جنوب کالیفرنیا پلیس کشتن مشکوک پس از گزارش از مرد مسلح

سن برناردینو — پلیس در جنوب کالیفرنیا به ضرب گلوله کشته و یک مرد آنها اعتقاد بر این بود که با تفنگ مسلح, مقامات گفت.

افسران در پاسخ به یک ایستگاه گاز convenience store در سن برناردینو در شنبه شب پس از یک گزارش از یک مرد “تکان دادن در اطراف یک تفنگ” پلیس در بیانیه ای گفت.

“گشت ماموران وارد شدند و در واقع یک مظنون مطابق توضیحات و مشکوک بود و هنوز هم حمل آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ را در دست خود. یک افسر درگیر تیراندازی رخ داده است و گمان زده بود و مجروح شد” بیانیه ای گفت:.

مرد گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او مرده. پلیس گفت که او هیسپانیک اما گزارش اولیه آنها را دریافت و او را به عنوان توضیح سفید. او بلافاصله شناسایی شده است.

تلفن همراه تصویری گرفته شده از یک ماشین در حال عبور و ارسال شده به یوتیوب دستگیر ماموران با اشاره سلاح های خود را در یک مظنون در نزدیکی یک پمپ گاز و فریاد او را به “رها کردن اسلحه!” خودرو دور یک گوشه و شات دوربین مسدود است به عنوان یک سراسیمگی از عکس ها شنیده می شود.

این گروه در آن نوشته شده Facebook صفحه چند قاب بغل از ویدئوها در صحنه است. یکی از افسر بدن فرسوده دوربین نشان می دهد یک مرد با اسلحه خود را تمدید با اشاره به یک شی نسبت به یک ماشین پارک شده پلیس رزمناو. معلوم نیست اگر او برگزاری یک تفنگ و پلیس نمی گویند اگر یکی بازیافت شد.

دلینا میراندا که شاهد این حادثه گفت: او را دیدم مرد زودتر rummaging از طریق سطل زباله با یک چراغ قوه.

میراندا صندوقدار در یک فروشگاه در سراسر خیابان گفت: لس آنجلس تایمز انسان غالبا panhandled در این منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>