اسپانیا می شود آخرین کانون coronavirus پس از متزلزل پاسخ

مادرید >> فقط آخر هفته گذشته حدود 120,000 مردم در راهپیمایی در مرکز شهر مادرید به مناسبت روز بین المللی زنان. برخی از 60,000 طرفداران فوتبال پر یکی از شهر بزرگترین استادیوم. و 9,000 حامیان Vox اسپانیا سومین حزب جمع شده در داخل سابق صحنه یا میدان گاوبازی.

در حال حاضر اسپانیا است دوم تنها به ایتالیا در تعدادی از عفونت در میان کشورهای اروپایی — سبقت بزرگتر کشورهای فرانسه و آلمان — و چهره سریعترین گسترش سرایت در این قاره.

با آخر هفته گذشته زمانی که اسپانیا شد اجازه می دهد که اجتماعات بزرگ را در این کشور در حال حاضر گزارش داد چند صد مورد از این کوروناویروس. که تعداد شات به 4,200 امروز با 120 مرگ و میر و نخست وزیر هشدار داد که تعداد موارد می تواند رسیدن به 10 ، 000 در هفته آینده. که به اسپانیا یکی از سریع ترین نرخ از coronavirus سرایت در جهان است.

دولت اعلام وضعیت اضطراری است.

اسپانیا اولیه ظاهر blasé رویکرد به ویروس و شکست آن را کاهش مراحل دیر مواجه است انتقاد شدید. و در آینده از بحران در شمال ایتالیا که در آن آهسته پاسخ مجاز ویروس به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی اسپانیا تجربه یک بار دیگر بر ضرورت توجه دولت به, را دقیق, اقدامات اولیه برای مبارزه با این ویروس را گسترش.

آن را نیز ممکن است به اثبات می شود آخرین هشدار به دولت است که باید در برابر اعمال محدودیت های سخت قبل از سنبله در مورد به ارمغان می آورد در خرد کردن بحران بهداشت عمومی.

در روز پنج شنبه نخست وزیر بوریس جانسون از انگلستان در حالی که تصدیق کرد که “بسیاری از خانواده ها در حال رفتن به از دست دادن عزیزان” به ویژه در زمان محدود مجموعه ای از اقدامات حتی به عنوان پزشکی بریتانیا مقامات برآورد تعداد افراد آلوده در این کشور در حال حاضر بين 5000 تا 10,000.

در اسپانیا پس از دفاع از تصمیم به اجازه تجمع جرم در رفتن نخست وزیر پدرو سانچز امروز هشدار داد که اسپانیا شد “رو بسیار دشوار است هفته است.” دو وزیر در کابینه خود را در حال حاضر مثبت آزمایش و او و بقیه کابینه در حال حاضر تست شده است.

در حالی که وجود دارد قابل توجه بوده است شیوع بیماری در باسک و کاتالان شهرهای مادرید منطقه تبدیل شده کانون اسپانیا در بحران است. توسط شنبه, مادرید, حدود نیمی از موارد و تقریبا دو سوم از مرگ و میر.

همه مادرید مدارس و دانشگاه ها در حال حاضر توقیف شده است به مدت حداقل 14 روز با مناطق دیگر بعد از زیر کت و شلوار.

روز پنجشنبه سه نفر از سیاستمداران که چراغ آخر هفته گذشته حوادث آزمایش مثبت برای coronavirus بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا کسانی که مسئول در اسپانیا بود و در واقع کمک به گسترش این ویروس به جای متوقف کردن آن است.

راست Vox حزب عذرخواهی را به پیروان خود برای برگزاری آن مادرید نشست در حالی که هر دو رهبر و دبیر Vox آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

سریع بدتر شدن وضعیت در اسپانیا به اوج مجادله سیاسی در یک کشور است که در حال حاضر عمیقا قطبی.

مدت کوتاهی پس از سانچز صحبت می کرد امروز پابلو Casado, رهبر مخالفان اصلی حزب گفت که گروه خود را به حمایت از تمدید وضعیت اضطراری فراتر از اولیه 15 روز در صورت نیاز.

اما او نیز در زمان مستقیم ضربه تند وشدید زدن در سانچز گفت: دولت خود را “باید شروع پیشرو.” Casado افزود: “در طول هفته گذشته دولت اشتباهات جدی.” آن زمان گفت که “نشان دادن قاطعیت و اراده است.”

تا امروز مقامات اسپانیایی اجتناب بود اقدامات گسترده است که می تواند روح مردم است.

