعمال محدودیت های سخت قبل از سنبله در مورد به ارمغان می آورد در خرد کردن بحران بهداشت عمومی.

در روز پنج شنبه نخست وزیر بوریس جانسون از انگلستان در حالی که تصدیق کرد که “بسیاری از خانواده ها در حال رفتن به از دست دادن عزیزان” به ویژه در زمان محدود مجموعه ای از اقدامات حتی به عنوان پزشکی بریتانیا مقامات برآورد تعداد افراد آلوده در این کشور در حال حاضر بين 5000 تا 10,000.

در اسپانیا پس از دفاع از تصمیم به اجازه تجمع جرم در رفتن نخست وزیر پدرو سانچز روز جمعه هشدار داد که اسپانیا شد “رو بسیار دشوار است هفته است.” دو وزیر در کابینه خود را در حال حاضر مثبت آزمایش و او و بقیه کابینه در حال حاضر تست شده است.

در حالی که وجود دارد قابل توجه بوده است شیوع بیماری در باسک و کاتالان شهرهای مادرید منطقه تبدیل شده کانون اسپانیا در بحران است. توسط شنبه, مادرید, حدود نیمی از موارد و تقریبا دو سوم از مرگ و میر.

همه مادرید مدارس و دانشگاه ها در حال حاضر توقیف شده است به مدت حداقل 14 روز با مناطق دیگر بعد از زیر کت و شلوار. کاتالونیا منطقه در شمال شرقی اسپانیا گفت: اواخر جمعه که آن را شروع به “محدود کردن ورودی و خروج” هر چند آن را ارائه جزئیات..

روز پنجشنبه سه نفر از سیاستمداران که چراغ آخر هفته گذشته حوادث آزمایش مثبت برای coronavirus بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا کسانی که مسئول در اسپانیا بود و در واقع کمک به گسترش این ویروس به جای متوقف کردن آن است.

راست Vox حزب عذرخواهی را به پیروان خود برای برگزاری آن مادرید نشست در حالی که هر دو رهبر و دبیر Vox آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

سریع بدتر شدن وضعیت در اسپانیا به اوج مجادله سیاسی در یک کشور است که در حال حاضر عمیقا قطبی.

مدت کوتاهی پس از سانچز صحبت می کرد جمعه, پابلو Casado, رهبر مخالفان اصلی حزب گفت که گروه خود را به حمایت از تمدید وضعیت اضطراری فراتر از اولیه 15 روز در صورت نیاز.

اما او نیز در زمان مستقیم ضربه تند وشدید زدن در سانچز گفت: دولت خود را “باید شروع پیشرو.” Casado افزود: “در طول هفته گذشته دولت اشتباهات جدی.” آن زمان گفت که “نشان دادن قاطعیت و اراده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de