SpaceX تاریخی encore: فضانوردان وارد در ایستگاه فضایی

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. (AP) — SpaceX تحویل دو فضانورد به ایستگاه فضایی بین المللی ناسا برای روز یکشنبه پس از یک تاریخی شروع با یک اندازه و صاف docking در عین حال دیگر برای اولین بار ایلان شرکت.

با خلبانان تست داگ هرلی و باب Behnken آماده به برد کنترل دستی اگر لازم باشد SpaceX Dragon کپسول کشیده تا به ایستگاه لنگر انداخت و به طور خودکار بدون کمک مورد نیاز است. دریچه چرخش باز چند ساعت بعد و دو اژدها سواران شناور به آزمایشگاه مدار و در آغوش سه ایستگاه ساکنان.

بر خلاف SpaceX و ناسا پرواز کنترل اتاق که در آن همه فاصله خوبی از هم جدا وجود نداشت اجتماعی فاصله و یا ماسک های مورد نیاز در مدار پس از تازه واردان شده بود در قرنطینه برای بسیاری از هفته.

“تمام جهان شاهد این ماموریت ما طوری با افتخار از همه چیز شما را انجام داده اند و برای کشور ما و در واقع الهام بخش جهان” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در یک تماس از کنترل ماموریت در هوستون.

هرلی اعتبار SpaceX و افزود: “این فوق العاده است برای گرفتن ایالات متحده در crewed راه اندازی کسب و کار.”

این نخستین بار بود که یک بخش خصوصی ساخته شده است و متعلق به فضاپیما انجام فضانوردان به ایستگاه فضایی در آن بیش از 20 سال از وجود. ناسا در نظر این باز شلیک در یک کسب و کار انقلاب به دور زمین و در نهایت کشش به ماه و مریخ است.

“ناسا در حال رفتن به خرید خود را و عمل موشک و کپسول راه ما استفاده می شود به” Bridenstine گفت. “”ما در حال رفتن به شریک تجاری با صنعت است.”

این docking رخ داده است به سختی 19 ساعت پس از SpaceX Falcon 9 rocket لعنتی خاموش بعد از ظهر شنبه از مرکز فضایی کندی, ملت, اولین فضانورد پرتاب به مدار از خاک خانه در نزدیک به یک دهه و نقشه کشی واشنگتن هیئت رهبری توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ناسا گفت: اوج بینندگان آنلاین آمار 10 میلیون نفر است.

با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس هزاران ماجرا اطراف سواحل پل ها و شهرها به عنوان SpaceX به پایان رسید و نه سال راه اندازی خشکسالی برای ناسا. این دستاورد سال در ساخت است که انتظار می رود برای رانندگی کردن هزینه های راه اندازی به طوری که بیشتر مردم ممکن است قادر به پرداخت هزینه یک بلیط برای سفر به فضا در سال آینده.

Behnken گفت: کمیته استقبال ناسا در مرکز فضایی جانسون که اژدها شد “نرم و صاف کردن خودرو” و گفت که او در چه خشن سوار شد و در بخش دوم از صعود در مقایسه با شاتل فضایی که او و Hurley سوار دو بار.

“اژدها شد huffing و تنومند تمام راه را به مدار” او گفت:.

دو تگزاس اعضای کنگره در جانسون برای docking — بهداشت ، تد کروز و تشکر. برایان Babin — گفت: پرواز ارائه الهام و امید در خصوص سختی از تظاهرات و همه گیر.

“پس از آن بدون دردسر فوق العاده ای بود برکت برای کشور ما” Babin گفت: فضانوردان.

Gleaming سفید در نور خورشید اژدها بود که به راحتی قابل مشاهده در تلویزیون ناسا از چند مایل دورتر از ایستگاه فضایی خود بینی مخروط باز و افشای آن اتصال قلاب به عنوان به خوبی به عنوان یک چشمک زدن نور است. هرلی و Behnken در زمان بیش از کنترل و کمی خلبانی کمتر از چند صد متری (متر) به عنوان بخشی از تست پرواز قبل از قرار دادن آن را به عقب به صورت خودکار برای رویکرد نهایی.

هنگامی که در هیئت مدیره ایستگاه فضایی هرلی گفت: این کپسول به تازگی به نام اندور پس از بازنشسته شاتل به کار گرفته شده بسیار خوب است. او خلبان در آخرین سفینه فضایی ایالات متحده به بازدید از ایستگاه فضایی — آخرین پرواز شاتل توسط آتلانتیس در ماه جولای سال 2011.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>