جنوب غربی آمریکا, سفت, ماسک, قوانین; دلتا وسیعتر تست

  • ASSOCIATED PRESS A ticketing agent for Delta Airlines hands a boarding pass to a passenger as he checks in for a flight in the main terminal of Denver International Airport in Denver on July 22. Air travel has collapsed because of the virus pandemic, and airlines are trying to convince passengers and their own employees about safety. All airlines require passengers to wear masks during flights, and most extend the rule to airports too. But some people have complained about violators refusing to keep their masks on.

    آسوشیتد پرس

    یک عامل فروش بلیط برای خطوط هوایی دلتا دست یک پاس شبانه روزی به مسافران به عنوان او چک در برای یک پرواز در ترمینال اصلی از فرودگاه بین المللی دنور در دنور در ژوئیه 22. مسافرت هوایی سقوط کرده است چرا که این ویروس همه گیر و شرکت های هواپیمایی در حال تلاش برای متقاعد کردن مسافران و کارکنان خود را در مورد ایمنی. تمام خطوط هوایی نیاز مسافران به پوشیدن ماسک در طول پرواز و بیشترین گسترش حکومت به فرودگاه بیش از حد. اما برخی از مردم شکایت در مورد متخلفان امتناع نگه داشتن ماسک خود را در.

دالاس >> خطوط هوایی دلتا ارائه خواهد شد در خانه coronavirus آزمون برای برخی از کارکنان در حالی که غرب و آمریکا را تشدید قوانین خود را در ماسک صورت با پایان استثنا به دلایل پزشکی.

“ما به سادگی از دیدن بیش از حد بسیاری از موارد استثنا به (ماسک) سیاست آن را قرار داده است ما خدمه پرواز در یک واقعا دشوار نقطه و همچنین مشتریان ما بسیار ناراحت کننده” Southwest Airlines جمهور تام Nealon امروز گفت.

کسانی که حرکت می کند به عنوان شرکت های هواپیمایی سعی کنید برای اطمینان مسافران و کارکنان خود را در مورد ایمنی در طول یک بیماری همه گیر ساخته شده است که بسیاری از مردم از ترس به پرواز.

دلتا گفت: آن را گسترش خواهد coronavirus تست در آن توپی فرودگاه و ارائه در خانه آزمون برای کارکنان در فلوریدا و تگزاس — ایالات متحده است که باید شاهد افزایش virus عفونت و مرگ و میر در هفته های اخیر. رزرو عوامل که کار نمی کنند در هاب نیز در خانه آزمون های هواپیمایی گفت.

دلتا شده است تست کارکنان در آتلانتا ستاد و به اصطلاح hub فرودگاه و انتظار برای تست شده اند در ایالات متحده آمریکا کارکنان در چهار هفته بعدی.

این هفته دلتا شروع نیاز مسافران که مدعی پزشکی استثنا به صورت-ماسک حکومت به طریق جدید غربالگری — یک تماس تلفنی با یک کارمند در دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی.

جنوب غربی و خطوط هوایی آمریکا بیشتر خواهد شد و هفته آینده ممنوع مسافران که ادعا می کنند که یک وضعیت پزشکی آنها را مانع از پوشیدن ماسک. شرکت های هواپیمایی گفت: تنها کودکان زیر 2 خواهد بود معاف از نیاز.

“مشتریان و اعضای تیم باید روشن شده است که آنها احساس امن تر زمانی که هر کس با پوشیدن چهره و پوشش گفت:” آلیسون تیلور آمریکایی رئیس مشتری افسر.

هر دو شرکت های هواپیمایی گفت: مسافران هنوز هم مجاز به حذف ماسک را به خوردن یا نوشیدن. غربی گفت: این انتظار مسافران برای قرار دادن چهره خود را با پوشش به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

برخی از مردم شکایت کرده اند که مسافران همکار دست انداختن قوانین شرکت های هواپیمایی و اجرا نمی آنها را.

عمده خطوط هوایی ایالات متحده باید خود را گسترش داده و صورت-ماسک قوانین به شمارنده بلیط چمدان ادعا و مناطق دیگر در داخل فرودگاه و آنها را تهدید به ممنوعیت متخلفان از آینده پرواز. اد Bastian, مدیر عامل شرکت دلتا گفت: خود شرکت اقدام در برابر بیش از 100 مسافر.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>