SpaceX قطاری پرچم ضرب و شتم بوئینگ در کیهانی مسابقه

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — اولین فضانوردان راه اندازی شده توسط SpaceX اعلام پیروزی دوشنبه در ناسا کیهانی capture-the-flag بازی.

آنها به سرعت ادعا کرد این جایزه در پشت سمت چپ در ایستگاه فضایی بین المللی نزدیک به یک دهه پیش توسط آخرین خدمه به راه اندازی از آمریکا

“تبریک SpaceX شما رو پرچم” ناسا فضانورد داگ هرلی گفت: یک روز پس از ورود در ایستگاه فضایی است.

هرلی نشان داد که کوچک پرچم ایالات متحده در یک کنفرانس خبری و دوباره در یک میتینگ با SpaceX دفتر مرکزی آن در منهتن بیچ, کالیفرنیا.

“شما می توانید شرط می بندم ما آن را با ما هنگامی که ما را ترک بازگشت به زمین” گفت: Hurley شناور در کنار اژدها crewmate باب Behnken.

پرچم پرواز در اولین شاتل فضایی پرواز در سال 1981 و در آخر در سال 2011. هرلی شد که آخرین شاتل خدمه.

پرچم یک انگیزه برای ایلان شرکت SpaceX و بوئینگ رقابت به عنوان اولین شرکت خصوصی برای راه اندازی یک خدمه به ایستگاه فضایی. روز شنبه پرتاب از فضانوردان ناسا برای اولین بار بود از ایالات متحده در نه سال. بوئینگ اولین فضانورد پرواز نیست و انتظار می رود تا سال آینده. خدمه شامل کریس فرگوسن فرمانده از آخرین پرواز شاتل که در حال حاضر با این نسخهها کار برای بوئینگ.

“افتخار به عملکرد عنوان “آخرین فرمانده آمریکایی راه اندازی فضاپیمای” به @Astro_Doug که با @AstroBehnken تا بازگشت ما به فضا از فولاد خوزستان پس از 3,252 روز. به خوبی انجام می شود” فرگوسن توئیت دنبال SpaceX پرتاب.

حدود 100000 نفر — تامین کنندگان و فروشندگان و مهندسین ، — مسئول بودند برای روز شنبه را بی عیب و نقص اندازی تست خلبانان هرلی و Behnken روی یک SpaceX Falcon 9 موشک از مرکز فضایی کندی. اژدها کپسول نیز ساخته شده است و متعلق به SpaceX مستقر در ایستگاه فضایی در روز یکشنبه ،

“این هیبت الهام بخش برای همه ما” SpaceX مدیر Benji نی گفته فضانوردان از Hawthorne.

نی از آنها خواست تا در مورد شاهین سوار. هرلی گفت: او می تواند احساس می کنید که موشک رفت transonic و شکست دیوار صوتی. فشار نهایی به مدار در مرحله دوم پر بود از ارتعاشات و احساس مانند “رانندگی سریع در یک جاده شن,” او گفت:. فضانوردان فورا رفت و از کشیدن بیش از سه G — بیش از سه برابر نیروی گرانش زمین به جاذبه صفر را به عنوان به زودی به عنوان آنها به مدار.

“برای تلفن های موبایل مانند ultimate سوار Batmobile با موتور جت روشن” نی گفت.

Behnken گفت: یکی از اولین چیزهایی که او پس از رسیدن به مدار آزمایشگاه بود تماس خود را 6 ساله پسر تئو به شنیدن آنچه که بود و به پدر انفجار به فضا “و به اشتراک گذاری است که کمی با او را در حالی که آن را هنوز هم تازه در ذهن خود.”

هرلی و Behnken صرف دوشنبه مطمئن شوید که خود را لنگر انداخت اژدها آماده است تا به یک اورژانس گریز در صورت لزوم. کپسول خدمت خواهد کرد به عنوان قایق نجات خود را در طول خود را از ایستگاه فضایی ببینید. آنها پیوست و سه ایستگاه ساکنان — یک آمریکایی و دو روس ها.

ناسا تصمیم خواهد گرفت که در هفته های آینده چگونه به نگه داشتن آنها وجود دارد. ماموریت خود می تواند در هر نقطه از یک تا چهار ماه. این زمان بستگی دارد اژدها وسیله در مدار و راه اندازی آماده سازی برای شرکت در آینده فضانورد پرواز در حال حاضر هدفمند برای پایان ماه اوت.

با خیلی قطعیت و بسیاری از متغیرهای Behnken گفت: آن را کمی سخت به توضیح و پسر خود را زمانی که او می خواهم به عقب.

“از دیدگاه او فقط هیجان زده است که ما در حال رفتن به یک سگ زمانی که من به خانه” Behnken با لبخند گفت:.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>