SpaceX 1 فضانورد راه اندازی شکستن زمین جدید برای سبک

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. >> اولین فضانوردان راه اندازی شده توسط SpaceX در حال شکستن زمین جدید برای سبک هیپ spacesuits, gull-بال Teslas و یک کشتی موشک براق — همه آن را سفید با سیاه و سفید تر و تمیز.

رنگ هماهنگی است که به لطف Elon Musk نیروی محرکه SpaceX و Tesla و یک فن بزرگ از فلش و داستان های علمی تخیلی.

ناسا فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken مانند نگاه تازه و جدید. آنها به شما گرفتن یک سوار به سکوی پرتاب در یک تسلا مدل X ماشین های الکتریکی.

“این است که واقعا شسته و رفته و من فکر می کنم بزرگترین عهد که من 10 سال قدیمی پسر من گفتن چه باحال من در حال حاضر” Hurley آسوشیتدپرس گفت.

“SpaceX رفته همه” در کپسول ظاهر او گفت:. “و آنها کار کرده ام به همان اندازه به عنوان سخت به قسمتهای داخلی و صفحه نمایش و هر چیز دیگری در خودرو کار را به کمال.”

آزمون واقعی می آید, روز شنبه هنگامی که هرلی و Behnken صعود سرنشین یک SpaceX Dragon کپسول بالای SpaceX Falcon 9 موشک و تجهیزات و آب و هوا اجازه شلیک به فضا است. از آن خواهد شد اولین فضانورد راه اندازی از ناسا در مرکز فضایی کندی پس از آخرین پرواز شاتل در سال 2011.

آن را نیز علامت گذاری به عنوان اولین تلاش یک شرکت خصوصی برای ارسال فضانوردان به مدار. تنها دولت های روسیه و ایالات متحده و چین انجام داده اند که.

تاریخی ارسال کردن سزاوار به نگاه خوب با توجه به SpaceX. آن را در حال حاضر دارای یک حلقه خوب. مشک به نام موشک های خود را پس از “جنگ ستارگان” Millennium Falcon. کپسول نام و نام خانوادگی ناشی از “Puff the Magic Dragon” مشک را ضربت در تمام شک زمانی که او شروع به SpaceX در سال 2002.

SpaceX طراحی و ساخته شده خود را مناسب است که مناسب سفارشی. ایمنی برای اولین بار آمد. سرد — و یا وای — عامل دوم نزدیک.

“این مهم است که لباس راحت و همچنین الهام بخش” توضیح SpaceX را Benji نی. یک ماموریت مدیر. “اما بالاتر از همه, آن را طراحی شده برای نگه داشتن خدمه امن است.”

بزرگ نارنجی صعود و ورود لباس های پوشیده شده توسط فضانوردان شاتل خود را به حال, جاذبه های خود را با توجه به Behnken که مانند Hurley تن آنها خود را برای دو ماموریت های قبلی. مانند فیلم “آرماگدون” و “Space Cowboys” به سرقت برده نارنجی نگاه کنید هر زمان که بازیگر شدند “تلاش برای تظاهر به فضانوردان.”

در روز راه اندازی, Hurley و Behnken را آماده داخل کندی بازسازی خدمه محله های قدیمی است که قدمت آن به دو مرد Gemini ماموریت از اواسط دهه 1960 بود. SpaceX techs کمک خواهد کرد که فضانوردان را در یک قطعه دو لایه فشار مناسب.

هرلی و Behnken ظهور خواهد کرد از طریق همان دو درب استفاده شده در 16 جولای 1969 با آپولو 11 نیل آرمسترانگ, آلدرین و مایکل کالینز — عملیات و پرداخت از ساختمان در حال حاضر خرس آرمسترانگ نام.

اما به جای سنتی Astrovan دو صعود خواهد کرد به صندلی عقب یک تسلا مدل X برای نه مایل سوار به راه اندازی مجتمع 39A همان پد استفاده می شود moonmen و اکثر خدمه شاتل. آن را در حالی که آنها در هیئت مدیره تسلا که آنها را ببینید همسران و فرزندان برای آخرین بار قبل از پرواز.

ساخت باز گشت و پس از سه دهه است که ناسا worm لوگو — موجی اینده به دنبال حروف قرمز املا ناسا “یک” شبیه موشک بینی مخروط. کرم زینت Astro-تسلا شاهین و حتی فضانوردان’ مناسب همراه با ناسا اصلی آبی کوفته به شکل آرم.

سفید-مناسب هرلی و Behnken انتقال از سفید تسلا به اژدها در بالای سفید به همان اندازه فالکون 9.

“آن را می شود کاملا یک نمایش” نی وعده داده شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de