کره جنوبی بازگشت به مدرسه در میان شیوع ویروس

سئول, کره جنوبی >> کره جنوبی دانش آموزان شروع به بازگشت به مدارس روز شنبه به عنوان کشور خود را آماده برای عادی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یک یادآوری است که بازگشت به حالت عادی نمی توان آسان دانش آموزان در برخی از مدارس در نزدیکی سئول شد و به سرعت خواسته به ترک و بازگشت به خانه پس از دو دانش آموز پیدا شد که قرارداد این ویروس. کره جنوبی مقامات بهداشتی روز چهارشنبه گزارش داد 32 جدید موارد بیش از یک دوره 24 ساعته که روزانه پرش شده است بالاتر از 30 در بیش از یک هفته.

صدها نفر از هزاران نفر از سالمندان دبیرستان وارد مدارس خود پس از درجه حرارت خود را چک و مالش دست خود را با sanitizers در روز یکشنبه است. دانش آموزان و معلمان ملزم به پوشیدن ماسک در کلاس های درس و برخی از مدارس نصب پلاستیک پارتیشن بندی در هر دانش آموز میز, با توجه به وزارت آموزش و پرورش.

سطح پایین دانش آموزان راه اندازی شد برای بازگشت به مدرسه در مرحله ای از مراحل تاریخ 8 ژوئن.

کره جنوبی سال تحصیلی جدید قرار بود برای شروع در اوایل ماه مارس بود اما با تاخیر چندین بار به دلیل نگرانی در مورد گسترش coronavirus. حدود 5.4 میلیون دانش آموز در کره جنوبی شده اند و پس از آن در نظر گرفتن کلاس های آنلاین.

در سئول Kyungbock دبیرستان Cho Hee-yeon آموزش و پرورش سرپرست در پایتخت با استفاده از دیجیتال گوش دماسنج برای بررسی دانشجويان درجه حرارت در دروازه اصلی در حالی که یک مقام دیگر قرار می گیرد مایع ضد عفونی کننده در دست آن دسته از دانش آموزان است. نشانه هایی که به عنوان خوانده شده “بدون خارجی ها مجاز به ورود به محوطه مدرسه” راه اندازی شد.

“من اینجا هستم برای دیدن بازگشت دانش آموزان به مدرسه در حالی که دعا که وجود خواهد داشت هر coronavirus بیماران در میان دانش آموزان ما در 2,200 مدارس” در سئول Cho Hee-yeon سئول برتر آموزش و پرورش سرپرست به خبرنگاران گفت.

دانش آموزان در 66 مدارس در اینچئون فقط در غرب سئول مجبور به ترک پس از دو دانش آموز در یکی از مدارس آزمایش مثبت برای این ویروس چهار شنبه. دو دانش آموزان نمی حضور در مدرسه در روز چهارشنبه اما مقامات تصمیم گرفت به طور موقت تمام مدارس در محله خود را به عنوان دانش آموزان وجود دارد ممکن است در تماس با دو آلوده دانش آموزان زودتر با توجه به اینچئون شهری شهرستان از آموزش و پرورش است.

کره جنوبی آرام بسیار از آن اجتماعی فاصله قوانین در اوایل ممکن است. اما آن را به سرعت دیدم کوچک اما ناگهانی سنبله در عفونت های جدید مربوط به, کاباره ها در سئول. کسانی که آخرین شیوع بیماری تا به حال شده است در یک روند نزولی تا شنبه.

این کشور تایید کرده است بیش از 11,000 coronavirus موارد از جمله 263 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de