کره جنوبی coronavirus موارد پیش افتادن از 50 برای دومین روز

سئول, کره جنوبی >> کره جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 57 موارد اضافی از coronavirus مارک دومین روز در یک ردیف که در آن روزانه پرش بالاتر از 50 به عنوان مقامات در تلاش برای سرکوب سنبله در عفونت های پر جمعیت سئول منطقه است.

این موارد جدید در زمان این کشور در مجموع به 11,776 با 273 مرگ و میر.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: 10,552 از آنها بهبود یافته اند در حالی که 951 نفر دیگر باقی می ماند در درمان است.

کره جنوبی caseload به اوج خود رسید و در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس هنگامی که آن را ثبت صدها مورد جدید در هر روز است. اما شیوع این بیماری به طور قابل توجهی کاسته میان تهاجمی ردیابی تست و درمان باعث مقامات به شل سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

این موارد جدید در هفته های اخیر مرتبط شده اند به کاباره ها, تجارت الکترونیکی, انبار اجتماعات کلیسا و درب-به-درب فروشندگان در سئول در منطقه شهری.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— یکی دیگر از تک روز بالا در هند: هند گزارش 9,971 جدید کروناویروس موارد جمعه در یکی دیگر از بزرگترین واحد-بعد سنبله یک روز قبل از آن آماده بازگشایی مراکز خرید و هتل ها و اماکن مذهبی پس از 10 هفته مستند. هند در حال حاضر پیشی گرفته اسپانیا به عنوان پنجمین سخت ترین ضربه گیر با 246,628 مورد تأیید و 6,929 مرگ و میر. دهلی نو بمبئی و احمدآباد در میان بدترین ضربه شهرستانها در کشور است. شش هند 28 متحده به حساب 73 درصد از کل موارد. هند در حال حاضر بخشی از بازسازی قطار خدمات و پرواز های داخلی و مجاز و مغازه های تولید برای بازگشایی شده است. E-commerce شرکت شروع به تحویل کالا از جمله کسانی که در نظر گرفته شده غیر ضروری به مکان های خارج از مهار مناطق.

— چین اولین محلی عفونت در هفته: چین روز یکشنبه گزارش اول خود را غیر وارداتی مورد جدید کروناویروس در دو هفته فرد آلوده در جزیره هاینان سواحل جنوبی. ملی کمیسیون بهداشت گفت: همچنین پنج وارداتی در موارد قبلی دوره 24 ساعته آوردن ملت را در مجموع مورد تعداد به 83,036. چین تا حد زیادی متوقف گسترش ویروس در خانه اگر آن را همچنان به گاه به گاه موضعی شیوع است. این گارد در برابر وارداتی موارد آن را به عنوان شروع به سهولت محدودیت در پروازها و مردم از ورود از خارج از کشور. رسمی مرگ و میر در چین است 4,634.

— استرالیا امیدوار است هیچ عفونت از تظاهرات: استرالیا, وزیر بهداشت گرگ شکار گفت که او امیدوار است سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر این کشور در روز شنبه که شکست COVID-19 اجتماعی فاصله قوانین نمی خواهد منجر به موج جدیدی از عفونت. بیش از 20 ، 000 تن در سیدنی و جمعیت بسیج در ملبورن و بریزبین و آدلاید و منطقه ای برخی شهرستانها و شهرها با وجود بهداشت عمومی هشدار. “ما نمی دانیم که آیا مردم خواهد بود آلوده” شکار گفت: Australian Broadcasting Corp. رادیو. “اما اگر کسی وجود دارد که عفونی در میان جمعیت مانند آن است که می تواند یک تاثیر فاجعه بار.” استرالیا تا به حال بیش از 7,250 تایید COVID-19 موارد با 102 مرگ و میر.

— چینی بازیکنان معلق: چینی فدراسیون فوتبال می گوید: شش نفر از اعضای ملی زیر 19 تیم ملی شده اند به حالت تعلیق به مدت شش ماه برای نقض coronavirus اقدامات کنترل با ترک اردوگاه های آموزشی در نیمه شب برای رفتن به نوشیدن. “این یک نقض شدید از این تیم اپیدمی کنترل مقررات و باعث اثرات منفی بر کل تیم” CFA به نقل از به نقل از این مقام Xinhua News Agency. این شش بازیکن را مجبور به نشستن در تمام مسابقات از طریق Nov. 30. آنها همچنین در صورت مجازات بیشتر از مربوطه خود باشگاه است. بازیکنان در چین هیچ سازمان رسمی به نمایندگی از منافع خود و آن روشن نیست اگر وجود دارد هر گونه راه برای تجدید نظر در ممنوعیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>