تنها یک روز پیش در یک کنفرانس خبری که برگزار شد لینک ویدئو در حالی که او و اعضای کابینه تحت coronavirus تست سانچز skirted سوال در مورد یک وضعیت اضطراری است. او رد پیشنهادات است که مقامات اسپانیایی شده بود و کم بها دادن به تهدید سلامت.

در حالی که وجود دارد هیچ “راهنما” برای مقابله با این نوع از بهداشت بحران سانچز گفت که او می تواند “یک پیام آرامش, آرامش و وحدت و مهمتر از همه اعتماد به کسانی که می دانند چگونه برای جلوگیری از گسترش این ویروس است.”

در عین حال برخی از اسپانیایی متخصصان پزشکی بر این باورند او اطمینان تن بود بیش از حد.

آنگلا هرناندز پونت یک دکتر است که معاون دبیر مادرید بخش بهداشت و درمان اتحادیه کارگری گفت: در یک مصاحبه تلفنی که “اسپانیا تا به حال به این بحران با یک سطح معینی از خوشنودی و قطعا انرژی به اندازه کافی.”

“به جای اجازه دادن به حرفه ای منجر به کار سیاستمداران باید در راه” او گفت:. “من دیده ام بیشتر یک بازی سرزنش بین آنها از هماهنگی است.”

برخی از انتقادات نیز از خارج از اسپانیا به ویژه ایتالیا.

والتر carmela di carlo, یک ایتالیا را بالای کارشناسان بهداشت و درمان گفت: آن را “جنون” است که زنان شده مجاز به ژانویه از طریق مادرید آخر هفته گذشته.

“این تظاهرات را به نفع این ویروس به جای مانع آن” carmela di carlo گفت: در مصاحبه با روزنامه اسپانیایی ABC. “ما شده اند و گفت که ایتالیا تنها کشور اروپایی است که تحت تاثیر قرار گرفت اما این امر پس از آن اتفاق می افتد به کشورهای دیگر نیز هست.”

در حالی که اسپانیا شده است ستایش برای داشتن اروپا یکی از پیشرفته ترین نظام بهداشت عمومی مادرید بیمارستان در حال تقلا برای پیدا کردن ماسک صورت و اضافه کردن تخت به مقابله با رشد نرخ coronavirus موارد است.

در مادرید La Paz, بیمارستان, ورزشگاه شده است تبدیل به یک موقت منطقه خواب. در کاتالان شهر ایگوالدا است که تحت مستند شهردار توصیف وضعیت در بیمارستان محلی به عنوان “ناامید.”

بخشی از این چالش در اسپانیا است که مراقبت های بهداشتی تا حد زیادی در دست دولت های منطقه ای به جای دولت مرکزی است.

در حالی که سانچز شده است تاکید قوی سطح همکاری های منطقه ای با سیاستمداران تنش در حال ظهور است. آن کمک کرده است که او در جناح چپ اقلیت ائتلاف دولت که به سختی خراشیده به دفتر این سال پس از بی نتیجه انتخابات است.

“ما بسیار خوب اسپانیایی نظام سلامت اما ما مشکل است که آن را تکه تکه بین 17 و مناطق تحت کنترل سیاستمداران که اغلب انجام می پوشند نه حزب همان رنگ” گفت: هرناندز پونت سلامت نیروی کار رسمی اتحادیه.

وضعیت اضطراری را به اجرا شنبه اما این معلوم نیست که تا چه حد آن را کشش.

همانطور که در ایتالیا وجود دارد نگرانی در مورد سفت کردن پیچ بیش از حد در حرکت مردم در اسپانیا است که به شدت متکی به خدمات آن صنعت به ويژه در بخش گردشگری است که حساب برای 12 درصد از اسپانیا تولید ناخالص داخلی.

در یک گزارش منتشر شده امروز دانشگاهیان از Esade دانشگاه هشدار داد که تاثیر اقتصادی coronavirus در اسپانیا “خواهد بود شدید تر از در دیگر کشورها به دلیل ساختار اقتصادی است.”

حتی به اسپانیا خود را آماده اعلام وضعیت اضطراری سانچز ادامه به تاکید است که اسپانیا باید مختصات آن پاسخ به کروناویروس با اتحادیه اروپا و شرکای. تا کنون کسانی که پاسخ های شما منتشر شده است.

به عنوان یک سوسیالیست رهبر سانچز نیز صدا آگاه از آنچه او آموخته شده از بحران یورو زمانی که کشورهایی مانند اسپانیا و اعمال دقیق کاهش بودجه و اقدامات ریاضتی.

“اروپا آن را می داند نمی تواند تکرار اشتباهات است که تا پایان مزاحمت برای اقتصاد ما” سانچز گفت: پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im