کره جنوبی می گوید نیروهای تبادل آتش در امتداد کره شمالی مرز

سئول, کره جنوبی >> شمالی و کره جنوبی نیروهای رد و بدل آتش همراه خود را در تنش مرزی روز یکشنبه جنوبی ارتش گفت: برای اولین بار چنین حادثه پس از رقبا در زمان اقدامات بی سابقه ای برای کاهش خط مقدم animosities در اواخر سال 2018 است.

درگیری های خشونت آمیز را گهگاه رخ داده است در امتداد مرز ترین در جهان به شدت غنی شده. در حالی که روز یکشنبه حادثه یک یادآوری مداوم تنش را نمی شود هر گونه شناخته شده تلفات در هر دو طرف و بعید است که به تشدید ناظران می گویند.

ستاد مشترک ارتش در سئول در بیانیه ای گفت که کره شمالی سربازان شلیک چندین گلوله در کره جنوبی گارد پست در داخل مرز منطقه. کره جنوبی در پاسخ با دو دور پس از صدور یک هشدار پخش آن گفت.

کره جنوبی دچار هیچ تلفات نظامی گفت. آن ناشناخته که آیا کره شمالی به حال هر. شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری نشده گزارش مورد این حادثه.

کره جنوبی گفت که تلاش برای تماس با کره شمالی از طریق نظامی تدریس خصوصی در خانه برای جلوگیری از تشدید.

می آید یک روز پس از کره شمالی پخش تصاویری از ” کیم جونگ سازمان ملل متحد کرد در بعد از 20 روز غیبت در میان شدید گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را.

KCNA گفت: Kim حضور داشتند روز جمعه در مراسم اتمام یک کارخانه کود در نزدیکی پیونگ یانگ همراه با مقامات ارشد. تلویزیون دولتی نشان داد کیم لبخند زدن و راه رفتن در اطراف کارخانه امکانات.

کیم زودتر از بین رفت و از چشم پس از ریاست دفتر سیاسی جلسه حاکم حزب کارگران روز 11 آوریل برای بحث در مورد کوروناویروس. گمانه زنی ها در مورد سلامت خود شروع به چرخش پس از او از دست رفته مارس 15 رویداد بزرگداشت تولد پدربزرگش و بنیانگذار دولت, کیم ایل سونگ, چیزی است که او انجام داده بودند پس از به ارث بردن قدرت بر پدرش کیم جونگ ایل مرگ در اواخر سال 2011.

این کره در حال تقسیم در طول 248 کیلومتر (155 مایل) -طولانی 4 کیلومتر (2.5 مایل) -مرز گسترده ای به نام منطقه غیرنظامی است که در اصل به عنوان یک بافر پس از پایان 1950-53 جنگ کره. اما بر خلاف نام آن حدود 2 میلیون و معادن فلفلی داخل و در نزدیکی DMZ که همچنین محافظت شده توسط سیم خاردار حصار مخزن تله ها و نیروهای نظامی در هر دو طرف.

در اواخر سال 2018 دو کره تخریب برخی از آنها در خط مقدم پست گارد و شروع به از بین بردن معادن از DMZ به عنوان بخشی از مراحل به منظور کاهش تنش است. اما این تلاش ها متوقف میان یک بن بست در مذاکرات هسته ای بین کیم رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به معنای متقاعد کردن کره شمالی به رها کردن زرادخانه خود را. دیپلماسی نشده ساخته شده است هر گونه پیشرفت پس از دوم Kim-مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس در ویتنام در اوایل سال 2019 خراب شد با توجه به اختلافات بیش از ایالات متحده آمریکا در کره شمالی.

در اوایل این سال, کره شمالی انجام کشت از موشک و دیگر سلاح های آزمایش, اما آنها کوتاه برد و هیچ کدام مطرح شده یک تهدید مستقیم به سرزمین اصلی ایالات متحده.

آخرین بار وجود دارد تیراندازی در امتداد مرز کره بود در ماه نوامبر سال 2017, زمانی که سربازان کره شمالی اسپری گلوله در یک همکار در حال فرار به کره جنوبی. این پناهنده شد آمار پنج بار اما جان سالم به در برده است و در حال حاضر زندگی در کره جنوبی. کره جنوبی در آن زمان نمی آتش بازگشت.

قبلا دو کره معامله تیراندازی در امتداد DMZ چندین بار اما هیچ درگیری رخ داده در سال های اخیر است. یک 2015 زمین انفجار معدن است که معلول دو کره جنوبی سربازان هنوز هم تحت فشار قرار دادند کره به آستانه یک درگیری مسلحانه. کره جنوبی مقصر کره شمالی برای انفجار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de